Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty sojowe
Tofu
LUNTER Tofu naturalne
Tofu naturalne LUNTER 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 145 opinii

LUNTER Tofu naturalne

180 g
LUNTER
Słowacja

friscontowa cena
Cena5,99 zł
33,28 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Tradycyjny proces produkcji Bez konserwantów i sztucznych barwników Odpowiedni dla wegan. Pyszne na słodko i słono Szybkie i łatwe w przygotowaniu Na ciepło Na zimno Jako deser Co powiesz na tofu? Odkryj nieograniczone możliwości przyrządzania tofu Rozkrusz Zetrzyj Zblenduj Pokrój paski w kostki trójkąty Plastry Rozwiń swoją kreatywność dzięki przepisom pełnym smaku! Hej, kulinarny odkrywco! Poznaj swojego nowego kuchennego pomocnika - nasze tofu naturalne Lunter. Jest naturalne, proste i gotowe, by stać się częścią każdego dania, o jakim marzysz. Chcesz zamarynować je w swoim sekretnym sosie? Śmiało! Upiec na grillu podczas kolejnego BBQ? Oczywiście! Zblendować w smoothie, aby dodać sobie porcji białka? Jak najbardziej! A może wykorzystać je do przygotowania wykwintnego deseru? Czemu nie! Dzięki neutralnemu smakowi nasze tofu jest niczym puste płótno, gotowe wchłonąć całą Twoją kulinarną kreatywność. Bogate w białko, lekkostrawne i w 100 % roślinne - jest tak wszechstronne, jak Ty jesteś pomysłowy. Otwórz opakowanie i rozpocznij kulinarną przygodę. Pamiętaj - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!


Cechy

27 g białka*

soja bez GMO

źródło wapnia

*1 opakowanie (180 g) stanowi 54 % dziennej referencyjnej wartości spożycia białka dla przeciętnego dorosłego (8 400 kJ/2 000 kcal)


LUNTER Tofu naturalne


Produkt dostępny
Dostępne warianty
LUNTER Tofu wędzone
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
608.00 kJ
7.2%
Wartość energetyczna (kcal)
146.00 kcal
7.3%
Tłuszcz (g)
8.50 g
12.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.30 g
6.5%
Węglowodany (g)
1.80 g
0.7%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Błonnik (g)
1.00 g
Białko (g)
15.00 g
30.0%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Wapń (mg)
210.00 mg
26.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
145 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
8%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥👍️👍️
09.04.2026
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
06.04.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupujemy od lat ❤️
19.03.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo uniwersalne
02.02.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
mój faworyt od lat
17.10.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedno z lepszych na rynku. Idelanie do smażenia, duszenia i zup.
26.05.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Szare, bardzo ścisłe, nieprzyjemna faktura.
09.05.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,28 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
LUNTER
EAN:
8586017252219
Cena za kg:
33,28 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
LUNTER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8586017252219

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data na boku opakowania. Przechowywać od +2 ℃ do +8 ℃, również po otwarciu i spożyć w ciągu doby.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mix, FSC C107321


Informacje producenta

Marka

Lunter


Marka standaryzowana

MarkaLunter

Logotypy stron trzecich

FSC

Wstęga Möbiusa

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Tradycyjny proces produkcji Bez konserwantów i sztucznych barwników Odpowiedni dla wegan. Pyszne na słodko i słono Szybkie i łatwe w przygotowaniu Na ciepło Na zimno Jako deser Co powiesz na tofu? Odkryj nieograniczone możliwości przyrządzania tofu Rozkrusz Zetrzyj Zblenduj Pokrój paski w kostki trójkąty Plastry Rozwiń swoją kreatywność dzięki przepisom pełnym smaku! Hej, kulinarny odkrywco! Poznaj swojego nowego kuchennego pomocnika - nasze tofu naturalne Lunter. Jest naturalne, proste i gotowe, by stać się częścią każdego dania, o jakim marzysz. Chcesz zamarynować je w swoim sekretnym sosie? Śmiało! Upiec na grillu podczas kolejnego BBQ? Oczywiście! Zblendować w smoothie, aby dodać sobie porcji białka? Jak najbardziej! A może wykorzystać je do przygotowania wykwintnego deseru? Czemu nie! Dzięki neutralnemu smakowi nasze tofu jest niczym puste płótno, gotowe wchłonąć całą Twoją kulinarną kreatywność. Bogate w białko, lekkostrawne i w 100 % roślinne - jest tak wszechstronne, jak Ty jesteś pomysłowy. Otwórz opakowanie i rozpocznij kulinarną przygodę. Pamiętaj - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!


O marce

W Lunter jesteśmy pasjonatami dzielenia się żywnością, która poprawia samopoczucie i pozytywnie wpływa na Ciebie, Twoich bliskich i planetę


Dodatkowe informacje

YouTube Facebook Instagram www.lunter.com


Oświadczenia żywieniowe

źródło wapnia


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Tofu

Wariant naturalne

Produkty z kategorii Tofu

4.9
z 145 opinii
LUNTER Tofu naturalne 180 g

LUNTER

Tofu naturalne

180 g
33,28 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 173 opinii
LUNTER Tofu wędzone 180 g

LUNTER

Tofu wędzone

180 g
34,72 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
LUNTER Tofu Seafood 180 g

LUNTER

Tofu Seafood

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 97 opinii
POLSOJA Tofu naturalne 200 g

POLSOJA

Tofu naturalne

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 62 opinii
BIO PLANET Naturalne BIO tofu 200 g

BIO PLANET

Naturalne BIO tofu

200 g
32,45 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
LUNTER Tofu marynowane w sosie sojowym 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w sosie sojowym

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Tofu marynowane w teriyaki 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w teriyaki

180 g
36,94 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
WELL WELL Tofu miękkie naturalne 400 g

WELL WELL

Tofu miękkie naturalne

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
POLSOJA Tofu wędzone 180 g

POLSOJA

Tofu wędzone

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
Żółty Cesarz Tofu naturalne BIO 180 g

Żółty Cesarz

Tofu naturalne BIO

180 g
38,83 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
CLEARSPRING Tofu naturalne bezglutenowe BIO 300 g

CLEARSPRING

Tofu naturalne bezglutenowe BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 30 opinii
Żółty Cesarz Tofu wędzone BIO 160 g

Żółty Cesarz

Tofu wędzone BIO

160 g
53,06 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Produkty marki LUNTER

5.0
z 173 opinii
LUNTER Tofu wędzone 180 g

LUNTER

Tofu wędzone

180 g
34,72 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
LUNTER Tofu Seafood 180 g

LUNTER

Tofu Seafood

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
LUNTER Tofu marynowane w sosie sojowym 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w sosie sojowym

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Tofu marynowane w teriyaki 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w teriyaki

180 g
36,94 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
LUNTER Pasta z tofu (smalczyk z cebulką) 75 g

LUNTER

Pasta z tofu (smalczyk z cebulką)

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 7 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykowa z chili 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykowa z chili

75 g
58,53 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LUNTER Pasta z tofu delikatna 75 g

LUNTER

Pasta z tofu delikatna

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
3.7
z 3 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykarz 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykarz

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
LUNTER Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa 150 g

LUNTER

Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Pasta z tofu (delikatna) 150 g

LUNTER

Pasta z tofu (delikatna)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
LUNTER Śniadanie z tofu bez jajek 190 g

LUNTER

Śniadanie z tofu bez jajek

190 g
52,37 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka
5.0
z 96 opinii
LUNTER Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu) 150 g

LUNTER

Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu) 150 g

LUNTER

Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.8
z 23 opinii
LUNTER Pasztet z tofu z ziołami 150 g

LUNTER

Pasztet z tofu z ziołami

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store