Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

BEZMIĘSNY

BEZMIĘSNY

.

ProduktyBEZMIĘSNYwe Frisco.pl


4.9
z 277 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
68,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka

4.7
z 22 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki

180 g
76,06 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka

4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna mielonka z tyrolu premium 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna mielonka z tyrolu premium

100 g
98,90 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100� g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
99,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 37 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna Suszona

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka

5.0
z 43 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki Premium 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki Premium

160 g
94,69 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka

4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka

4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
117,50 zł/kg
Cena11,75 zł
Do koszyka

5.0
z 8 opinii
BEZMIĘSNY Fudo blok z białka grochu 180 g

BEZMIĘSNY

Fudo blok z białka grochu

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.8
z 10 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kiełbaski Białe 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kiełbaski Białe

180 g
92,50 zł/kg
Cena16,65 zł
Do koszyka

4.8
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne kiełbaski wiejskie 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne kiełbaski wiejskie

180 g
84,17 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna kaszanka 260g 260 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna kaszanka 260g

260 g
62,50 zł/kg
Cena16,25 zł
Do koszyka

4.9
z 15 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium 150 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium

150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

4.8
z 11 opinii
BEZMIĘSNY Schab ze śliwką 100 g

BEZMIĘSNY

Schab ze śliwką

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
92,50 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka

4.8
z 30 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy

160 g
71,19 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka

4.9
z 28 opinii
Nowość
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem

100 g
96,90 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Serdelki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Serdelki

180 g
67,50 zł/kg
Cena12,15 zł
Do koszyka

4.9
z 14 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny kebab słodkie chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny kebab słodkie chilli

160 g
73,06 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka

5.0
z 67 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy chilli

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.9
z 57 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy klasyczne 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy klasyczne

160 g
107,44 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store