Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Hummusy i pasty roślinne
Pasty warzywne
LUNTER Pasta z tofu (delikatna)
Pasta z tofu z cebulką i drożdżami LUNTER 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 30 opinii

LUNTER Pasta z tofu (delikatna)

150 g
LUNTER
Słowacja
1 szt.9 szt.

Cena6,25 zł
41,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odpowiedni dla wegan. Tradycyjny proces produkcji Bez konserwantów i sztucznych barwników Nasz klasyk i bestseller nie bez powodu! To pierwsza pasta tofu, jaką stworzyliśmy, i od lat zachwyca swoim kremowym, wytrawnym smakiem. Pełna roślinnego białka, idealna do kanapek, przekąsek lub jako dip do świeżych warzyw. Pyszna, pożywna i uwielbiana od samego początku. Prosty skład, doskonały smak - zawsze gotowa do jedzenia!


Cechy

źródło białka

źródło omega-3*

źródło błonnika

*kwasy tłuszczowe omega-3: 0,41 g/100 g; Kwas alfa-linolenowy (ALA): 0,40 g/100 g - ALA pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, dawka skuteczna: 2 g/24 h. Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia


LUNTER Pasta z tofu (delikatna)


Produkt dostępny
Dostępne warianty
LUNTER Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
564.00 kJ
6.7%
Wartość energetyczna (kcal)
136.00 kcal
6.8%
Tłuszcz (g)
9.00 g
12.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.80 g
4.0%
Węglowodany (g)
3.30 g
1.3%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
3.80 g
Białko (g)
8.50 g
17.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Genialna pasta do smarowania pieczywa. Nie jestem vege, ale kiedyś spróbowałem i chętnie do niej wracam.
05.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Dość długi termin przydatności
21.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
LUNTER
EAN:
8586001012744
Cena za kg:
41,67 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
LUNTER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8586001012744

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data na boku opakowania. Przechowywać od +2 ℃ do +8 ℃, również po otwarciu i spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mix, FSC C107321


Informacje producenta

Marka

Lunter


Marka standaryzowana

MarkaLunter

Logotypy stron trzecich

FSC

Wstęga Möbiusa

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Odpowiedni dla wegan. Tradycyjny proces produkcji Bez konserwantów i sztucznych barwników Nasz klasyk i bestseller nie bez powodu! To pierwsza pasta tofu, jaką stworzyliśmy, i od lat zachwyca swoim kremowym, wytrawnym smakiem. Pełna roślinnego białka, idealna do kanapek, przekąsek lub jako dip do świeżych warzyw. Pyszna, pożywna i uwielbiana od samego początku. Prosty skład, doskonały smak - zawsze gotowa do jedzenia!


O marce

W Lunter z pasją dzielimy się jedzeniem poprawiającym samopoczucie, które pozytywnie wpływa na Ciebie, Twoich bliskich i planetę


Dodatkowe informacje

YouTube Facebook Instagram www.lunter.com


Oświadczenia żywieniowe

źródło białka

źródło omega-3

źródło błonnika

kwasy tłuszczowe omega-3: 0,41 g/100 g; Kwas alfa-linolenowy (ALA): 0,40 g/100 g - ALA pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, dawka skuteczna: 2 g/24 h.

Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta z tofu

Wariant delikatna

Produkty z kategorii Pasty warzywne

4.8
z 20 opinii
LUNTER Pasta z tofu (smalczyk z cebulką) 75 g

LUNTER

Pasta z tofu (smalczyk z cebulką)

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 7 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykowa z chili 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykowa z chili

75 g
58,53 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
3.7
z 3 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykarz 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykarz

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LUNTER Pasta z tofu delikatna 75 g

LUNTER

Pasta z tofu delikatna

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 44 opinii
LOVEGE Pasta ze słonecznika z pomidorami bezglutenowa 175 g

LOVEGE

Pasta ze słonecznika z pomidorami bezglutenowa

175 g
35,37 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.9
z 69 opinii
WAWRZYNIEC Pasta warzywna z suszonymi pomidorami i żurawiną 180 g

WAWRZYNIEC

Pasta warzywna z suszonymi pomidorami i żurawiną

180 g
44,39 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 53 opinii
WAWRZYNIEC Pasta warzywna z grillowanym bakłażanem 180 g

WAWRZYNIEC

Pasta warzywna z grillowanym bakłażanem

180 g
49,94 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 29 opinii
LUNTER Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa 150 g

LUNTER

Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Pasta z tofu (delikatna) 150 g

LUNTER

Pasta z tofu (delikatna)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
PODRAVKA Ajvar ostry (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar ostry (pasta warzywna)

195 g
30,72 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2028
5.0
z 67 opinii
PODRAVKA Ajvar łagodny (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar łagodny (pasta warzywna)

195 g
30,72 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2029
4.9
z 29 opinii
WELL WELL Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami 125 g

WELL WELL

Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
ALLOS Pasta kremowa z pomidorami cherry i bazylią bezglutenowa BIO 140 g

ALLOS

Pasta kremowa z pomidorami cherry i bazylią bezglutenowa BIO

140 g
85,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 34 opinii
ALLOS Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO 140 g

ALLOS

Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO

140 g
84,21 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 15 opinii
ALLOS Pasta warzywna ze szpinakiem i orzechami piniowymi bezglutenowa BIO 135 g

ALLOS

Pasta warzywna ze szpinakiem i orzechami piniowymi bezglutenowa BIO

135 g
92,52 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 60 opinii
ALLOS Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO 135 g

ALLOS

Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO

135 g
92,52 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
5.0
z 11 opinii
SANTE Pasta warzywna meksykańska bezglutenowa 120 g

SANTE

Pasta warzywna meksykańska bezglutenowa

120 g
33,25 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

Produkty marki LUNTER

4.8
z 20 opinii
LUNTER Pasta z tofu (smalczyk z cebulką) 75 g

LUNTER

Pasta z tofu (smalczyk z cebulką)

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 7 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykowa z chili 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykowa z chili

75 g
58,53 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
3.7
z 3 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykarz 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykarz

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LUNTER Pasta z tofu delikatna 75 g

LUNTER

Pasta z tofu delikatna

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 145 opinii
LUNTER Tofu naturalne 180 g

LUNTER

Tofu naturalne

180 g
33,28 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 173 opinii
LUNTER Tofu wędzone 180 g

LUNTER

Tofu wędzone

180 g
34,72 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
LUNTER Tofu Seafood 180 g

LUNTER

Tofu Seafood

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Tofu marynowane w teriyaki 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w teriyaki

180 g
36,94 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
LUNTER Tofu marynowane w sosie sojowym 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w sosie sojowym

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
LUNTER Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa 150 g

LUNTER

Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
LUNTER Śniadanie z tofu bez jajek 190 g

LUNTER

Śniadanie z tofu bez jajek

190 g
52,37 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka
5.0
z 96 opinii
LUNTER Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu) 150 g

LUNTER

Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu) 150 g

LUNTER

Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.8
z 23 opinii
LUNTER Pasztet z tofu z ziołami 150 g

LUNTER

Pasztet z tofu z ziołami

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store