Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Hummusy i pasty roślinne
Pasztety roślinne
VEGA UP Pasztet wegański z pieczonymi warzywami BIO
Pasztet wegański z pieczonymi warzywami BIO VEGA UP 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 13 opinii

VEGA UP Pasztet wegański z pieczonymi warzywami BIO

190 g
VEGA UP
Polska

Cena7,99 zł
42,05 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 27.12.2027
Tagi
bio
wegetariański
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
69%
4
31%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok.
22.04.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry smak, mógłby mieć więcej wilgoci, wówczas nie byłby taki suchy.
02.08.2025
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.08.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,05 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
VEGA UP
EAN:
5902596076467
Cena za kg:
42,05 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
VEGA UP
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902596076467

Produkty z kategorii Pasztety roślinne

4.9
z 8 opinii

20% taniej

PRIMAVIKA Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy

160 g
37,44 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.9
z 47 opinii
SANTE Pasztet sojowy z pomidorami bezglutenowy 113 g

SANTE

Pasztet sojowy z pomidorami bezglutenowy

113 g
35,31 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
4.9
z 19 opinii
SANTE Pasztet sojowy klasyczny bezglutenowy 113 g

SANTE

Pasztet sojowy klasyczny bezglutenowy

113 g
35,31 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027
4.9
z 23 opinii
SANTE Pasztet sojowy z koperkiem bezglutenowy 113 g

SANTE

Pasztet sojowy z koperkiem bezglutenowy

113 g
35,31 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
5.0
z 33 opinii
SANTE Pasztet sojowy z pieczarkami bezglutenowy 113 g

SANTE

Pasztet sojowy z pieczarkami bezglutenowy

113 g
35,31 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2027
4.7
z 13 opinii
VEGA UP Pasztet wegański z pieczonymi warzywami BIO 190 g

VEGA UP

Pasztet wegański z pieczonymi warzywami BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2027
5.0
z 47 opinii
LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu) 150 g

LUNTER

Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.8
z 23 opinii
LUNTER Pasztet z tofu z ziołami 150 g

LUNTER

Pasztet z tofu z ziołami

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu) 75 g

LUNTER

Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

Produkty marki VEGA UP

4.9
z 44 opinii
VEGA UP Hummus naturalny (pasta z ciecierzycy) BIO 190 g

VEGA UP

Hummus naturalny (pasta z ciecierzycy) BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2027
4.6
z 13 opinii
VEGA UP Grzybowy strogonow z boczniakami i pieczarkami (wegański) 390 g

VEGA UP

Grzybowy strogonow z boczniakami i pieczarkami (wegański)

390 g
28,18 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store