Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty sojowe
Tofu
Żółty Cesarz Tofu naturalne BIO
Tofu naturalne BIO Żółty Cesarz 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 35 opinii

Żółty Cesarz Tofu naturalne BIO

180 g
Żółty Cesarz
Polska

Cena6,99 zł
38,83 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Chyba najlepsze na rynku!
17.05.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.07.2026
0
0
Yury
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Liana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Miroslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Radek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
38,83 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
Żółty Cesarz
EAN:
5908249977518
Cena za kg:
38,83 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
Żółty Cesarz
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5908249977518

Produkty z kategorii Tofu

4.9
z 145 opinii
LUNTER Tofu naturalne 180 g

LUNTER

Tofu naturalne

180 g
33,28 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 173 opinii
LUNTER Tofu wędzone 180 g

LUNTER

Tofu wędzone

180 g
34,72 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
LUNTER Tofu Seafood 180 g

LUNTER

Tofu Seafood

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 97 opinii
POLSOJA Tofu naturalne 200 g

POLSOJA

Tofu naturalne

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 62 opinii
BIO PLANET Naturalne BIO tofu 200 g

BIO PLANET

Naturalne BIO tofu

200 g
32,45 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
LUNTER Tofu marynowane w sosie sojowym 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w sosie sojowym

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Tofu marynowane w teriyaki 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w teriyaki

180 g
36,94 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
WELL WELL Tofu miękkie naturalne 400 g

WELL WELL

Tofu miękkie naturalne

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
POLSOJA Tofu wędzone 180 g

POLSOJA

Tofu wędzone

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
Żółty Cesarz Tofu naturalne BIO 180 g

Żółty Cesarz

Tofu naturalne BIO

180 g
38,83 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
CLEARSPRING Tofu naturalne bezglutenowe BIO 300 g

CLEARSPRING

Tofu naturalne bezglutenowe BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 30 opinii
Żółty Cesarz Tofu wędzone BIO 160 g

Żółty Cesarz

Tofu wędzone BIO

160 g
53,06 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Produkty marki Żółty Cesarz

5.0
z 30 opinii
Żółty Cesarz Tofu wędzone BIO 160 g

Żółty Cesarz

Tofu wędzone BIO

160 g
53,06 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store