Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Ostre
COCK Sos chili słodko-pikantny
Sos chili słodko pikantny COCK 800ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

COCK Sos chili słodko-pikantny

800 ml
COCK
Tajlandia

Cena13,79 zł
17,24 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 26.08.2027
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2026
0
0
natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,24 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
800 ml
Dostawca:
KK POLSKA
Marka:
COCK
EAN:
084909023049
Cena za kg:
17,24 zł/l
Pojemność:
800 ml
Marka:
COCK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KK POLSKA
EAN:
084909023049

Produkty z kategorii Ostre

4.9
z 18 opinii
FLYING GOOSE Sos sriracha 200 g

FLYING GOOSE

Sos sriracha

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027
5.0
z 33 opinii
DEVELEY Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
4.9
z 31 opinii
TABASCO Sos pikantny z czerwonych papryczek 60 ml

TABASCO

Sos pikantny z czerwonych papryczek

60 ml
233,17 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2030
5.0
z 6 opinii
COCK Sos chili słodko-pikantny 800 ml

COCK

Sos chili słodko-pikantny

800 ml
17,24 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 4 opinii
TAO TAO Sos chilli czosnkowy 300 g

TAO TAO

Sos chilli czosnkowy

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 13 opinii
HOUSE OF ASIA Sambal Oelek (sos chili) 240 g

HOUSE OF ASIA

Sambal Oelek (sos chili)

240 g
44,96 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
4.6
z 14 opinii
ROLESKI Sos Hot Chili (ostry) 355 g

ROLESKI

Sos Hot Chili (ostry)

355 g
19,13 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 9 opinii
TABASCO Sos sriracha 300 g

TABASCO

Sos sriracha

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.8
z 6 opinii
TABASCO Sos Sweet&Spicy (słodko-ostry) 315 g

TABASCO

Sos Sweet&Spicy (słodko-ostry)

315 g
53,94 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 3 opinii
FLYING GOOSE Sos sriracha 730 ml

FLYING GOOSE

Sos sriracha

730 ml
31,49 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027

Produkty marki COCK

5.0
z 6 opinii
COCK Pasta curry panang 50 g

COCK

Pasta curry panang

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 4 opinii
COCK Tapioka (małe perełki) 400 g

COCK

Tapioka (małe perełki)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
5.0
z 1 opinii
COCK Tamaryndowiec (bez pestek) 454 g

COCK

Tamaryndowiec (bez pestek)

454 g
44,03 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
5.0
z 2 opinii
COCK Mąka z ryżu kleistego 400 g

COCK

Mąka z ryżu kleistego

400 g
16,97 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store