Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Kremy, pasty
Kremy czekoladowo orzechowe
PRIMAVIKA Krem migdałowy (marcepanowy) bezglutenowy
Krem marcepanowy PRIMAVIKA 185g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

PRIMAVIKA Krem migdałowy (marcepanowy) bezglutenowy

185 g
PRIMAVIKA
Polska

Cena14,99 zł
81,03 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

- Źródło błonnika pokarmowego - Produkt bezglutenowy - Odpowiedni dla wegetarian


PRIMAVIKA Krem migdałowy (marcepanowy) bezglutenowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 27.01.2027
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2687.00 kJ
32.0%
Wartość energetyczna (kcal)
649.00 kcal
32.5%
Tłuszcz (g)
55.00 g
78.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.80 g
34.0%
Węglowodany (g)
18.00 g
6.9%
w tym cukry (g)
16.00 g
17.8%
Błonnik (g)
5.00 g
Białko (g)
18.00 g
36.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
81,03 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
185 g
Dostawca:
PRIMAVIKA
Marka:
PRIMAVIKA
EAN:
5900672308235
Cena za kg:
81,03 zł/kg
Waga:
185 g
Marka:
PRIMAVIKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRIMAVIKA
EAN:
5900672308235

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Olej na powierzchni kremu jest zjawiskiem naturalnym. Najlepiej spożyć przed: data podana nad etykietą. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

1


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-096-122


Informacje producenta

Marka

Primavika


Marka standaryzowana

MarkaPrimavika

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa


Opis produktu

- Źródło błonnika pokarmowego - Produkt bezglutenowy - Odpowiedni dla wegetarian


Oświadczenia żywieniowe

Źródło błonnika pokarmowego


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Marcepanowy krem migdałowy

Produkty z kategorii Kremy czekoladowo orzechowe

4.9
z 20 opinii
SANTE Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru) 180 g

SANTE

Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru)

180 g
66,61 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.9
z 14 opinii
FOODS BY ANN Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów) 220 g

FOODS BY ANN

Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów)

220 g
73,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
5.0
z 13 opinii
LOTUS Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (gładki) 400 g

LOTUS

Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (gładki)

400 g
39,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 30 opinii
MILKA Krem do smarowania z orzechami laskowymi 350 g

MILKA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi

350 g
62,83 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 145 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 350 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

350 g
42,83 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 26 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru) 330 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru)

330 g
78,76 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.9
z 23 opinii
GANDOLA Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO

200 g
82,45 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
4.8
z 26 opinii
GANDOLA Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO

200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 75 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 600 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

600 g
43,32 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 18 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao 350 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao

350 g
68,54 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 11 opinii
LOTUS Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (crunchy) 380 g

LOTUS

Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (crunchy)

380 g
59,18 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.8
z 33 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 230 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

230 g
60,83 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
3.2
z 4 opinii
SNICKERS Krem do smarowania karmelowo-orzechowy 200 g

SNICKERS

Krem do smarowania karmelowo-orzechowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
Łysoń Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim) 200 g

Łysoń

Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim)

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 9 opinii
DESEO Krem czekoladowo-orzechowy (ponad 40% orzechów laskowych) 200 g

DESEO

Krem czekoladowo-orzechowy (ponad 40% orzechów laskowych)

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
TWIX Krem czekoladowy 200 g

TWIX

Krem czekoladowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
MALTESERS Krem czekoladowo-orzechowy 200 g

MALTESERS

Krem czekoladowo-orzechowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
MARS Krem czekoladowy 200 g

MARS

Krem czekoladowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
NUTURA Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-karmelowego 250 g

NUTURA

Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-karmelowego

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 8 opinii
NUTURA Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-kokosowego 250 g

NUTURA

Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-kokosowego

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027
Nowość
PRIMAVIKA Krem migdałowy (marcepanowy) bezglutenowy 185 g

PRIMAVIKA

Krem migdałowy (marcepanowy) bezglutenowy

185 g
81,03 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

Produkty marki PRIMAVIKA

4.9
z 30 opinii
PRIMAVIKA Smalczyk wegetariański bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Smalczyk wegetariański bezglutenowy

160 g
46,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.7
z 6 opinii

32% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych

350 g
37,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.8
z 23 opinii

19% taniej

PRIMAVIKA Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy

160 g
40,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
4.9
z 8 opinii

20% taniej

PRIMAVIKA Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy

160 g
37,44 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.9
z 19 opinii
PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

350 g
45,69 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
5.0
z 13 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
5.0
z 9 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 42 opinii
PRIMAVIKA Tahini naturalne 185 g

PRIMAVIKA

Tahini naturalne

185 g
54,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 37 opinii
PRIMAVIKA Fasola w sosie pomidorowym bezglutenowa 440 g

PRIMAVIKA

Fasola w sosie pomidorowym bezglutenowa

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 15 opinii
PRIMAVIKA Zupa pomidorowa z ryżem (bezglutenowa) 700 g

PRIMAVIKA

Zupa pomidorowa z ryżem (bezglutenowa)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
4.9
z 27 opinii
PRIMAVIKA Gołąbki roślinne z ryżem naturalnym bezglutenowe 480 g

PRIMAVIKA

Gołąbki roślinne z ryżem naturalnym bezglutenowe

480 g
24,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 15 opinii
PRIMAVIKA Pasta z prażonych migdałów bezglutenowa 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z prażonych migdałów bezglutenowa

185 g
140,49 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
5.0
z 9 opinii
PRIMAVIKA Pasta z prażonych orzechów nerkowca bezglutenowa 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z prażonych orzechów nerkowca bezglutenowa

185 g
140,49 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.7
z 3 opinii
PRIMAVIKA Pasta migdał z pomarańczą 185 g

PRIMAVIKA

Pasta migdał z pomarańczą

185 g
86,43 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 20 opinii
PRIMAVIKA Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe 470 g

PRIMAVIKA

Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 13 opinii
PRIMAVIKA Tahini jasne (pasta sezamowa) 460 g

PRIMAVIKA

Tahini jasne (pasta sezamowa)

460 g
49,54 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store