Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Pasty azjatyckie
WINIARY AIR FRYER Wieprzowina po koreański (Korean BBQ) - pasta do smażenia
Kurczak po indyjsku Tikka Masala   pasta do smażenia WINIARY 65g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 12 opinii

WINIARY AIR FRYER Wieprzowina po koreański (Korean BBQ) - pasta do smażenia

65 g
WINIARY
Ukraina

Cena6,49 zł
99,85 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

WINIARY Pomysł na… Kurczaka po Indyjsku Tikka Masala to gęsta pasta do gotowania na bazie koncentratu pomidorowego wzbogacona aromatycznym curry, papryką, kminem, imbirem i innymi przyprawami. Od teraz zrobienie potraw inspirowanych kuchnią indyjską stanie się jeszcze szybsze i łatwiejsze. Wystarczy, że wrzucisz na patelnię wybrane składniki, dodasz aromatyczną pastę WINIARY, wymieszasz i podsmażysz całość kilka minut. Pasta idealnie połączy składniki oraz doprawi danie. A to wszystko w zaledwie 10 minut! • Pyszna kompozycja aromatycznych mielonych przypraw • Inspirowana kuchnią indyjską • Danie gotowe w zaledwie 10 minut, porcja dla 2 osób • Pasta przygotowana ze składników pochodzenia naturalnego* • Produkt odpowiedni dla wegetarian


Cechy

z naturalnymi składnikami

odpowiedni dla wegetarian


WINIARY AIR FRYER Wieprzowina po koreański (Korean BBQ) - pasta do smażenia


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
468.00 kJ
5.6%
Wartość energetyczna (kcal)
111.00 kcal
5.6%
Tłuszcz (g)
3.90 g
5.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.20 g
6.0%
Węglowodany (g)
11.70 g
4.5%
w tym cukry (g)
0.90 g
1.0%
Błonnik (g)
1.10 g
Białko (g)
6.90 g
13.8%
Sól (g)
0.37 g
6.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.08.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
helena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,85 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
65 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
59098003
Cena za kg:
99,85 zł/kg
Waga:
65 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
59098003

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed ciepłem i światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Dodaj: 300 g piersi z kurczaka 400 g passaty pomidorowej 100 ml śmietanki 18 % 120 g ryżu 10 min. 2 porcje Sposób przygotowania: 1. Pierś z kurczaka pokrój w kostkę i podsmaż na patelni na rozgrzanym oleju przez 5 minut. 2. Dodaj pastę Winiary i passatę pomidorową, wymieszaj i smaż na średnim ogniu jeszcze przez 3 minuty, często mieszając. 3. Następnie dodaj śmietankę, wymieszaj i doprowadź do wrzenia. 4. Przygotowaną potrawę serwuj z ryżem, który ugotuj wcześniej zgodnie z instrukcją na jego opakowaniu. Smacznego! Więcej smaku Azji? Posyp kolendrą Danie wege? Zamień kurczaka na kalafiora


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Podmarka

Podmarka Pomysł na...


Opis produktu

WINIARY Pomysł na… Kurczaka po Indyjsku Tikka Masala to gęsta pasta do gotowania na bazie koncentratu pomidorowego wzbogacona aromatycznym curry, papryką, kminem, imbirem i innymi przyprawami. Od teraz zrobienie potraw inspirowanych kuchnią indyjską stanie się jeszcze szybsze i łatwiejsze. Wystarczy, że wrzucisz na patelnię wybrane składniki, dodasz aromatyczną pastę WINIARY, wymieszasz i podsmażysz całość kilka minut. Pasta idealnie połączy składniki oraz doprawi danie. A to wszystko w zaledwie 10 minut! • Pyszna kompozycja aromatycznych mielonych przypraw • Inspirowana kuchnią indyjską • Danie gotowe w zaledwie 10 minut, porcja dla 2 osób • Pasta przygotowana ze składników pochodzenia naturalnego* • Produkt odpowiedni dla wegetarian


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta do gotowania

Wariant kurczak po indyjsku Tikka Masala

Produkty z kategorii Pasty azjatyckie

5.0
z 40 opinii

16% taniej

KANOKWAN Pasta curry czerwona bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry czerwona bezglutenowa

50 g
97,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,89 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
5.0
z 18 opinii
KANOKWAN Pasta curry żółta bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry żółta bezglutenowa

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027
4.9
z 14 opinii
KANOKWAN Pasta curry zielona bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry zielona bezglutenowa

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 24 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Miso ciemna 75 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Miso ciemna

75 g
86,53 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Żółte Curry 113 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Żółte Curry

113 g
88,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2027
5.0
z 14 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Massaman Curry 113 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Massaman Curry

113 g
88,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
5.0
z 22 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Pad Thai 113 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Pad Thai

113 g
88,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027
4.8
z 4 opinii
SUREE TAJLAND Pasta z tamaryndowca 227 g

SUREE TAJLAND

Pasta z tamaryndowca

227 g
43,13 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027
5.0
z 18 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta miso jasna 120 g

HOUSE OF ASIA

Pasta miso jasna

120 g
83,25 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 24 opinii
MIYASAKA Pasta Shiro do przygotowania zupy Miso 300 g

MIYASAKA

Pasta Shiro do przygotowania zupy Miso

300 g
55,97 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
4.9
z 10 opinii
KANOKWAN Pasta Tom Yum bezglutenowa 30 g

KANOKWAN

Pasta Tom Yum bezglutenowa

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
4.9
z 23 opinii
WINIARY Makaron Pad Thai - pasta do smażenia 65 g

WINIARY

Makaron Pad Thai - pasta do smażenia

65 g
99,85 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 13 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Butter Chicken (łagodna) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Butter Chicken (łagodna)

50 g
131,80 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2027
4.9
z 11 opinii
KANOKWAN Pasta Pad Thai bezglutenowa 72 g

KANOKWAN

Pasta Pad Thai bezglutenowa

72 g
80,42 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
5.0
z 12 opinii
WINIARY AIR FRYER Wieprzowina po koreański (Korean BBQ) - pasta do smażenia 65 g

WINIARY AIR FRYER

Wieprzowina po koreański (Korean BBQ) - pasta do smażenia

65 g
99,85 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 5 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta do zupy Pho (łagodna) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta do zupy Pho (łagodna)

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
5.0
z 3 opinii
LE PHARE DU CAP BON Pasta Harissa 70 g

LE PHARE DU CAP BON

Pasta Harissa

70 g
59,86 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
5.0
z 1 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Bulgogi (średnio ostra) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Bulgogi (średnio ostra)

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
5.0
z 10 opinii
SEMPIO Pasta Gochujang - koreańska pasta z ostrej papryki 170 g

SEMPIO

Pasta Gochujang - koreańska pasta z ostrej papryki

170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.7
z 3 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Tikka Masala (średnio ostra) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Tikka Masala (średnio ostra)

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2027
5.0
z 1 opinii
S&B Pasta przyprawowa do złocistego curry (pikantna) 92 g

S&B

Pasta przyprawowa do złocistego curry (pikantna)

92 g
182,50 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 1 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta miodowo-czosnkowa 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta miodowo-czosnkowa

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
YUMMYTO Wasabi (w proszku) 1 kg

YUMMYTO

Wasabi (w proszku)

1 kg
32,79 zł/kg
Cena32,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

Produkty marki WINIARY

4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store