Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Hummusy i pasty roślinne
Pasztety roślinne
LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)
Pasztet z tofu z żurawiną LUNTER 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 47 opinii

LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)

150 g
LUNTER
Słowacja
1 szt.9 szt.

Cena5,79 zł
38,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odpowiedni dla wegan. kwasy tłuszczowe omega-3: 1,73 g/100 g; Kwas alfa-linolenowy [ALA]: 1,70 g/100 g - ALA pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, dawka skuteczna: 2 g/24 h. Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Paté z tofu to prawdziwa rewolucja w smaku! Treściwe, aromatyczne i pełne wyrazistego charakteru, któremu trudno się oprzeć. Dodatek żurawiny nadaje jej lekkiej kwasowości i przełamuje głęboki, wytrawny smak. Każdy kęs to czysta satysfakcja - bez zbędnych dodatków, tylko roślinna moc i intensywny smak. Spróbuj z konfiturą żurawinową, sezonowymi owocami lub orzechami, by dodać jej jeszcze więcej wyjątkowego charakteru. Niezależnie od tego, czy jesz solo, czy jako dodatek do ulubionych przekąsek, jedno jest pewne - to paté to prawdziwa eksplozja smaku!


LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1138.00 kJ
13.5%
Wartość energetyczna (kcal)
275.00 kcal
13.8%
Tłuszcz (g)
23.00 g
32.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.90 g
9.5%
Węglowodany (g)
9.20 g
3.5%
w tym cukry (g)
5.00 g
5.6%
Błonnik (g)
3.40 g
Białko (g)
6.80 g
13.6%
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
47 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bruno
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, dość ciężki ale też pożywny.
21.02.2026
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny pasztet, z delikatna slodkawa nuta.polecam:)
29.10.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny polecam
10.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
38,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
LUNTER
EAN:
8586024421110
Cena za kg:
38,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
LUNTER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8586024421110

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data na boku opakowania. Przechowywać od +2 ℃ do +8 ℃, również po otwarciu i spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mix, FSC C107321


Informacje producenta

Marka

Lunter


Marka standaryzowana

MarkaLunter

Logotypy stron trzecich

FSC

Wstęga Möbiusa

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Odpowiedni dla wegan. kwasy tłuszczowe omega-3: 1,73 g/100 g; Kwas alfa-linolenowy [ALA]: 1,70 g/100 g - ALA pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, dawka skuteczna: 2 g/24 h. Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Paté z tofu to prawdziwa rewolucja w smaku! Treściwe, aromatyczne i pełne wyrazistego charakteru, któremu trudno się oprzeć. Dodatek żurawiny nadaje jej lekkiej kwasowości i przełamuje głęboki, wytrawny smak. Każdy kęs to czysta satysfakcja - bez zbędnych dodatków, tylko roślinna moc i intensywny smak. Spróbuj z konfiturą żurawinową, sezonowymi owocami lub orzechami, by dodać jej jeszcze więcej wyjątkowego charakteru. Niezależnie od tego, czy jesz solo, czy jako dodatek do ulubionych przekąsek, jedno jest pewne - to paté to prawdziwa eksplozja smaku!


Dodatkowe informacje

YouTube Facebook Instagram www.lunter.com


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta roslinna na bazie tofu

Wariant z żurawiną

Produkty z kategorii Pasztety roślinne

4.9
z 8 opinii

20% taniej

PRIMAVIKA Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy

160 g
37,44 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.9
z 47 opinii
SANTE Pasztet sojowy z pomidorami bezglutenowy 113 g

SANTE

Pasztet sojowy z pomidorami bezglutenowy

113 g
35,31 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
4.9
z 19 opinii
SANTE Pasztet sojowy klasyczny bezglutenowy 113 g

SANTE

Pasztet sojowy klasyczny bezglutenowy

113 g
35,31 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027
4.9
z 23 opinii
SANTE Pasztet sojowy z koperkiem bezglutenowy 113 g

SANTE

Pasztet sojowy z koperkiem bezglutenowy

113 g
35,31 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
5.0
z 33 opinii
SANTE Pasztet sojowy z pieczarkami bezglutenowy 113 g

SANTE

Pasztet sojowy z pieczarkami bezglutenowy

113 g
35,31 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2027
4.7
z 13 opinii
VEGA UP Pasztet wegański z pieczonymi warzywami BIO 190 g

VEGA UP

Pasztet wegański z pieczonymi warzywami BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2027
5.0
z 47 opinii
LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu) 150 g

LUNTER

Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.8
z 23 opinii
LUNTER Pasztet z tofu z ziołami 150 g

LUNTER

Pasztet z tofu z ziołami

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu) 75 g

LUNTER

Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

Produkty marki LUNTER

4.8
z 20 opinii
LUNTER Pasta z tofu (smalczyk z cebulką) 75 g

LUNTER

Pasta z tofu (smalczyk z cebulką)

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 2 opinii
LUNTER Pasta z tofu delikatna 75 g

LUNTER

Pasta z tofu delikatna

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykowa z chili 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykowa z chili

75 g
58,53 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
3.7
z 3 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykarz 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykarz

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Tofu marynowane w teriyaki 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w teriyaki

180 g
36,94 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
LUNTER Tofu marynowane w sosie sojowym 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w sosie sojowym

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 173 opinii
LUNTER Tofu wędzone 180 g

LUNTER

Tofu wędzone

180 g
34,72 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 145 opinii
LUNTER Tofu naturalne 180 g

LUNTER

Tofu naturalne

180 g
33,28 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
LUNTER Tofu Seafood 180 g

LUNTER

Tofu Seafood

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Pasta z tofu (delikatna) 150 g

LUNTER

Pasta z tofu (delikatna)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
LUNTER Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa 150 g

LUNTER

Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
LUNTER Śniadanie z tofu bez jajek 190 g

LUNTER

Śniadanie z tofu bez jajek

190 g
52,37 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka
5.0
z 96 opinii
LUNTER Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu) 150 g

LUNTER

Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.8
z 23 opinii
LUNTER Pasztet z tofu z ziołami 150 g

LUNTER

Pasztet z tofu z ziołami

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store