Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Hummusy i pasty roślinne
Pasty warzywne
LUNTER Pasta z tofu paprykowa z chili
Pasta z tofu paprykowa z chili LUNTER 75g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

LUNTER Pasta z tofu paprykowa z chili

75 g
LUNTER
Słowacja

Cena4,39 zł
58,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Fiesta na Twoim chlebie! Jeden z naszych bestsellerów, uwielbiany za delikatną pikantność chili. Pełen smaku, idealny, gdy masz ochotę na coś lekko ostrego, sycącego i wygodnego. Gotowy do smarowania, maczania i delektowania się - ten krem doda wyrazistego charakteru każdemu kęsowi. A co najlepsze? Dzięki wytrzymałemu opakowaniu ALU nie wymaga przechowywania w lodówce. Możesz zabrać go wszędzie - do pracy, na wycieczkę czy piknik. Prosty, pyszny i zawsze gotowy do jedzenia! Odpowiedni dla wegan.


Cechy

źródło białka

bez glutenu

bez konserwantów


LUNTER Pasta z tofu paprykowa z chili


Produkt dostępny
Dostępne warianty
LUNTER Pasta z tofu paprykarz
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
646.00 kJ
7.7%
Wartość energetyczna (kcal)
156.00 kcal
7.8%
Tłuszcz (g)
12.00 g
17.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
5.90 g
2.3%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
2.10 g
Białko (g)
5.00 g
10.0%
Sól (g)
1.20 g
20.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszna pasta.
02.07.2026
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze doprawiony, umiarkowanie ostry. Bardzo smaczny.
12.06.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha! Polecam 👍️
06.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna
13.11.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
58,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
LUNTER
EAN:
8586001011860
Cena za kg:
58,53 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
LUNTER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8586001011860

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na boku opakowania. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w temperaturze do +5 ℃ i spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Informacje producenta

Marka

Lunter


Marka standaryzowana

MarkaLunter

Logotypy stron trzecich

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Fiesta na Twoim chlebie! Jeden z naszych bestsellerów, uwielbiany za delikatną pikantność chili. Pełen smaku, idealny, gdy masz ochotę na coś lekko ostrego, sycącego i wygodnego. Gotowy do smarowania, maczania i delektowania się - ten krem doda wyrazistego charakteru każdemu kęsowi. A co najlepsze? Dzięki wytrzymałemu opakowaniu ALU nie wymaga przechowywania w lodówce. Możesz zabrać go wszędzie - do pracy, na wycieczkę czy piknik. Prosty, pyszny i zawsze gotowy do jedzenia! Odpowiedni dla wegan.


Dodatkowe informacje

YouTube Facebook Instagram www.lunter.com


Oświadczenia żywieniowe

źródło białka


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta z tofu

Wariant paprykowa

Produkty z kategorii Pasty warzywne

4.8
z 20 opinii
LUNTER Pasta z tofu (smalczyk z cebulką) 75 g

LUNTER

Pasta z tofu (smalczyk z cebulką)

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 2 opinii
LUNTER Pasta z tofu delikatna 75 g

LUNTER

Pasta z tofu delikatna

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
3.7
z 3 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykarz 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykarz

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykowa z chili 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykowa z chili

75 g
58,53 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.9
z 44 opinii
LOVEGE Pasta ze słonecznika z pomidorami bezglutenowa 175 g

LOVEGE

Pasta ze słonecznika z pomidorami bezglutenowa

175 g
35,37 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.9
z 69 opinii
WAWRZYNIEC Pasta warzywna z suszonymi pomidorami i żurawiną 180 g

WAWRZYNIEC

Pasta warzywna z suszonymi pomidorami i żurawiną

180 g
44,39 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 53 opinii
WAWRZYNIEC Pasta warzywna z grillowanym bakłażanem 180 g

WAWRZYNIEC

Pasta warzywna z grillowanym bakłażanem

180 g
49,94 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 53 opinii
PODRAVKA Ajvar ostry (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar ostry (pasta warzywna)

195 g
30,72 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2028
5.0
z 67 opinii
PODRAVKA Ajvar łagodny (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar łagodny (pasta warzywna)

195 g
30,72 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2029
5.0
z 30 opinii
LUNTER Pasta z tofu (delikatna) 150 g

LUNTER

Pasta z tofu (delikatna)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
LUNTER Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa 150 g

LUNTER

Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
WELL WELL Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami 125 g

WELL WELL

Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 34 opinii
ALLOS Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO 140 g

ALLOS

Pasta kremowa z awokado bezglutenowa BIO

140 g
84,21 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 10 opinii
ALLOS Pasta kremowa z pomidorami cherry i bazylią bezglutenowa BIO 140 g

ALLOS

Pasta kremowa z pomidorami cherry i bazylią bezglutenowa BIO

140 g
85,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 11 opinii
SANTE Pasta warzywna meksykańska bezglutenowa 120 g

SANTE

Pasta warzywna meksykańska bezglutenowa

120 g
33,25 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.9
z 15 opinii
ALLOS Pasta warzywna ze szpinakiem i orzechami piniowymi bezglutenowa BIO 135 g

ALLOS

Pasta warzywna ze szpinakiem i orzechami piniowymi bezglutenowa BIO

135 g
92,52 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 60 opinii
ALLOS Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO 135 g

ALLOS

Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO

135 g
92,52 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027

Produkty marki LUNTER

4.8
z 20 opinii
LUNTER Pasta z tofu (smalczyk z cebulką) 75 g

LUNTER

Pasta z tofu (smalczyk z cebulką)

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 2 opinii
LUNTER Pasta z tofu delikatna 75 g

LUNTER

Pasta z tofu delikatna

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
3.7
z 3 opinii
LUNTER Pasta z tofu paprykarz 75 g

LUNTER

Pasta z tofu paprykarz

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Tofu marynowane w teriyaki 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w teriyaki

180 g
36,94 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
LUNTER Tofu marynowane w sosie sojowym 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w sosie sojowym

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 173 opinii
LUNTER Tofu wędzone 180 g

LUNTER

Tofu wędzone

180 g
34,72 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 145 opinii
LUNTER Tofu naturalne 180 g

LUNTER

Tofu naturalne

180 g
33,28 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 22 opinii
LUNTER Tofu Seafood 180 g

LUNTER

Tofu Seafood

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Pasta z tofu (delikatna) 150 g

LUNTER

Pasta z tofu (delikatna)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
LUNTER Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa 150 g

LUNTER

Pasta z tofu z papryką i chilli bezglutenowa

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
LUNTER Śniadanie z tofu bez jajek 190 g

LUNTER

Śniadanie z tofu bez jajek

190 g
52,37 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka
5.0
z 96 opinii
LUNTER Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu) 150 g

LUNTER

Smalczyk roślinny z cebulką (pasta z tofu)

150 g
41,67 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
LUNTER Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu) 150 g

LUNTER

Pate żurawinowe wegańskie (pasztet z tofu)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.8
z 23 opinii
LUNTER Pasztet z tofu z ziołami 150 g

LUNTER

Pasztet z tofu z ziołami

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store