Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Pasta curry
COCK Pasta curry panang
Pasta curry panang COCK 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

COCK Pasta curry panang

50 g
COCK
Tajlandia

Cena3,49 zł
69,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 17.05.2027
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
KK POLSKA
Marka:
COCK
EAN:
084909011749
Cena za kg:
69,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
COCK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KK POLSKA
EAN:
084909011749

Produkty z kategorii Pasta curry

5.0
z 40 opinii

16% taniej

KANOKWAN Pasta curry czerwona bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry czerwona bezglutenowa

50 g
97,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,89 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
5.0
z 18 opinii
KANOKWAN Pasta curry żółta bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry żółta bezglutenowa

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027
4.9
z 14 opinii
KANOKWAN Pasta curry zielona bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry zielona bezglutenowa

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 23 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Żółte Curry 113 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Żółte Curry

113 g
88,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2027
5.0
z 14 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Massaman Curry 113 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Massaman Curry

113 g
88,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
5.0
z 6 opinii
COCK Pasta curry panang 50 g

COCK

Pasta curry panang

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027

Produkty marki COCK

5.0
z 6 opinii
COCK Sos chili słodko-pikantny 800 ml

COCK

Sos chili słodko-pikantny

800 ml
17,24 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 4 opinii
COCK Tapioka (małe perełki) 400 g

COCK

Tapioka (małe perełki)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
5.0
z 1 opinii
COCK Tamaryndowiec (bez pestek) 454 g

COCK

Tamaryndowiec (bez pestek)

454 g
44,03 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
5.0
z 2 opinii
COCK Mąka z ryżu kleistego 400 g

COCK

Mąka z ryżu kleistego

400 g
16,97 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store