Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny roślinne
WELL WELL Wędlina roślinna podsuszana
Wędlina roślinna podsuszana WELL WELL 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 30 opinii

WELL WELL Wędlina roślinna podsuszana

90 g
WELL WELL
Czechy

Cena9,99 zł
111,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

100 % z roślin Zainspiruj się - wypróbuj w daniach na zimno lub na ciepło: - na kanapce - na pizzy - w formie zapiekanki lub tosta Produkujemy w 100 % roślinnie


Cechy

100 % z roślin

źródło białka

niska zawartość cukrów

niska zawartość tłuszczów nasyconych


WELL WELL Wędlina roślinna podsuszana


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
848.00 kJ
10.1%
Wartość energetyczna (kcal)
202.00 kcal
10.1%
Tłuszcz (g)
4.50 g
6.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
9.70 g
3.7%
w tym cukry (g)
3.30 g
3.7%
Błonnik (g)
0.50 g
Białko (g)
30.00 g
60.0%
Sól (g)
2.40 g
40.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.01.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2025
0
0
Kiryl
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
111,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
WELL WELL INVEST SPÓ
Marka:
WELL WELL
EAN:
5901473001455
Cena za kg:
111,00 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
WELL WELL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WELL WELL INVEST SPÓ
EAN:
5901473001455

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data podana z przodu opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +7 °C. Należy spożyć w ciągu 48 godz. po otwarciu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - Mieszany, Opakowanie, FSC C114413


Informacje producenta

Marka

Well Well


Marka standaryzowana

MarkaWell Well

Logotypy stron trzecich

FSC

V-Label (European Vegetarian Union)


Opis produktu

100 % z roślin Zainspiruj się - wypróbuj w daniach na zimno lub na ciepło: - na kanapce - na pizzy - w formie zapiekanki lub tosta Produkujemy w 100 % roślinnie


O marce

Jedz Well, żyj Well!


Dodatkowe informacje

Odkryj nowy wymiar roślinnej diety! Znajdź nas: Facebook: /wellwell.pl Instagram: @wellwell.pl www.well-well.eu


Oświadczenia żywieniowe

źródło białka

niska zawartość cukrów

niska zawartość tłuszczów nasyconych


Informacje dot. stylu życia

Niska zawartość cukru

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wędlina podsuszana

Produkty z kategorii Wędliny roślinne

4.9
z 277 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
68,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
WELL WELL Wędlina roślinna łagodna 100 g

WELL WELL

Wędlina roślinna łagodna

100 g
78,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,89 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna Suszona

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
99,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
92,50 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna mielonka z tyrolu premium 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna mielonka z tyrolu premium

100 g
98,90 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
117,50 zł/kg
Cena11,75 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
WELL WELL Wędlina roślinna podsuszana 90 g

WELL WELL

Wędlina roślinna podsuszana

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WELL WELL

4.9
z 64 opinii
WELL WELL Smalczyk z fasoli z jabłkiem 125 g

WELL WELL

Smalczyk z fasoli z jabłkiem

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
WELL WELL Wędlina roślinna łagodna 100 g

WELL WELL

Wędlina roślinna łagodna

100 g
78,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,89 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
WELL WELL Tofu miękkie naturalne 400 g

WELL WELL

Tofu miękkie naturalne

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
WELL WELL Hummus klasyczny z preclami 120 g

WELL WELL

Hummus klasyczny z preclami

120 g
66,58 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
WELL WELL Hummus sriracha z preclami 120 g

WELL WELL

Hummus sriracha z preclami

120 g
66,58 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
WELL WELL Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami 125 g

WELL WELL

Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store