Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Białko roślinne
Pozostałe
SANTE Kotlety sojowe a la schabowe
Kotlet sojowy a la schabowy SANTE 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 71 opinii

SANTE Kotlety sojowe a la schabowe

100 g
SANTE

Cena3,59 zł
35,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kotlet sojowy Sante jest świetnym rozwiązaniem dla wegetarian lub osób, które nie przepadają za smakiem mięsa, do podania jako danie główne.

Kotlet sojowy a la schabowy posiada wygląd przypominający tradycyjnego schabowego. Jednak jego skład został oparty jedynie na wodzie i odtłuszczonej mące sojowej. Jest więc o wiele mniej kaloryczny niż jego tradycyjny odpowiednik. Ponadto jest wolny od wszelkiego rodzaju chemii i ulepszaczy smaku.

Kotlet sojowy jest bardzo prosty w przygotowaniu:

  • Należy zamoczyć go w gorącym wywarze warzywnym, przez ok. 7 minut
  • Następnie należy go odsączyć i obtoczyć w panierce
  • Położyć na rozgrzanym oleju i smażyć na złoty kolor

Cechy

bez GMO


SANTE Kotlety sojowe a la schabowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.01.2029
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1353.00 kJ
16.1%
Wartość energetyczna (kcal)
321.00 kcal
16.1%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
20.00 g
7.7%
w tym cukry (g)
9.60 g
10.7%
Błonnik (g)
16.00 g
Białko (g)
49.00 g
98.0%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
71 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybka opcja
26.07.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
05.06.2026
0
0
Aurelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały towar świetnie zrobiony
24.04.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
💞👏👏
09.04.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥🔥🔥Klasyka, wspaniała
19.03.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
wspaniałe
02.02.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszności
21.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
naprawdę dobrze zrobione udają mięso❤️
09.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
SANTE
Marka:
SANTE
EAN:
5900617000316
Cena za kg:
35,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
SANTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617000316

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Instrukcje dotyczące przyrządzenia(Od temperatury otoczenia):

Kotlety namocz ok. 10 minut w gorącym wywarze z włoszczyzny lub bulionie. Odsącz, obtocz w panierce i usmaż na tłuszczu na złoty kolor. Podawaj z ziemniakami i ulubioną surówką.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Kotlety moczymy w gorącym wywarze warzywnym ok. 7 minut. Po tym czasie odsączamy, moczymy w jajku, obtaczamy w panierce i smażymy na gorącym tłuszczu na złoty kolor. Podajemy z ziemniakami i surówką.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przykładowy przepis: Kotlety sojowe à la strogonow Składniki: Kotlety Sojowe à la schabowe - 100 g Sól Morska Jodowana - 1 łyżka do zalewy cebula - 1 szt. imbir - 1 łyżeczka pikantny ketchup - 1 łyżeczka musztarda - 1 łyżeczka ogórki konserwowe - 2 szt. śmietana - 1 łyżka olej - do smażenia wrząca woda do zalewy - 2 szklanki cukier - 1 łyżka mąka ziemniaczana - 1 łyżka zimna woda - 1/4 szklanki Kotlety namocz ok. 10 min. w wywarze z włoszczyzny lub bulionie, pokrój w cienkie paseczki, usmaż w niewielkiej ilości oleju z dodatkiem poszatkowanej cebuli. Posyp 1 łyżeczką imbiru, dodaj po 1 łyżeczce ketchupu i musztardy, 2 ogórki konserwowe (pokrojone w kosteczkę). Wlej zalewę, podduś ok. 5 minut. Dopraw łyżką śmietany.


Informacje producenta

Marka

Sante


Marka standaryzowana

MarkaSante

Opis produktu

Kotlety sojowe à la schabowe mogą być częścią dobrze zbilansowanej diety, ze względu na: - Wysoką zawartość białka - Wysoką zawartość błonnika


Dodatkowe informacje

Więcej przepisów znajdziesz na www.sante.pl


Informacje dot. stylu życia

Wysoka zawartość białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kotlety sojowe a la schabowe

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 96 opinii
GARDEN GOURMET Wegańskie nuggetsy 200 g

GARDEN GOURMET

Wegańskie nuggetsy

200 g
59,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 40 opinii
Nowość
GARDEN GOURMET Falafel 190 g

GARDEN GOURMET

Falafel

190 g
84,16 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 277 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
68,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
GARDEN GOURMET Klopsy warzywne 200 g

GARDEN GOURMET

Klopsy warzywne

200 g
73,75 zł/kg
Cena14,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 43 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki Premium 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki Premium

160 g
94,69 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Rośllinne kabanosy 90 g

TARCZYŃSKI

Rośllinne kabanosy

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
SANTE Kotlety sojowe a la schabowe 100 g

SANTE

Kotlety sojowe a la schabowe

100 g
35,90 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2029
4.7
z 22 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki

180 g
76,06 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Serdelki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Serdelki

180 g
67,50 zł/kg
Cena12,15 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
Nowość
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem

100 g
96,90 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
92,50 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
99,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna Suszona

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
117,50 zł/kg
Cena11,75 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
TARCZYŃSKI Roślinne kabanosy 3 ziarna 90 g

TARCZYŃSKI

Roślinne kabanosy 3 ziarna

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
TARCZYŃSKI Roślinne kabanosy piri-piri 90 g

TARCZYŃSKI

Roślinne kabanosy piri-piri

90 g
95,44 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
BEZMIĘSNY Fudo blok z białka grochu 180 g

BEZMIĘSNY

Fudo blok z białka grochu

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
BEYOND MEAT Kiełbaski 200 g

BEYOND MEAT

Kiełbaski

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 67 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy chilli

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy klasyczne 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy klasyczne

160 g
107,44 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne kiełbaski wiejskie 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne kiełbaski wiejskie

180 g
84,17 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kiełbaski Białe 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kiełbaski Białe

180 g
92,50 zł/kg
Cena16,65 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna kaszanka 260g 260 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna kaszanka 260g

260 g
62,50 zł/kg
Cena16,25 zł
Do koszyka

Produkty marki SANTE

5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,30 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
5.0
z 220 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 31 opinii
SANTE Go on baton energy 45 g

SANTE

Go on baton energy

45 g
53,11 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,55 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE Granola z orzechami i miodem 300 g

SANTE

Granola z orzechami i miodem

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 5 opinii
SANTE Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru 50 g

SANTE

Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 136 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 60 opinii
SANTE FIT Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt. 300 g

SANTE FIT

Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt.

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.8
z 37 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.8
z 17 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
44,29 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 29 opinii
SANTE Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami 350 g

SANTE

Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami

350 g
17,69 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store