Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Pasta curry
HOUSE OF ASIA Pasta Massaman Curry
Pasta Massaman Curry HOUSE OF ASIA 113g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 14 opinii

HOUSE OF ASIA Pasta Massaman Curry

113 g
HOUSE OF ASIA
Tajlandia

Cena9,99 zł
88,41 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Massaman curry to doskonała kompozycja średnioostrych tajskich składników.


Cechy

kuchnia tajska


HOUSE OF ASIA Pasta Massaman Curry


Produkt dostępny
Data przydatności: 16.09.2027
Dostępne warianty
HOUSE OF ASIA Pasta Żółte Curry
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
664.00 kJ
7.9%
Wartość energetyczna (kcal)
159.00 kcal
8.0%
Tłuszcz (g)
2.70 g
3.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.70 g
3.5%
Węglowodany (g)
21.00 g
8.1%
w tym cukry (g)
2.50 g
2.8%
Białko (g)
5.20 g
10.4%
Sól (g)
13.50 g
225.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️
01.12.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.01.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
88,41 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
113 g
Dostawca:
DE CARE
Marka:
HOUSE OF ASIA
EAN:
5902898825084
Cena za kg:
88,41 zł/kg
Waga:
113 g
Marka:
HOUSE OF ASIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DE CARE
EAN:
5902898825084

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

By przygotować curry dla 2 - 4 osób w zaledwie 10 minut, do pasty dodaj mleczko kokosowe, warzywa / mięso i smakuj Tajlandii.


Przechowywanie

Przechowywać w warunkach otoczenia. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu miesiąca.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

1


Informacje producenta

Marka

House of Asia


Marka standaryzowana

MarkaHouse of Asia

Opis produktu

Massaman curry to doskonała kompozycja średnioostrych tajskich składników.


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji www.houseofasia.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta

Wariant Massaman curry

Produkty z kategorii Pasta curry

5.0
z 40 opinii

16% taniej

KANOKWAN Pasta curry czerwona bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry czerwona bezglutenowa

50 g
97,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,89 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
4.9
z 14 opinii
KANOKWAN Pasta curry zielona bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry zielona bezglutenowa

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 18 opinii
KANOKWAN Pasta curry żółta bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry żółta bezglutenowa

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027
4.9
z 23 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Żółte Curry 113 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Żółte Curry

113 g
88,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2027
5.0
z 14 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Massaman Curry 113 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Massaman Curry

113 g
88,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
5.0
z 6 opinii
COCK Pasta curry panang 50 g

COCK

Pasta curry panang

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027

Produkty marki HOUSE OF ASIA

4.9
z 45 opinii

16% taniej

HOUSE OF ASIA Olej sezamowy (z prażonego sezamu) 150 g

HOUSE OF ASIA

Olej sezamowy (z prażonego sezamu)

150 g
83,27 zł/kg
Cena promocyjna12,49 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
5.0
z 43 opinii

15% taniej

HOUSE OF ASIA Sos Teriyaki (gęsty) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos Teriyaki (gęsty)

150 ml
49,93 zł/l
Cena promocyjna7,49 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 66 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%) 400 g

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%)

400 g
23,72 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2027
4.9
z 153 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe (tł. 5-7%)

400 ml
12,47 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 89 opinii

21% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony)

150 ml
34,33 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,15 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
5.0
z 126 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy

200 g
26,95 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
4.9
z 48 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (10 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (10 mm) bezglutenowy

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 29 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%)

400 ml
19,97 zł/l
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
5.0
z 90 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron pszenny Udon (świeży) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron pszenny Udon (świeży)

200 g
17,45 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 56 opinii

31% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy jasny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy jasny (naturalnie warzony)

150 ml
29,93 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027
4.9
z 31 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron pszenny Ramen (świeży) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron pszenny Ramen (świeży)

200 g
17,45 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
HOUSE OF ASIA Papier ryżowy okrągły 100 g

HOUSE OF ASIA

Papier ryżowy okrągły

100 g
49,90 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2027
4.9
z 30 opinii
HOUSE OF ASIA Przyprawa garam masala (pikantna) 20 g

HOUSE OF ASIA

Przyprawa garam masala (pikantna)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 46 opinii
HOUSE OF ASIA Biały sezam 50 g

HOUSE OF ASIA

Biały sezam

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 56 opinii
HOUSE OF ASIA Czarny sezam 50 g

HOUSE OF ASIA

Czarny sezam

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 40 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy vermicelli bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy vermicelli bezglutenowy

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store