Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny roślinne
WELL WELL Wędlina roślinna łagodna
Wędlina roślinna łagodna WELL WELL 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 63 opinii

WELL WELL Wędlina roślinna łagodna

100 g
WELL WELL
Czechy

friscontowa cena
Cena7,89 zł
78,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

100 % z roślin Zainspiruj się - wypróbuj w daniach na zimno: - na kanapce - w formie koreczków - jako roladki z nadzieniem z pasty i warzyw Produkujemy w 100 % roślinnie


Cechy

100 % z roślin

źródło białka

źródło błonnika

niska zawartość tłuszczów nasyconych


WELL WELL Wędlina roślinna łagodna


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
wegański
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
414.00 kJ
4.9%
Wartość energetyczna (kcal)
99.00 kcal
5.0%
Tłuszcz (g)
6.60 g
9.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
1.00 g
0.4%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Błonnik (g)
9.10 g
Białko (g)
5.80 g
11.6%
Sól (g)
2.30 g
38.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
63 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
5%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Nox
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, chyba nawet lepsza od tej z biedronki
12.09.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Wędlina smaczna, ale mogłoby w niej być mniej soli.
12.07.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, bez soi, prosty skład
10.10.2025
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
łagodna w smaku, urozmaicenie kanapki.
21.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
78,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
WELL WELL INVEST SPÓ
Marka:
WELL WELL
EAN:
5901473001769
Cena za kg:
78,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
WELL WELL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WELL WELL INVEST SPÓ
EAN:
5901473001769

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data podana z przodu opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +7 °C. Należy spożyć w ciągu 48 godz. po otwarciu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej. FSC - www.fsc.org, Mieszany, FSC C148205


Informacje producenta

Marka

Well Well


Marka standaryzowana

MarkaWell Well

Logotypy stron trzecich

FSC

V-Label (European Vegetarian Union)


Opis produktu

100 % z roślin Zainspiruj się - wypróbuj w daniach na zimno: - na kanapce - w formie koreczków - jako roladki z nadzieniem z pasty i warzyw Produkujemy w 100 % roślinnie


O marce

Jedz Well, żyj Well!


Dodatkowe informacje

Facebook: /wellwell.eu Instagram: @wellwell.eu www.well-well.eu


Oświadczenia żywieniowe

źródło białka

źródło błonnika

niska zawartość tłuszczów nasyconych


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wędlina

Wariant łagodna

Produkty z kategorii Wędliny roślinne

4.9
z 277 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
68,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
WELL WELL Wędlina roślinna łagodna 100 g

WELL WELL

Wędlina roślinna łagodna

100 g
78,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,89 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna Suszona

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
99,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
92,50 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna mielonka z tyrolu premium 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna mielonka z tyrolu premium

100 g
98,90 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
117,50 zł/kg
Cena11,75 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
WELL WELL Wędlina roślinna podsuszana 90 g

WELL WELL

Wędlina roślinna podsuszana

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WELL WELL

4.9
z 64 opinii
WELL WELL Smalczyk z fasoli z jabłkiem 125 g

WELL WELL

Smalczyk z fasoli z jabłkiem

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
WELL WELL Tofu miękkie naturalne 400 g

WELL WELL

Tofu miękkie naturalne

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
WELL WELL Hummus klasyczny z preclami 120 g

WELL WELL

Hummus klasyczny z preclami

120 g
66,58 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
WELL WELL Hummus sriracha z preclami 120 g

WELL WELL

Hummus sriracha z preclami

120 g
66,58 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
WELL WELL Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami 125 g

WELL WELL

Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
WELL WELL Wędlina roślinna podsuszana 90 g

WELL WELL

Wędlina roślinna podsuszana

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store