Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Białko roślinne
Pozostałe
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki
Bezmięsne Parówki BEZMIĘSNY 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 22 opinii

BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki

180 g
BEZMIĘSNY
Polska

Cena13,69 zł
76,06 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan


Cechy

100 % roślinne

idealne z wody

źródło białka

niska zawartość cukrów


BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki


Produkt dostępny
Dostępne warianty
BEZMIĘSNY Bezmięsne Serdelki
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański
Lokalni Dostawcy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
934.00 kJ
11.1%
Wartość energetyczna (kcal)
223.00 kcal
11.2%
Tłuszcz (g)
17.70 g
25.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.50 g
7.5%
Węglowodany (g)
7.20 g
2.8%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Błonnik (g)
1.40 g
Białko (g)
8.50 g
17.0%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
68%
4
32%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak mają taki... Nijaki? Ale jako nośnik musztardy i keczupu sprawdzają się okej. Konsystencja jest całkiem przyjemna.
09.04.2025
1
0
Jowita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.01.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.10.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.08.2025
0
0
Jowita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
76,06 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
BVTCHER
Marka:
BEZMIĘSNY
EAN:
5904754574907
Cena za kg:
76,06 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
BEZMIĘSNY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BVTCHER
EAN:
5904754574907

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od postaci schłodzonej):

wrzuć na 2-3 min do wrzącej wody

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci schłodzonej):

smaż 3 min na patelni z odrobiną oleju

Piec w piekarniku(Od postaci schłodzonej):

piecz przez ok. 5 min


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C. Produkt należy spożyć w ciągu 48 godzin od otwarcia. Często dobre dłużej Popatrz - Powąchaj - Posmakuj


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

BezMięsny


Marka standaryzowana

MarkaBezMięsny

Opis produktu

Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan


Dodatkowe informacje

Too Good To Go tgtg-label.com


Oświadczenia żywieniowe

źródło białka

niska zawartość cukrów


Informacje dot. stylu życia

Niska zawartość cukru

Produkt odpowiedni dla wegan

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bezmięsne parówki

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 96 opinii
GARDEN GOURMET Wegańskie nuggetsy 200 g

GARDEN GOURMET

Wegańskie nuggetsy

200 g
59,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 40 opinii
Nowość
GARDEN GOURMET Falafel 190 g

GARDEN GOURMET

Falafel

190 g
84,16 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 277 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
68,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki Premium 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki Premium

160 g
94,69 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
GARDEN GOURMET Klopsy warzywne 200 g

GARDEN GOURMET

Klopsy warzywne

200 g
73,75 zł/kg
Cena14,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 71 opinii
SANTE Kotlety sojowe a la schabowe 100 g

SANTE

Kotlety sojowe a la schabowe

100 g
35,90 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2029
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
Nowość
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem

100 g
96,90 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Rośllinne kabanosy 90 g

TARCZYŃSKI

Rośllinne kabanosy

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.7
z 22 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki

180 g
76,06 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Serdelki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Serdelki

180 g
67,50 zł/kg
Cena12,15 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
99,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
92,50 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna Suszona

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
117,50 zł/kg
Cena11,75 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
TARCZYŃSKI Roślinne kabanosy 3 ziarna 90 g

TARCZYŃSKI

Roślinne kabanosy 3 ziarna

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
TARCZYŃSKI Roślinne kabanosy piri-piri 90 g

TARCZYŃSKI

Roślinne kabanosy piri-piri

90 g
95,44 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
BEZMIĘSNY Fudo blok z białka grochu 180 g

BEZMIĘSNY

Fudo blok z białka grochu

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy klasyczne 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy klasyczne

160 g
107,44 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
5.0
z 67 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy chilli

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
BEYOND MEAT Kiełbaski 200 g

BEYOND MEAT

Kiełbaski

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 10 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kiełbaski Białe 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kiełbaski Białe

180 g
92,50 zł/kg
Cena16,65 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne kiełbaski wiejskie 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne kiełbaski wiejskie

180 g
84,17 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna kaszanka 260g 260 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna kaszanka 260g

260 g
62,50 zł/kg
Cena16,25 zł
Do koszyka

Produkty marki BEZMIĘSNY

4.9
z 277 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
68,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki Premium 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki Premium

160 g
94,69 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny kebab słodkie chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny kebab słodkie chilli

160 g
73,06 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.8
z 30 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy

160 g
71,19 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
Nowość
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem

100 g
96,90 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Serdelki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Serdelki

180 g
67,50 zł/kg
Cena12,15 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
92,50 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
99,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna Suszona

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna mielonka z tyrolu premium 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna mielonka z tyrolu premium

100 g
98,90 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
117,50 zł/kg
Cena11,75 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
BEZMIĘSNY Fudo blok z białka grochu 180 g

BEZMIĘSNY

Fudo blok z białka grochu

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium 150 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium

150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 57 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy klasyczne 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy klasyczne

160 g
107,44 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store