Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Białko roślinne
Pozostałe
BEZMIĘSNY Bezmięsna kaszanka 260g
Bezmięsna kaszanka 260g BEZMIĘSNY 260g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

BEZMIĘSNY Bezmięsna kaszanka 260g

260 g
BEZMIĘSNY
Polska

Cena16,25 zł
62,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

100 % roślinne

pyszny smak, prosty skład

źródło błonnika

źródło roślinnych tłuszczów

idealne na grilla i patelnię


BEZMIĘSNY Bezmięsna kaszanka 260g


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
990.00 kJ
11.8%
Wartość energetyczna (kcal)
237.00 kcal
11.9%
Tłuszcz (g)
12.52 g
17.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
10.28 g
51.4%
Węglowodany (g)
22.59 g
8.7%
w tym cukry (g)
3.14 g
3.5%
Błonnik (g)
3.74 g
Białko (g)
6.66 g
13.3%
Sól (g)
1.29 g
21.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza bezmięsna kaszanka na rynku, uwielbiam!
03.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.10.2025
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Nina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
62,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
260 g
Dostawca:
BVTCHER
Marka:
BEZMIĘSNY
EAN:
5905186421906
Cena za kg:
62,50 zł/kg
Waga:
260 g
Marka:
BEZMIĘSNY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BVTCHER
EAN:
5905186421906

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Rożne(Od postaci schłodzonej):

Smaż przez kilka minut na patelni, grillu lub piecz chwilę w piekarniku.


Przygotowanie i stosowanie

Zdejmij osłonkę zanim mnie zjesz! Przed obróbką termiczną i spożyciem zdejmij osłonkę


Przechowywanie

Produkt należy spożyć w ciągu 24 godzin od otwarcia. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

BezMięsny


Marka standaryzowana

MarkaBezMięsny

Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika


Informacje dot. stylu życia

Produkt bazujący na składnikach roślinnych


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bezmięsna ale kaszana

Produkty z kategorii Pozostałe

4.7
z 22 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki

180 g
76,06 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Serdelki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Serdelki

180 g
67,50 zł/kg
Cena12,15 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki Premium 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki Premium

160 g
94,69 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
Nowość
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem

100 g
96,90 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
SANTE Kotlety sojowe a la schabowe 100 g

SANTE

Kotlety sojowe a la schabowe

100 g
35,90 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2029
4.9
z 277 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
68,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
92,50 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
99,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna Suszona

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
117,50 zł/kg
Cena11,75 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Rośllinne kabanosy 90 g

TARCZYŃSKI

Rośllinne kabanosy

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
BEZMIĘSNY Fudo blok z białka grochu 180 g

BEZMIĘSNY

Fudo blok z białka grochu

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
Nowość
GARDEN GOURMET Falafel 190 g

GARDEN GOURMET

Falafel

190 g
84,16 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
TARCZYŃSKI Roślinne kabanosy 3 ziarna 90 g

TARCZYŃSKI

Roślinne kabanosy 3 ziarna

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
TARCZYŃSKI Roślinne kabanosy piri-piri 90 g

TARCZYŃSKI

Roślinne kabanosy piri-piri

90 g
95,44 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
5.0
z 96 opinii
GARDEN GOURMET Wegańskie nuggetsy 200 g

GARDEN GOURMET

Wegańskie nuggetsy

200 g
59,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 59 opinii
GARDEN GOURMET Klopsy warzywne 200 g

GARDEN GOURMET

Klopsy warzywne

200 g
73,75 zł/kg
Cena14,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 57 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy klasyczne 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy klasyczne

160 g
107,44 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
5.0
z 67 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy chilli

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
BEYOND MEAT Kiełbaski 200 g

BEYOND MEAT

Kiełbaski

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 10 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kiełbaski Białe 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kiełbaski Białe

180 g
92,50 zł/kg
Cena16,65 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne kiełbaski wiejskie 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne kiełbaski wiejskie

180 g
84,17 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna kaszanka 260g 260 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna kaszanka 260g

260 g
62,50 zł/kg
Cena16,25 zł
Do koszyka

Produkty marki BEZMIĘSNY

4.7
z 22 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki

180 g
76,06 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Serdelki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Serdelki

180 g
67,50 zł/kg
Cena12,15 zł
Do koszyka
4.8
z 30 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy

160 g
71,19 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki Premium 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki Premium

160 g
94,69 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny kebab słodkie chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny kebab słodkie chilli

160 g
73,06 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
Nowość
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem

100 g
96,90 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.9
z 277 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
68,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
92,50 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
99,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna Suszona

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna mielonka z tyrolu premium 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna mielonka z tyrolu premium

100 g
98,90 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
117,50 zł/kg
Cena11,75 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
BEZMIĘSNY Fudo blok z białka grochu 180 g

BEZMIĘSNY

Fudo blok z białka grochu

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium 150 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium

150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store