Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy gotowe do potraw
Bolońskie
PRIMAVIKA Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe
Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe PRIMAVIKA 470g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 20 opinii

PRIMAVIKA Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe

470 g
PRIMAVIKA
Polska

Cena16,79 zł
35,72 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

- Niska zawartość tłuszczów nasyconych - Wysoka zawartość białka - Produkt bezglutenowy - Odpowiedni dla wegetarian i wegan


Cechy

roślinne

białko grochowe

certyfikowany produkt bezglutenowy

wysoka zawartość białka

szybki obiad

dla wegetarian i wegan


PRIMAVIKA Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.05.2027
Tagi
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
349.00 kJ
4.2%
Wartość energetyczna (kcal)
83.00 kcal
4.2%
Tłuszcz (g)
3.50 g
5.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
6.00 g
2.3%
w tym cukry (g)
1.80 g
2.0%
Błonnik (g)
2.70 g
Białko (g)
5.60 g
11.2%
Sól (g)
0.88 g
14.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
25.03.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
d.. nie urywa, ale jak na słoikowe wegetriańskie danie smaczne.
07.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne, idealnie imituje mięso,
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, pomidowy, nie kwaśny, zupełnie nie czuć różnicy, że to bez mięsa
01.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny, super konsystencja
17.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre, nie czuć różnicy pomiędzy sosem z mięsem i tym z grochem
18.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
po prostu super! Nikt sie nie zorientował, że to sos bezmięsny :)
04.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,72 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
470 g
Dostawca:
PRIMAVIKA
Marka:
PRIMAVIKA
EAN:
5900672307962
Cena za kg:
35,72 zł/kg
Waga:
470 g
Marka:
PRIMAVIKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRIMAVIKA
EAN:
5900672307962

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 3 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

3


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-096-096


Informacje producenta

Marka

Primavika


Marka standaryzowana

MarkaPrimavika

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa


Opis produktu

- Niska zawartość tłuszczów nasyconych - Wysoka zawartość białka - Produkt bezglutenowy - Odpowiedni dla wegetarian i wegan


O marce

Primavika takie proste


Oświadczenia żywieniowe

Niska zawartość tłuszczów nasyconych

Wysoka zawartość białka


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Wysoka zawartość białka

Produkt odpowiedni dla wegan

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bolognese

Produkty z kategorii Bolońskie

4.9
z 25 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Sos boloński 500 g

ŁOWICZ

Sos boloński

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 41 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027
4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Sos do spaghetti po bolońsku 480 g

PUDLISZKI

Sos do spaghetti po bolońsku

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
DAWTONA Sos boloński z bazylią 520 g

DAWTONA

Sos boloński z bazylią

520 g
14,02 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
5.0
z 20 opinii
PRIMAVIKA Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe 470 g

PRIMAVIKA

Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 10 opinii
SOKOŁÓW Fusion Express Sos boloński z mięsem 400 g

SOKOŁÓW Fusion Express

Sos boloński z mięsem

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
5.0
z 3 opinii
WINIARY Sos Boloński z cebulą i bazylią 46 g

WINIARY

Sos Boloński z cebulą i bazylią

46 g
104,13 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

Produkty marki PRIMAVIKA

4.9
z 30 opinii
PRIMAVIKA Smalczyk wegetariański bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Smalczyk wegetariański bezglutenowy

160 g
46,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.8
z 23 opinii

19% taniej

PRIMAVIKA Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy

160 g
40,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
4.7
z 6 opinii

32% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych

350 g
37,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 8 opinii

20% taniej

PRIMAVIKA Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy

160 g
37,44 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.9
z 19 opinii
PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

350 g
45,69 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
5.0
z 13 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
5.0
z 9 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 42 opinii
PRIMAVIKA Tahini naturalne 185 g

PRIMAVIKA

Tahini naturalne

185 g
54,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 37 opinii
PRIMAVIKA Fasola w sosie pomidorowym bezglutenowa 440 g

PRIMAVIKA

Fasola w sosie pomidorowym bezglutenowa

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 27 opinii
PRIMAVIKA Gołąbki roślinne z ryżem naturalnym bezglutenowe 480 g

PRIMAVIKA

Gołąbki roślinne z ryżem naturalnym bezglutenowe

480 g
24,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 15 opinii
PRIMAVIKA Pasta z prażonych migdałów bezglutenowa 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z prażonych migdałów bezglutenowa

185 g
140,49 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
5.0
z 9 opinii
PRIMAVIKA Pasta z prażonych orzechów nerkowca bezglutenowa 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z prażonych orzechów nerkowca bezglutenowa

185 g
140,49 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.7
z 3 opinii
PRIMAVIKA Pasta migdał z pomarańczą 185 g

PRIMAVIKA

Pasta migdał z pomarańczą

185 g
86,43 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 13 opinii
PRIMAVIKA Tahini jasne (pasta sezamowa) 460 g

PRIMAVIKA

Tahini jasne (pasta sezamowa)

460 g
49,54 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.8
z 15 opinii
PRIMAVIKA Zupa pomidorowa z ryżem (bezglutenowa) 700 g

PRIMAVIKA

Zupa pomidorowa z ryżem (bezglutenowa)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 3 opinii
PRIMAVIKA Pasta z nerkowców jabłko i cynamon 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z nerkowców jabłko i cynamon

185 g
86,43 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store