Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny roślinne
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona
Bezmięsna Suszona BEZMIĘSNY 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 37 opinii

BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona

100 g
BEZMIĘSNY
Polska

Cena9,85 zł
98,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bezmięsna suszona to intensywna w smaku wegańska wędlina roślinna inspirowana tradycyjnymi wyrobami. Ten produkt bezmięsny i wegański doskonale sprawdzi się w kanapkach i przekąskach. Smaczna roślinna alternatywa dla suszonych wędlin. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.


Cechy

100 % roślinna

idealna na kanapkę

wysoka zawartość białka

niska zawartość tłuszczów nasyconych

niska zawartość cukrów


BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona


Produkt dostępny
Dostępne warianty
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański
Lokalni Dostawcy

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
jest smaczna
17.12.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Iryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Dagmara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
98,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BVTCHER
Marka:
BEZMIĘSNY
EAN:
5907637903962
Cena za kg:
98,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
BEZMIĘSNY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BVTCHER
EAN:
5907637903962

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Piec w piekarniku(Od postaci schłodzonej):

piecz ok. 3-4 min

Rożne(Od postaci schłodzonej):

jedz na zimno


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C. Produkt należy spożyć w ciągu 48 godzin od otwarcia. Często dobre dłużej Popatrz - Powąchaj - Posmakuj


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

BezMięsny


Marka standaryzowana

MarkaBezMięsny

Opis produktu

Bezmięsna suszona to intensywna w smaku wegańska wędlina roślinna inspirowana tradycyjnymi wyrobami. Ten produkt bezmięsny i wegański doskonale sprawdzi się w kanapkach i przekąskach. Smaczna roślinna alternatywa dla suszonych wędlin. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.


O marce

Nudne kanapki? Nie z nią te numery! Bezmięsna Suszona to prawdziwy klasyk, który odmieni każdą kanapkę lub tosta! Jedyny minus? Zbyt szybko się kończy! Bezmięsne Suszona świetnie odnajdzie się zarówno na kanapce, na toście, jak i na pizzy! Jeśli chcesz, możesz ją także grillować, smażyć, piec lub dusić. Jak wszystkie Bezmięsa, możesz ją zamrozić.


O producencie

Wysoka zawartość białka, niska zawartość cukru, niska zawartość tłuszczów nasyconych, żródło błonnika. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.


Dodatkowe informacje

Too Good To Go tgtg-label.com


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość białka

niska zawartość tłuszczów nasyconych

niska zawartość cukrów


Informacje dot. stylu życia

Produkt bazujący na składnikach roślinnych

Produkt odpowiedni dla wegan

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bezmięsna kiełbasa suszona

Produkty z kategorii Wędliny roślinne

4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.9
z 277 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
68,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna Suszona

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
99,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
92,50 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna mielonka z tyrolu premium 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna mielonka z tyrolu premium

100 g
98,90 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
117,50 zł/kg
Cena11,75 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
WELL WELL Wędlina roślinna łagodna 100 g

WELL WELL

Wędlina roślinna łagodna

100 g
78,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,89 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
WELL WELL Wędlina roślinna podsuszana 90 g

WELL WELL

Wędlina roślinna podsuszana

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BEZMIĘSNY

5.0
z 43 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki Premium 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki Premium

160 g
94,69 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka
4.8
z 30 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy

160 g
71,19 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny kebab słodkie chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny kebab słodkie chilli

160 g
73,06 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
Nowość
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem

100 g
96,90 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.7
z 22 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki

180 g
76,06 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Serdelki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Serdelki

180 g
67,50 zł/kg
Cena12,15 zł
Do koszyka
4.9
z 277 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
68,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
92,50 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
99,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna mielonka z tyrolu premium 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna mielonka z tyrolu premium

100 g
98,90 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
117,50 zł/kg
Cena11,75 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
BEZMIĘSNY Fudo blok z białka grochu 180 g

BEZMIĘSNY

Fudo blok z białka grochu

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium 150 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium

150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 67 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy chilli

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store