Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Hummusy i pasty roślinne
Hummusy
WELL WELL Hummus klasyczny z preclami
Hummus klasyczny z preclami WELL WELL 120g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

WELL WELL Hummus klasyczny z preclami

120 g
WELL WELL
Czechy
1 szt.6 szt.

Cena7,99 zł
66,58 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
WELL WELL Hummus sriracha z preclami
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.12.2025
0
0
Wiola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,58 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
120 g
Dostawca:
WELL WELL INVEST SPÓ
Marka:
WELL WELL
EAN:
5901473002636
Cena za kg:
66,58 zł/kg
Waga:
120 g
Marka:
WELL WELL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WELL WELL INVEST SPÓ
EAN:
5901473002636

Produkty z kategorii Hummusy

4.9
z 80 opinii
LOVEGE Hummus klasyczny bezglutenowy 115 g

LOVEGE

Hummus klasyczny bezglutenowy

115 g
39,04 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
4.9
z 85 opinii
LOVEGE Hummus z suszonymi pomidorami bezglutenowy 115 g

LOVEGE

Hummus z suszonymi pomidorami bezglutenowy

115 g
39,04 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.9
z 31 opinii
LOVEGE Hummus z papryką na ostro bezglutenowy 115 g

LOVEGE

Hummus z papryką na ostro bezglutenowy

115 g
39,04 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.8
z 32 opinii
LAVICA FOOD Hummus tradycyjny 200 g

LAVICA FOOD

Hummus tradycyjny

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 44 opinii
VEGA UP Hummus naturalny (pasta z ciecierzycy) BIO 190 g

VEGA UP

Hummus naturalny (pasta z ciecierzycy) BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2027
4.8
z 22 opinii
HOTZ Hummus z suszonymi pomidorami 140 g

HOTZ

Hummus z suszonymi pomidorami

140 g
46,36 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2028
4.9
z 14 opinii
HOTZ Hummus z czarnuszką 140 g

HOTZ

Hummus z czarnuszką

140 g
46,36 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
4.9
z 54 opinii
WAWRZYNIEC Hummus z pestkami dyni i słonecznika 180 g

WAWRZYNIEC

Hummus z pestkami dyni i słonecznika

180 g
49,94 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 15 opinii
NATURAVENA Hummus z oliwkami BIO 185 g

NATURAVENA

Hummus z oliwkami BIO

185 g
43,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028
4.8
z 16 opinii
NATURAVENA Hummus z papryką BIO 185 g

NATURAVENA

Hummus z papryką BIO

185 g
43,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
4.9
z 9 opinii
WELL WELL Hummus klasyczny z preclami 120 g

WELL WELL

Hummus klasyczny z preclami

120 g
66,58 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
WELL WELL Hummus sriracha z preclami 120 g

WELL WELL

Hummus sriracha z preclami

120 g
66,58 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 25 opinii
FLORENTIN Hummus naturalny bezglutenowy BIO 170 g

FLORENTIN

Hummus naturalny bezglutenowy BIO

170 g
94,06 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WELL WELL

4.9
z 64 opinii
WELL WELL Smalczyk z fasoli z jabłkiem 125 g

WELL WELL

Smalczyk z fasoli z jabłkiem

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
WELL WELL Wędlina roślinna łagodna 100 g

WELL WELL

Wędlina roślinna łagodna

100 g
78,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,89 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
WELL WELL Hummus sriracha z preclami 120 g

WELL WELL

Hummus sriracha z preclami

120 g
66,58 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
WELL WELL Tofu miękkie naturalne 400 g

WELL WELL

Tofu miękkie naturalne

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
WELL WELL Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami 125 g

WELL WELL

Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
WELL WELL Wędlina roślinna podsuszana 90 g

WELL WELL

Wędlina roślinna podsuszana

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store