Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Kremy, pasty
Kremy kokosowe
SANTE Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru)
Krem migdałowo kokosowy proteinowy GO ON! SANTE 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 20 opinii

SANTE Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru)

180 g
SANTE
Polska

Frisco poleca
Cena11,99 zł
66,61 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło białka.


SANTE Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru)


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.03.2027
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2287.00 kJ
27.2%
Wartość energetyczna (kcal)
552.00 kcal
27.6%
Tłuszcz (g)
43.00 g
61.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
29.00 g
11.2%
w tym cukry (g)
2.10 g
2.3%
w tym poliole (g)
26.00 g
Błonnik (g)
3.50 g
Białko (g)
21.00 g
42.0%
Sól (g)
0.30 g
5.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Mało ale dobre
02.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Poezja. Dla osób które nie mogą Raffaello praliny polecam smak identyczny tylko w kremie.
25.01.2026
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
super smaczny krem, czuć smak kokosa z drobinkami migdałów
24.08.2025
1
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Jędrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Jędrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.08.2025
0
0
Jędrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2025
0
0
Adinai
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Oliwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,61 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
SANTE
Marka:
SANTE
EAN:
5900617044822
Cena za kg:
66,61 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
SANTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617044822

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Rekomendujemy wymieszanie kremu przed spożyciem.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed:/ Numer partii: Data i numer partii na wieczku opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w przeciągu jednego miesiąca.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

1


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.


Informacje producenta

Marka

Go On


Marka standaryzowana

MarkaGO ON

Podmarka

Podmarka Protein


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło białka.


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Źródło białka.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Krem białkowy

Wariant z płatkami kokosa i prażonymi migdałami

Produkty z kategorii Kremy kokosowe

4.9
z 20 opinii
SANTE Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru) 180 g

SANTE

Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru)

180 g
66,61 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 3 opinii
DESEO Krem kokosowy z migdałami 200 g

DESEO

Krem kokosowy z migdałami

200 g
159,95 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 4 opinii
GOOD NOOT CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami (bez dodatku cukru) 300 g

GOOD NOOT

CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami (bez dodatku cukru)

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 2 opinii
GOOD NOOT CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami 300 g

GOOD NOOT

CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 1 opinii
FOODS BY ANN Mus kokosowy BIO 270 g

FOODS BY ANN

Mus kokosowy BIO

270 g
103,67 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
BOUNTY Krem kokosowy 200 g

BOUNTY

Krem kokosowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026

Produkty marki SANTE

5.0
z 136 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 220 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,30 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 37 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
5.0
z 31 opinii
SANTE Go on baton energy 45 g

SANTE

Go on baton energy

45 g
53,11 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,55 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE Granola z orzechami i miodem 300 g

SANTE

Granola z orzechami i miodem

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 5 opinii
SANTE Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru 50 g

SANTE

Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 60 opinii
SANTE FIT Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt. 300 g

SANTE FIT

Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt.

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 67 opinii

15% taniej

SANTE Granola orzechowa 350 g

SANTE

Granola orzechowa

350 g
21,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,65 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 107 opinii
SANTE Otręby owsiane wysokobłonnikowe 200 g

SANTE

Otręby owsiane wysokobłonnikowe

200 g
17,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store