Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Kremy, pasty
Pasty z orzechów ziemnych
SANTE Pasta orzechowa CRUNCHY (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa
Pasta orzechowa Crunchy GO ON! SANTE 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 85 opinii

SANTE Pasta orzechowa CRUNCHY (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
SANTE
Polska

Cena13,19 zł
26,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. Peanut butter to produkt zawierający w składzie 100 % orzeszków arachidowych, bez dodatku oleju palmowego. Przygotowany z myślą o osobach dbających o dietę, które unikają lub ograniczają w codziennym odżywianiu spożycie soli i cukru.


SANTE Pasta orzechowa CRUNCHY (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.01.2027
Dostępne warianty
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2500.00 kJ
29.8%
Wartość energetyczna (kcal)
603.00 kcal
30.2%
Tłuszcz (g)
48.00 g
68.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.40 g
32.0%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
6.70 g
7.4%
Błonnik (g)
7.60 g
Białko (g)
27.00 g
54.0%
Sól (g)
0.04 g
0.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
85 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
ok💪💪💪💪
15.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubione masło
12.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne masło, i super skład.
10.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
SANTE
Marka:
SANTE
EAN:
5900617038265
Cena za kg:
26,38 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
SANTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617038265

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wytrącanie się oleju arachidowego jest naturalnym procesem, świadczącym o najwyższej jakości produktu. Rekomendujemy wymieszanie kremu przed spożyciem.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed:/ numer partii: data i numer partii na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w przeciągu jednego miesiąca.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

1


Informacje producenta

Marka

Go On


Marka standaryzowana

MarkaGO ON

Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. Peanut butter to produkt zawierający w składzie 100 % orzeszków arachidowych, bez dodatku oleju palmowego. Przygotowany z myślą o osobach dbających o dietę, które unikają lub ograniczają w codziennym odżywianiu spożycie soli i cukru.


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Krem orzechowy

Wariant z kawałkami orzechów

Produkty z kategorii Pasty z orzechów ziemnych

5.0
z 136 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.7
z 6 opinii

32% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych

350 g
37,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 20 opinii

18% taniej

NATURAVENA Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru) 340 g

NATURAVENA

Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru)

340 g
23,50 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.8
z 9 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 19 opinii
PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

350 g
45,69 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
5.0
z 13 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
5.0
z 9 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 85 opinii
SANTE Pasta orzechowa CRUNCHY (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa CRUNCHY (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
26,38 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 39 opinii
GOOD NOOT PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów) 300 g

GOOD NOOT

PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów)

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.9
z 30 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH 350 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH

350 g
32,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.8
z 14 opinii
SANTE Pasta orzechowa z kawałkami orzechów 350 g

SANTE

Pasta orzechowa z kawałkami orzechów

350 g
32,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 2 opinii
DESEO Masło z orzechów arachidowych (100% orzechów arachidowych) 200 g

DESEO

Masło z orzechów arachidowych (100% orzechów arachidowych)

200 g
136,45 zł/kg
Cena27,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 7 opinii
SANTE GO ON! Krem proteinowy z białą czekoladą i masłem orzechowym (bez dodatku cukru) 180 g

SANTE GO ON!

Krem proteinowy z białą czekoladą i masłem orzechowym (bez dodatku cukru)

180 g
69,39 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

Produkty marki SANTE

5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,30 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
5.0
z 220 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 31 opinii
SANTE Go on baton energy 45 g

SANTE

Go on baton energy

45 g
53,11 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,55 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE Granola z orzechami i miodem 300 g

SANTE

Granola z orzechami i miodem

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 5 opinii
SANTE Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru 50 g

SANTE

Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 136 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 60 opinii
SANTE FIT Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt. 300 g

SANTE FIT

Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt.

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.8
z 37 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.8
z 17 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
44,29 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 29 opinii
SANTE Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami 350 g

SANTE

Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami

350 g
17,69 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store