Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Hummusy i pasty roślinne
Smalczyki roślinne
LUNTER Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu)
Smalczyk roślinny z tofu z cebulką LUNTER 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 96 opinii

LUNTER Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu)

150 g
LUNTER
Słowacja
1 szt.9 szt.

Cena6,25 zł
41,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odpowiedni dla wegan. Tradycyjny proces produkcji Bez konserwantów i sztucznych barwników Bestseller Luntera, któremu trudno się oprzeć! Intensywny, wyrazisty smak sprawia, że aż chce się jeść prosto z opakowania (bez obaw, nie oceniamy!). Kremowy, aromatyczny i niezwykle satysfakcjonujący - idealny do pieczywa, warzyw czy jako szybka przekąska. Maksimum smaku, zero wysiłku - po prostu delektuj się i dziel się przyjemnością!


Cechy

bez laktozy

źródło omega-3*

bez konserwantów

*kwasy tłuszczowe omega-3: 1,5 g/100 g; Kwas alfa-linolenowy (ALA): 1,4 g/100 g - ALA pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, dawka skuteczna: 2 g/24 h. Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia


LUNTER Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu)


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1185.00 kJ
14.1%
Wartość energetyczna (kcal)
287.00 kcal
14.4%
Tłuszcz (g)
25.00 g
35.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.80 g
9.0%
Węglowodany (g)
5.80 g
2.2%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
3.00 g
Białko (g)
8.10 g
16.2%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
96 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny. Można go jeść nawet późnym wieczorem, bo lekkostrawny.
12.06.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy bezmięsny pasztecik w mieście!
24.04.2026
0
0
Julian
zweryfikowano
Zgłaszam
Dodajemy do warzyw gotowanych na parze miksujemy do postaci kremy i smarujemy na chlebek jak masełko tylko warzywne dodajemy prażony sezam. ❤️ Smakuje orzechowo warzywnie. Polecam❤️
09.04.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Nawet przypomina smalec w smaku ale szału nie ma.
23.03.2026
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Smalczyk pychota!
19.12.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny, delikatny pasztet vege.
16.12.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny pasztecik, żaden tam smalczyk ;)
16.12.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Tak samo dobry jak wersja 75g, ale ten dla odmiany trzeba trzymać w lodówce. I nie smalczyk, tylko pasztecik w smaku! :)
03.12.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, regularnie kupuje
10.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zaskakująco dobra pasta, choć smalczyku do końca nie przypomina - za mało cebulki.
21.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
LUNTER
EAN:
8586001012720
Cena za kg:
41,67 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
LUNTER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8586001012720

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data na boku opakowania. Przechowywać od +2 ℃ do +8 ℃, również po otwarciu i spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mix, FSC C107321


Informacje producenta

Marka

Lunter


Marka standaryzowana

MarkaLunter

Logotypy stron trzecich

FSC

Wstęga Möbiusa

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Odpowiedni dla wegan. Tradycyjny proces produkcji Bez konserwantów i sztucznych barwników Bestseller Luntera, któremu trudno się oprzeć! Intensywny, wyrazisty smak sprawia, że aż chce się jeść prosto z opakowania (bez obaw, nie oceniamy!). Kremowy, aromatyczny i niezwykle satysfakcjonujący - idealny do pieczywa, warzyw czy jako szybka przekąska. Maksimum smaku, zero wysiłku - po prostu delektuj się i dziel się przyjemnością!


O marce

W Lunter z pasją dzielimy się jedzeniem poprawiającym samopoczucie, które pozytywnie wpływa na Ciebie, Twoich bliskich i planetę


Dodatkowe informacje

YouTube Facebook Instagram www.lunter.com


Oświadczenia żywieniowe

źródło omega-3

kwasy tłuszczowe omega-3: 1,5 g/100 g; Kwas alfa-linolenowy (ALA): 1,4 g/100 g - ALA pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, dawka skuteczna: 2 g/24 h.

Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Informacje dot. stylu życia

Bez laktozy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta z tofu

Wariant smalczyk roślinny z cebulką

Produkty z kategorii Smalczyki roślinne

5.0
z 96 opinii
LUNTER Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu) 150 g

LUNTER

Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka

Produkty marki LUNTER

4.9
z 145 opinii
LUNTER Tofu naturalne 180 g

LUNTER

Tofu naturalne

180 g
33,28 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 173 opinii
LUNTER Tofu wędzone 180 g

LUNTER

Tofu wędzone

180 g
34,72 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
LUNTER Tofu Seafood 180 g

LUNTER

Tofu Seafood

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Tofu marynowane w teriyaki 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w teriyaki

180 g
36,94 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
LUNTER Tofu marynowane w sosie sojowym 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w sosie sojowym

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
LUNTER Pasta z tofu (smalczyk z cebulką) 75 g

LUNTER

Pasta z tofu (smalczyk z cebulką)

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 7 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykowa z chili 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykowa z chili

75 g
58,53 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LUNTER Pasta z tofu delikatna 75 g

LUNTER

Pasta z tofu delikatna

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
3.7
z 3 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykarz 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykarz

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Pasta z tofu (delikatna) 150 g

LUNTER

Pasta z tofu (delikatna)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
LUNTER Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa 150 g

LUNTER

Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
LUNTER Śniadanie z tofu bez jajek 190 g

LUNTER

Śniadanie z tofu bez jajek

190 g
52,37 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu) 150 g

LUNTER

Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.8
z 23 opinii
LUNTER Pasztet z tofu z ziołami 150 g

LUNTER

Pasztet z tofu z ziołami

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store