Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy gotowe do potraw
Bolońskie
DAWTONA Sos boloński z bazylią
Sos boloński z bazylią DAWTONA 520g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 12 opinii

DAWTONA Sos boloński z bazylią

520 g
DAWTONA
Polska

Cena7,29 zł
14,02 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sekretem naszych sosów jest dobry i prosty skład oraz dojrzałe, polskie pomidory.


Cechy

dobry skład

polskie pomidory


DAWTONA Sos boloński z bazylią


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.01.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
236.00 kJ
2.8%
Wartość energetyczna (kcal)
56.00 kcal
2.8%
Tłuszcz (g)
0.70 g
1.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
10.00 g
3.8%
w tym cukry (g)
7.40 g
8.2%
Błonnik (g)
0.90 g
Białko (g)
1.50 g
3.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,02 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
520 g
Dostawca:
DAWTONA
Marka:
DAWTONA
EAN:
5901713021694
Cena za kg:
14,02 zł/kg
Waga:
520 g
Marka:
DAWTONA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DAWTONA
EAN:
5901713021694

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Proste danie w kilku krokach: Ugotuj swój ulubiony makaron al dente. Na patelni podsmaż mięso lub mielone tofu, dodaj sos i całość podgrzewaj na małym ogniu Gdy sos będzie ciepły, dodaj ugotowany makaron, całość wymieszaj. Podgrzewaj wszystko razem jeszcze chwilkę i gotowe Podkreśl smak i dodaj listki świeżej bazylii. Smacznego!


Informacje producenta

Marka

Dawtona


Marka standaryzowana

MarkaDawtona

Opis produktu

Sekretem naszych sosów jest dobry i prosty skład oraz dojrzałe, polskie pomidory.


O marce

Dawtona Rodzinna firma


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sos

Wariant boloński z bazylią

Produkty z kategorii Bolońskie

4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Sos boloński 500 g

ŁOWICZ

Sos boloński

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 25 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
5.0
z 41 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027
5.0
z 20 opinii
PRIMAVIKA Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe 470 g

PRIMAVIKA

Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 12 opinii
DAWTONA Sos boloński z bazylią 520 g

DAWTONA

Sos boloński z bazylią

520 g
14,02 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Sos do spaghetti po bolońsku 480 g

PUDLISZKI

Sos do spaghetti po bolońsku

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
SOKOŁÓW Fusion Express Sos boloński z mięsem 400 g

SOKOŁÓW Fusion Express

Sos boloński z mięsem

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
5.0
z 3 opinii
WINIARY Sos Boloński z cebulą i bazylią 46 g

WINIARY

Sos Boloński z cebulą i bazylią

46 g
104,13 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

Produkty marki DAWTONA

5.0
z 62 opinii
DAWTONA Passata klasyczna 690 g

DAWTONA

Passata klasyczna

690 g
10,13 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
5.0
z 63 opinii
DAWTONA Passata Rustica z czosnkiem 690 g

DAWTONA

Passata Rustica z czosnkiem

690 g
10,13 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028
4.9
z 46 opinii
DAWTONA Fasola biała 400 g

DAWTONA

Fasola biała

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
4.9
z 25 opinii
DAWTONA Fasola czarna 400 g

DAWTONA

Fasola czarna

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2028
4.8
z 23 opinii
DAWTONA Fasola czerwona 400 g

DAWTONA

Fasola czerwona

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029
4.9
z 69 opinii
DAWTONA Kukurydza słodka 400 g

DAWTONA

Kukurydza słodka

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2029
5.0
z 87 opinii
DAWTONA Koncentrat pomidorowy 80 g

DAWTONA

Koncentrat pomidorowy

80 g
29,38 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 49 opinii
DAWTONA Sok pomidorowy 330 ml

DAWTONA

Sok pomidorowy

330 ml
6,64 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
5.0
z 27 opinii
DAWTONA Sok pomidorowy pikantny 330 ml

DAWTONA

Sok pomidorowy pikantny

330 ml
6,64 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 22 opinii
DAWTONA Mieszanka warzywna - marchewka i groszek 510 g

DAWTONA

Mieszanka warzywna - marchewka i groszek

510 g
9,78 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027
4.9
z 14 opinii
DAWTONA Mieszanka warzywna - marchewka groszek i kukurydza 510 g

DAWTONA

Mieszanka warzywna - marchewka groszek i kukurydza

510 g
10,37 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.8
z 27 opinii
DAWTONA Groszek zielony 400 g

DAWTONA

Groszek zielony

400 g
9,72 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
5.0
z 59 opinii
DAWTONA Przecier pomidorowy 500 g

DAWTONA

Przecier pomidorowy

500 g
10,38 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028
4.9
z 16 opinii
DAWTONA Przecier pomidorowy z pietruszką i lubczykiem 500 g

DAWTONA

Przecier pomidorowy z pietruszką i lubczykiem

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
5.0
z 24 opinii
DAWTONA Passata z polskimi ziołami 500 g

DAWTONA

Passata z polskimi ziołami

500 g
13,10 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2028
4.7
z 14 opinii
DAWTONA Passata pikantna z chili 500 g

DAWTONA

Passata pikantna z chili

500 g
13,10 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store