Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Hummusy i pasty roślinne

Hummusy i pasty roślinne

Wróć do Spiżarnia

HummusyGuacamolePasty warzywnePasztety roślinnePaprykarze warzywneSmalczyki roślinne



4.9
z 80 opinii
LOVEGE Hummus klasyczny bezglutenowy 115 g

LOVEGE

Hummus klasyczny bezglutenowy

115 g
39,04 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027

4.9
z 31 opinii
LOVEGE Hummus z papryką na ostro bezglutenowy 115 g

LOVEGE

Hummus z papryką na ostro bezglutenowy

115 g
39,04 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027

4.9
z 85 opinii
LOVEGE Hummus z suszonymi pomidorami bezglutenowy 115 g

LOVEGE

Hummus z suszonymi pomidorami bezglutenowy

115 g
39,04 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027

4.8
z 32 opinii
LAVICA FOOD Hummus tradycyjny 200 g

LAVICA FOOD

Hummus tradycyjny

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

4.8
z 22 opinii
HOTZ Hummus z suszonymi pomidorami 140 g

HOTZ

Hummus z suszonymi pomidorami

140 g
46,36 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2028

4.9
z 14 opinii
HOTZ Hummus z czarnuszką 140 g

HOTZ

Hummus z czarnuszką

140 g
46,36 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027

4.9
z 54 opinii
WAWRZYNIEC Hummus z pestkami dyni i słonecznika 180 g

WAWRZYNIEC

Hummus z pestkami dyni i słonecznika

180 g
49,94 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 9 opinii
WELL WELL Hummus klasyczny z preclami 120 g

WELL WELL

Hummus klasyczny z preclami

120 g
66,58 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
WELL WELL Hummus sriracha z preclami 120 g

WELL WELL

Hummus sriracha z preclami

120 g
66,58 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.8
z 20 opinii
LUNTER Pasta z tofu (smalczyk z cebulką) 75 g

LUNTER

Pasta z tofu (smalczyk z cebulką)

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

3.7
z 3 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykarz 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykarz

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka


5.0
z 7 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykowa z chili 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykowa z chili

75 g
58,53 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
LUNTER Pasta z tofu delikatna 75 g

LUNTER

Pasta z tofu delikatna

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

4.9
z 44 opinii
LOVEGE Pasta ze słonecznika z pomidorami bezglutenowa 175 g

LOVEGE

Pasta ze słonecznika z pomidorami bezglutenowa

175 g
35,37 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028

4.9
z 69 opinii
WAWRZYNIEC Pasta warzywna z suszonymi pomidorami i żurawiną 180 g

WAWRZYNIEC

Pasta warzywna z suszonymi pomidorami i żurawiną

180 g
44,39 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 52 opinii
WAWRZYNIEC Pasta warzywna z grillowanym bakłażanem 180 g

WAWRZYNIEC

Pasta warzywna z grillowanym bakłażanem

180 g
49,94 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 29 opinii
LUNTER Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa 150 g

LUNTER

Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka


5.0
z 30 opinii
LUNTER Pasta z tofu (delikatna) 150 g

LUNTER

Pasta z tofu (delikatna)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka

4.9
z 29 opinii
WELL WELL Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami 125 g

WELL WELL

Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 11 opinii
SANTE Pasta warzywna meksykańska bezglutenowa 120 g

SANTE

Pasta warzywna meksykańska bezglutenowa

120 g
33,25 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

4.8
z 23 opinii

19% taniej

PRIMAVIKA Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy

160 g
40,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027

4.9
z 8 opinii

20% taniej

PRIMAVIKA Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy

160 g
37,44 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027

5.0
z 33 opinii
SANTE Pasztet sojowy z pieczarkami bezglutenowy 113 g

SANTE

Pasztet sojowy z pieczarkami bezglutenowy

113 g
35,31 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2027

5.0
z 47 opinii
LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu) 150 g

LUNTER

Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka

4.8
z 23 opinii
LUNTER Pasztet z tofu z ziołami 150 g

LUNTER

Pasztet z tofu z ziołami

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu) 75 g

LUNTER

Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

5.0
z 96 opinii
LUNTER Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu) 150 g

LUNTER

Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka

4.9
z 44 opinii
VEGA UP Hummus naturalny (pasta z ciecierzycy) BIO 190 g

VEGA UP

Hummus naturalny (pasta z ciecierzycy) BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2027

4.9
z 47 opinii
SANTE Pasztet sojowy z pomidorami bezglutenowy 113 g

SANTE

Pasztet sojowy z pomidorami bezglutenowy

113 g
35,31 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027

4.9
z 19 opinii
SANTE Pasztet sojowy klasyczny bezglutenowy 113 g

SANTE

Pasztet sojowy klasyczny bezglutenowy

113 g
35,31 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027

4.9
z 23 opinii
SANTE Pasztet sojowy z koperkiem bezglutenowy 113 g

SANTE

Pasztet sojowy z koperkiem bezglutenowy

113 g
35,31 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

4.9
z 53 opinii
PODRAVKA Ajvar ostry (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar ostry (pasta warzywna)

195 g
30,72 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2028

5.0
z 67 opinii
PODRAVKA Ajvar łagodny (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar łagodny (pasta warzywna)

195 g
30,72 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2029


4.3
z 6 opinii
CASA DEL SUR Dip guacamole (salsa) 300 g

CASA DEL SUR

Dip guacamole (salsa)

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

4.5
z 31 opinii
YSI DE BOUQUET Guacamole 200 g

YSI DE BOUQUET

Guacamole

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 27 opinii
SANTE Paprykarz warzywny bezglutenowy 115 g

SANTE

Paprykarz warzywny bezglutenowy

115 g
34,70 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028

4.9
z 15 opinii
NATURAVENA Hummus z oliwkami BIO 185 g

NATURAVENA

Hummus z oliwkami BIO

185 g
43,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028

4.8
z 16 opinii
NATURAVENA Hummus z papryką BIO 185 g

NATURAVENA

Hummus z papryką BIO

185 g
43,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028

5.0
z 10 opinii
ALLOS Pasta kremowa z pomidorami cherry i bazylią bezglutenowa BIO 140 g

ALLOS

Pasta kremowa z pomidorami cherry i bazylią bezglutenowa BIO

140 g
85,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027


4.9
z 15 opinii
ALLOS Pasta warzywna ze szpinakiem i orzechami piniowymi bezglutenowa BIO 135 g

ALLOS

Pasta warzywna ze szpinakiem i orzechami piniowymi bezglutenowa BIO

135 g
92,52 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027

5.0
z 34 opinii
ALLOS Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO 140 g

ALLOS

Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO

140 g
84,21 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

5.0
z 60 opinii
ALLOS Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO 135 g

ALLOS

Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO

135 g
92,52 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027

4.7
z 13 opinii
VEGA UP Pasztet wegański z pieczonymi warzywami BIO 190 g

VEGA UP

Pasztet wegański z pieczonymi warzywami BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2027

4.8
z 25 opinii
FLORENTIN Hummus naturalny bezglutenowy BIO 170 g

FLORENTIN

Hummus naturalny bezglutenowy BIO

170 g
94,06 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store