Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Panierki
Mieszanki do panierowania
KNORR FIX Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka)
Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka) FIX KNORR 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 11 opinii

KNORR FIX Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka)

70 g
KNORR
Rumunia

Cena5,99 zł
85,57 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Planujesz rodzinną kolację, która zadowoli wszystkich, ale brakuje Ci czasu na długie gotowanie? Chcesz zrobić pyszny i jednocześnie łatwy w przygotowaniu obiad? Z pomocą przychodzi Knorr Fix Chrupiący kurczak z czosnkiem! To smakowita kompozycja, na którą składają się przyprawy czosnek i bułka tarta, dzięki której w kilka minut przygotujesz aromatyczną i chrupiącą panierkę i rozpływającego się w ustach, chrupiącego kurczaka. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Knorr Fix Chrupiący kurczak z czosnkiem to naturalne składniki. W jego składzie nie znajdziesz również żadnych konserwantów ani barwników. Jak wygląda gotowanie z Knorr Fix Chrupiący kurczak z czosnkiem? To bajecznie proste. Pokrój kurczaka w plastry, zanurz je w jajku lub mleku, a następnie obtocz w panierce Fix i usmaż bezpośrednio na rozgrzanym oleju do momentu, aż kotlety będą rumiane, chrupiące i wysmażone w środku. Ten Fix świetnie sprawdzi się również jako panierka do nuggetsów Nie masz ochoty na mięso? Nie ma problemu – z łatwością możesz przyrządzić wegetariańską wersję dania z ulubionymi warzywami. Obie propozycje podania znajdziesz na opakowaniu. Sprawdź inne szybkie dania Knorr Fix, np. chili con carne makaron 4 sery lub kaszotto serowe i przekonaj się, że klasyczne, pyszne smaki możesz mieć na swoim talerzu błyskawicznie i bez trudu.


Cechy

- Knorr Fix Chrupiący kurczak z czosnkiem to kompozycja bułki tartej, czosnku i przypraw, dzięki której błyskawicznie przygotujesz pysznie chrupiącego kurczaka

- Knorr Fix Chrupiący kurczak pomoże Ci zawsze wtedy, gdy masz ochotę zjeść pyszne, pełne smaku i jednocześnie szybkie danie

- Danie Knorr Fix to łatwy w przygotowaniu obiad, który możesz przyrządzić zarówno z mięsem, jak i w wersji wegetariańskiej z warzywami, a obie propozycje przygotowania znajdziesz na opakowaniu

- Knorr Fix Chrupiący kurczak z czosnkiem to gwarancja bardzo chrupiącej panierki i naturalnego smaku

- Szybkie danie Knorr Fix Chrupiący kurczak z czosnkiem nie zawiera konserwantów ani barwników

- Knorr Fix Chrupiący kurczak z czosnkiem to doskonały pomysł na obiad oraz wyjątkowy smak, którym bez wysiłku możesz cieszyć się w swoim domu


KNORR FIX Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Dostępne warianty
KNORR FIX Chrupiący kurczak z papryką (panierka)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1467.00 kJ
17.5%
Wartość energetyczna (kcal)
347.00 kcal
17.4%
Tłuszcz (g)
1.60 g
2.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
69.00 g
26.5%
w tym cukry (g)
3.70 g
4.1%
Błonnik (g)
5.20 g
Białko (g)
11.00 g
22.0%
Sól (g)
3.00 g
50.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
0%
3
0%
2
9%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie czuć czosnku
09.01.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
85,57 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
KNORR
EAN:
8720182508034
Cena za kg:
85,57 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
KNORR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8720182508034

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przygotuj: 400 g piersi z kurczaka 80 ml oleju Knorr Fix panierka Chrupiący Kurczak z czosnkiem 1 jajko lub mleko 300 g ziemniaków 400 g mixu sałat 3 łyżki oliwy 1/2 cytryny Sposób przygotowania: 1) Pokrój kurczaka w cienkie plastry, jak na kotlety. Zanurz w roztrzepanym jajku lub mleku i obtocz w panierce. 2) Smaż na średnio gorącym oleju, aż kotlety będą rumiane, chrupiące i wystarczająco wysmażone w środku. 3) Gotowe kotlety podawaj z ugotowanymi ziemniakami i sałatą wymieszaną z oliwą i sokiem z cytryny. Przygotuj w Air Fryer! Składniki: 400 g piersi z kurczaka 2 łyżki oleju Knorr Fix panierka Chrupiący Kurczak Sposób przygotowania: 1) Rozgrzej air fryer do 180°C. Kawałki kurczaka obtocz w oleju, a na talerz wysyp panierkę Knorr Fix. 2) Obtocz kurczaka w panierce i piecz w air fryerze 12-14 minut, aż będzie złocisty i chrupiący.


Informacje producenta

Marka

Knorr


Marka standaryzowana

MarkaKnorr

Opis produktu

Planujesz rodzinną kolację, która zadowoli wszystkich, ale brakuje Ci czasu na długie gotowanie? Chcesz zrobić pyszny i jednocześnie łatwy w przygotowaniu obiad? Z pomocą przychodzi Knorr Fix Chrupiący kurczak z czosnkiem! To smakowita kompozycja, na którą składają się przyprawy czosnek i bułka tarta, dzięki której w kilka minut przygotujesz aromatyczną i chrupiącą panierkę i rozpływającego się w ustach, chrupiącego kurczaka. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Knorr Fix Chrupiący kurczak z czosnkiem to naturalne składniki. W jego składzie nie znajdziesz również żadnych konserwantów ani barwników. Jak wygląda gotowanie z Knorr Fix Chrupiący kurczak z czosnkiem? To bajecznie proste. Pokrój kurczaka w plastry, zanurz je w jajku lub mleku, a następnie obtocz w panierce Fix i usmaż bezpośrednio na rozgrzanym oleju do momentu, aż kotlety będą rumiane, chrupiące i wysmażone w środku. Ten Fix świetnie sprawdzi się również jako panierka do nuggetsów Nie masz ochoty na mięso? Nie ma problemu – z łatwością możesz przyrządzić wegetariańską wersję dania z ulubionymi warzywami. Obie propozycje podania znajdziesz na opakowaniu. Sprawdź inne szybkie dania Knorr Fix, np. chili con carne makaron 4 sery lub kaszotto serowe i przekonaj się, że klasyczne, pyszne smaki możesz mieć na swoim talerzu błyskawicznie i bez trudu.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Fix panierka chrupiący kurczak

Wariant z czosnkiem

Produkty z kategorii Mieszanki do panierowania

5.0
z 17 opinii
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka serowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka serowa

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
5.0
z 9 opinii
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka paprykowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka paprykowa

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028
5.0
z 11 opinii
Nowość
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka czosnkowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka czosnkowa

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2027
4.9
z 8 opinii
KAMIS Chrupiący schabowy - panierka klasyczna 70 g

KAMIS

Chrupiący schabowy - panierka klasyczna

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
5.0
z 13 opinii
KAMIS Nuggetsy - panierka klasyczna 70 g

KAMIS

Nuggetsy - panierka klasyczna

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.8
z 6 opinii
PRYMAT AIR FRYER Panierka do nuggetsów - klasyczna (z dodatkiem słodkiej papryki) 68 g

PRYMAT AIR FRYER

Panierka do nuggetsów - klasyczna (z dodatkiem słodkiej papryki)

68 g
41,03 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
PRYMAT AIR FRYER Panierka do nuggetsów pikantna z chili 68 g

PRYMAT AIR FRYER

Panierka do nuggetsów pikantna z chili

68 g
41,03 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 11 opinii
KNORR FIX Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka) 70 g

KNORR FIX

Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka)

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 7 opinii
KNORR FIX Chrupiący kurczak z papryką (panierka) 70 g

KNORR FIX

Chrupiący kurczak z papryką (panierka)

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 7 opinii
HOUSE OF ASIA Mieszanka do tempury (panierka do smażenia) 150 g

HOUSE OF ASIA

Mieszanka do tempury (panierka do smażenia)

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki KNORR

5.0
z 67 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese 41 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese

41 g
146,10 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 81 opinii
KNORR Nudle Ser w ziołach 61 g

KNORR Nudle

Ser w ziołach

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 55 opinii
KNORR FIX Spaghetti Napoli 45 g

KNORR FIX

Spaghetti Napoli

45 g
106,44 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 51 opinii
KNORR Gorący Kubek Serowa z grzankami 22 g

KNORR Gorący Kubek

Serowa z grzankami

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 78 opinii
KNORR Gorący Kubek Pomidorowa z makaronem 19 g

KNORR Gorący Kubek

Pomidorowa z makaronem

19 g
104,74 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 26 opinii
KNORR Sos sałatkowy grecki 9 g

KNORR

Sos sałatkowy grecki

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 51 opinii
KNORR Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy 9 g

KNORR

Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 62 opinii
KNORR Rosół z kury (6 kostek) 60 g

KNORR

Rosół z kury (6 kostek)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 35 opinii
KNORR Sos sałatkowy włoski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy włoski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 28 opinii
KNORR Sos sałatkowy francuski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy francuski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 30 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese extra ziołowe 42 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese extra ziołowe

42 g
142,62 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 54 opinii
KNORR Gorący Kubek Rosół z kury z makaronem 12 g

KNORR Gorący Kubek

Rosół z kury z makaronem

12 g
165,83 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 37 opinii
KNORR FIX Mieszanka do potraw chińskich 37 g

KNORR FIX

Mieszanka do potraw chińskich

37 g
161,89 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 59 opinii
KNORR Gorący Kubek Pieczarkowa z grzankami 15 g

KNORR Gorący Kubek

Pieczarkowa z grzankami

15 g
132,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 50 opinii
KNORR Nudle Pomidorowe łagodne 65 g

KNORR Nudle

Pomidorowe łagodne

65 g
46,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 38 opinii
KNORR FIX Soczyste kotlety mielone 70 g

KNORR FIX

Soczyste kotlety mielone

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store