Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Białko roślinne
Pozostałe
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki Premium
Bezmięsne Parówki Premium BEZMIĘSNY 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 43 opinii

BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki Premium

160 g
BEZMIĘSNY
Polska

Cena15,15 zł
94,69 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Parówki wegańskie coraz częściej goszczą w codziennej kuchni – nie tylko jako alternatywa dla klasycznych produktów, ale jako pełnoprawny wybór dla osób, które oczekują dobrego składu, smaku i wygody. Bezmięsne Parówki roślinne PREMIUM powstały właśnie z myślą o tych, którzy szukają parówek wegańskich dopracowanych w każdym detalu – od konsystencji, przez aromat, aż po uniwersalność zastosowania. To propozycja dla wegan, wegetarian oraz wszystkich, którzy chcą sięgać po roślinne produkty bez rezygnowania z kulinarnej przyjemności.


Cechy

100 % roślinne

pyszny smak, lepszy skład

aż 21 g białka w 100 g produktu

niska zawartość kwasów tłuszczowych nasyconych

niska zawartość cukrów


BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki Premium


Produkt dostępny
Dostępne warianty
BEZMIĘSNY Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
927.00 kJ
11.0%
Wartość energetyczna (kcal)
222.00 kcal
11.1%
Tłuszcz (g)
11.80 g
16.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.40 g
7.0%
Węglowodany (g)
8.50 g
3.3%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Błonnik (g)
1.60 g
Białko (g)
21.10 g
42.2%
Sól (g)
2.90 g
48.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
43 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Mniam!
19.03.2026
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne!szukałam takiego smaku, dodałam podsmażone do fasolki po bretońsku, bardzo smaczne.Plus za to,że nie są z soi ,tylko z grochu
10.11.2025
1
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne
09.11.2025
1
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, super zwarta konsystencja. Moje ulubione wege parówki.
21.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne!
05.05.2025
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.05.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
94,69 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
BVTCHER
Marka:
BEZMIĘSNY
EAN:
5905186421869
Cena za kg:
94,69 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
BEZMIĘSNY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BVTCHER
EAN:
5905186421869

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Rożne(Od postaci schłodzonej):

jedz na surowo

Gotować we wrzątku(Od postaci schłodzonej):

wrzuć na 2-3 min do wrzącej wody

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci schłodzonej):

smaż 3 min na patelni z odrobiną oleju

Piec w piekarniku(Od postaci schłodzonej):

piecz przez ok. 5 min


Przechowywanie

Produkt należy spożyć w ciągu 24 godzin od otwarcia. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C. Produkt nie nadaje się do mrożenia.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

BezMięsny


Marka standaryzowana

MarkaBezMięsny

Opis produktu

Parówki wegańskie coraz częściej goszczą w codziennej kuchni – nie tylko jako alternatywa dla klasycznych produktów, ale jako pełnoprawny wybór dla osób, które oczekują dobrego składu, smaku i wygody. Bezmięsne Parówki roślinne PREMIUM powstały właśnie z myślą o tych, którzy szukają parówek wegańskich dopracowanych w każdym detalu – od konsystencji, przez aromat, aż po uniwersalność zastosowania. To propozycja dla wegan, wegetarian oraz wszystkich, którzy chcą sięgać po roślinne produkty bez rezygnowania z kulinarnej przyjemności.


O marce

Parówki roślinne to idealna opcja na każde śniadanie, szybką przekąskę w biegu czy kreatywną kolację. Wrzuć je na grill, dodaj do makaronu lub po prostu zjedz z ulubioną musztardą – pasują do każdej okazji. Te parówki to nie tylko roślinna alternatywa, to zupełnie nowy poziom smaku.


O producencie

Wysoka zawartość białka, niska zawartość tłuszczów nasyconych, niska zawartość cukrów


Oświadczenia żywieniowe

niska zawartość kwasów tłuszczowych nasyconych

niska zawartość cukrów


Informacje dot. stylu życia

Niska zawartość cukru

Produkt odpowiedni dla wegan

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bezmięsne parówki premium

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
92,50 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
99,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna Suszona

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
SANTE Kotlety sojowe a la schabowe 100 g

SANTE

Kotlety sojowe a la schabowe

100 g
35,90 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2029
5.0
z 43 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki Premium 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki Premium

160 g
94,69 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka
4.7
z 22 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki

180 g
76,06 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Serdelki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Serdelki

180 g
67,50 zł/kg
Cena12,15 zł
Do koszyka
4.9
z 277 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
68,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
Nowość
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem

100 g
96,90 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Rośllinne kabanosy 90 g

TARCZYŃSKI

Rośllinne kabanosy

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
117,50 zł/kg
Cena11,75 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
BEZMIĘSNY Fudo blok z białka grochu 180 g

BEZMIĘSNY

Fudo blok z białka grochu

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
Nowość
GARDEN GOURMET Falafel 190 g

GARDEN GOURMET

Falafel

190 g
84,16 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kiełbaski Białe 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kiełbaski Białe

180 g
92,50 zł/kg
Cena16,65 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne kiełbaski wiejskie 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne kiełbaski wiejskie

180 g
84,17 zł/kg
Cena15,15 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
TARCZYŃSKI Roślinne kabanosy 3 ziarna 90 g

TARCZYŃSKI

Roślinne kabanosy 3 ziarna

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
TARCZYŃSKI Roślinne kabanosy piri-piri 90 g

TARCZYŃSKI

Roślinne kabanosy piri-piri

90 g
95,44 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
5.0
z 96 opinii
GARDEN GOURMET Wegańskie nuggetsy 200 g

GARDEN GOURMET

Wegańskie nuggetsy

200 g
59,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 59 opinii
GARDEN GOURMET Klopsy warzywne 200 g

GARDEN GOURMET

Klopsy warzywne

200 g
73,75 zł/kg
Cena14,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 57 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy klasyczne 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy klasyczne

160 g
107,44 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
5.0
z 67 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy chilli

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
BEYOND MEAT Kiełbaski 200 g

BEYOND MEAT

Kiełbaski

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna kaszanka 260g 260 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna kaszanka 260g

260 g
62,50 zł/kg
Cena16,25 zł
Do koszyka

Produkty marki BEZMIĘSNY

4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
92,50 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna Suszona

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
99,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 30 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy

160 g
71,19 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny kebab słodkie chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny kebab słodkie chilli

160 g
73,06 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.7
z 22 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki

180 g
76,06 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Serdelki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Serdelki

180 g
67,50 zł/kg
Cena12,15 zł
Do koszyka
4.9
z 277 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
68,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
Nowość
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem

100 g
96,90 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna mielonka z tyrolu premium 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna mielonka z tyrolu premium

100 g
98,90 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
117,50 zł/kg
Cena11,75 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
BEZMIĘSNY Fudo blok z białka grochu 180 g

BEZMIĘSNY

Fudo blok z białka grochu

180 g
83,28 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium 150 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium

150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 10 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kiełbaski Białe 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kiełbaski Białe

180 g
92,50 zł/kg
Cena16,65 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store