Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Dressingi
KNORR Sos sałatkowy francuski
Sos sałatkowy francuski KNORR 8g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

KNORR Sos sałatkowy francuski

8 g
KNORR
Rumunia

Cena1,79 zł
223,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Knorr Francuski Sos sałatkowy to idealny dodatek do sałatek, który dostarczy Twojemu podniebieniu niezapomnianych doznań smakowych. Ten doskonały dressing do sałatek sprawi, że Twoje zdrowe sałatki i surówki będą wyjątkowo smaczne i aromatyczne. Sos francuski pozwoli Ci stworzyć doskonałe połączenie z ulubionymi składnikami sałatek. Jego intensywny smak w zestawieniu z wyśmienitymi ziołami z rolnictwa zrównoważonego sprawia, że sos ten doskonale pasuje do wielu rodzajów sałatek (także wegetariańskich). Możesz go wykorzystać do sałatki z serem pleśniowym i orzechami włoskimi lub po prostu wymieszać z ulubionymi świeżymi warzywami. Wystarczy dobrze wymieszać zawartość torebki z 3 łyżkami wody oraz 3 łyżkami oleju roślinnego. Mieszankę należy następnie dodać do sałatki lub surówki 15 minut przed jej podaniem. To łatwy i szybki sposób na podkręcenie smaku i nadanie wyrazistości naszej warzywnej kompozycji. Co ważne, sos sałatkowy Knorr to produkt bez konserwantów, barwników i glutaminianu sodu, więc stanowi lepszy wybór w Twojej kuchni. W skład sosu wchodzą naturalne składniki, które starannie dobrano w celu uzyskania najlepszego smaku i aromatu, a dodatkowo są one uprawiane w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Dzięki temu wybierając produkty Knorr, przyczyniasz się do minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko i wspierasz ochronę zasobów naturalnych. Wypróbuj także inne sosy sałatkowe Knorr – może do gustu przypadnie Ci sos grecki? A może masz ochotę na kulinarną wyprawę do słonecznej Italii i sos włoski? Spróbuj różnych smaków i odkryj nowe możliwości w kuchni dzięki sosom sałatkowym Knorr.


Cechy

- Knorr Francuski Sos sałatkowy bez konserwantów to wyjątkowa kompozycja stworzona z wysokiej jakości suszonych warzyw, ziół i przypraw, która idealnie podkreśli smak surówek i sałatek

- Francuski dressing do sałatki Knorr zawiera najbardziej znane i lubiane przyprawy, takie jak natka pietruszki, lubczyk czy szczypiorek

- Idealne dopełnienie surówek i sałatek: ten sos do sałatki idealnie sprawdzi się jako sos do sałatki z serem pleśniowym, orzechami włoskimi, sałatą, gruszką i rukolą

- Ten dressing do sałatek nie zawiera konserwantów, barwników ani glutaminianu sodu, dzięki czemu będzie zdrowszym wyborem w Twojej kuchni

- Prosty i szybki: aby przygotować ten sos ziołowy do sałatek, wsyp zawartość saszetki do szklanki, dodaj po 3 łyżki wody i oleju roślinnego, a następnie dobrze wymieszaj — i gotowe

- Knorr Francuski Sos Sałatkowy wspaniale podkreśli smak Twoich sałatek i surówek, dodając im wyrazistości i oryginalności dzięki pochodzącym ze zrównoważonego rolnictwa ziołom i przyprawom


KNORR Sos sałatkowy francuski


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027
Dostępne warianty
KNORR Sos sałatkowy włoski
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1804.00 kJ
21.5%
Wartość energetyczna (kcal)
431.00 kcal
21.6%
Tłuszcz (g)
46.00 g
65.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.20 g
21.0%
Węglowodany (g)
4.20 g
1.6%
w tym cukry (g)
2.80 g
3.1%
Błonnik (g)
0.50 g
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony sos do sałatek
29.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy dla mnie 💪
20.05.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.12.2025
0
0
LILIANA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
223,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
8 g
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
KNORR
EAN:
8714100855294
Cena za kg:
223,75 zł/kg
Waga:
8 g
Marka:
KNORR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8714100855294

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: 1. Wsyp sos sałatkowy do szklanki. 2. Dodaj 3 łyżki stołowe wody i 3 łyżki oleju roślinnego i dobrze wymieszaj. 3. Gotowy sos wymieszaj z sałatką około 15 minut przed podaniem. Propozycja sałatki: sałata, orzechy włoskie, ser pleśniowy, gruszka, rukola.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz obok. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Knorr


Marka standaryzowana

MarkaKnorr

Opis produktu

Knorr Francuski Sos sałatkowy to idealny dodatek do sałatek, który dostarczy Twojemu podniebieniu niezapomnianych doznań smakowych. Ten doskonały dressing do sałatek sprawi, że Twoje zdrowe sałatki i surówki będą wyjątkowo smaczne i aromatyczne. Sos francuski pozwoli Ci stworzyć doskonałe połączenie z ulubionymi składnikami sałatek. Jego intensywny smak w zestawieniu z wyśmienitymi ziołami z rolnictwa zrównoważonego sprawia, że sos ten doskonale pasuje do wielu rodzajów sałatek (także wegetariańskich). Możesz go wykorzystać do sałatki z serem pleśniowym i orzechami włoskimi lub po prostu wymieszać z ulubionymi świeżymi warzywami. Wystarczy dobrze wymieszać zawartość torebki z 3 łyżkami wody oraz 3 łyżkami oleju roślinnego. Mieszankę należy następnie dodać do sałatki lub surówki 15 minut przed jej podaniem. To łatwy i szybki sposób na podkręcenie smaku i nadanie wyrazistości naszej warzywnej kompozycji. Co ważne, sos sałatkowy Knorr to produkt bez konserwantów, barwników i glutaminianu sodu, więc stanowi lepszy wybór w Twojej kuchni. W skład sosu wchodzą naturalne składniki, które starannie dobrano w celu uzyskania najlepszego smaku i aromatu, a dodatkowo są one uprawiane w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Dzięki temu wybierając produkty Knorr, przyczyniasz się do minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko i wspierasz ochronę zasobów naturalnych. Wypróbuj także inne sosy sałatkowe Knorr – może do gustu przypadnie Ci sos grecki? A może masz ochotę na kulinarną wyprawę do słonecznej Italii i sos włoski? Spróbuj różnych smaków i odkryj nowe możliwości w kuchni dzięki sosom sałatkowym Knorr.


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sos sałatkowy

Wariant francuski

Produkty z kategorii Dressingi

4.9
z 37 opinii
ROLESKI KETO Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru) 300 g

ROLESKI KETO

Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru)

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
5.0
z 35 opinii
KNORR Sos sałatkowy włoski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy włoski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 28 opinii
KNORR Sos sałatkowy francuski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy francuski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 24 opinii
HEINZ Sos tysiąca wysp 220 ml

HEINZ

Sos tysiąca wysp

220 ml
39,95 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 26 opinii
KNORR Sos sałatkowy grecki 9 g

KNORR

Sos sałatkowy grecki

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 51 opinii
KNORR Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy 9 g

KNORR

Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 24 opinii
PRYMAT Sos sałatkowy polski (koperkowo-ziołowy) 9 g

PRYMAT

Sos sałatkowy polski (koperkowo-ziołowy)

9 g
110,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 29 opinii
PRYMAT Sos sałatkowy grecki (ziołowo-czosnkowy) 9 g

PRYMAT

Sos sałatkowy grecki (ziołowo-czosnkowy)

9 g
110,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 7 opinii
PRYMAT Sos sałatkowy węgierski (paprykowo-ziołowy) 9 g

PRYMAT

Sos sałatkowy węgierski (paprykowo-ziołowy)

9 g
110,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.6
z 8 opinii
KAMIS Sos sałatkowy grecki 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy grecki

8 g
248,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
5.0
z 11 opinii
KAMIS Sos sałatkowy włoski 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy włoski

8 g
248,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
4.9
z 7 opinii
KAMIS Sos sałatkowy francuski 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy francuski

8 g
248,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
5.0
z 8 opinii
KAMIS Sos sałatkowy czosnkowy 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy czosnkowy

8 g
248,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2027
4.8
z 15 opinii
ROLESKI Sos Vinegrette (saszetka) 50 g

ROLESKI

Sos Vinegrette (saszetka)

50 g
29,80 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
4.8
z 21 opinii
ROLESKI Sos Caesar 300 g

ROLESKI

Sos Caesar

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026

Produkty marki KNORR

5.0
z 67 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese 41 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese

41 g
146,10 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 81 opinii
KNORR Nudle Ser w ziołach 61 g

KNORR Nudle

Ser w ziołach

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 55 opinii
KNORR FIX Spaghetti Napoli 45 g

KNORR FIX

Spaghetti Napoli

45 g
106,44 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 35 opinii
KNORR Sos sałatkowy włoski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy włoski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 52 opinii
KNORR Gorący Kubek Serowa z grzankami 22 g

KNORR Gorący Kubek

Serowa z grzankami

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
KNORR Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy 9 g

KNORR

Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 26 opinii
KNORR Sos sałatkowy grecki 9 g

KNORR

Sos sałatkowy grecki

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 78 opinii
KNORR Gorący Kubek Pomidorowa z makaronem 19 g

KNORR Gorący Kubek

Pomidorowa z makaronem

19 g
104,74 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 38 opinii
KNORR FIX Soczyste kotlety mielone 70 g

KNORR FIX

Soczyste kotlety mielone

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 55 opinii
KNORR Gorący Kubek Rosół z kury z makaronem 12 g

KNORR Gorący Kubek

Rosół z kury z makaronem

12 g
165,83 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 62 opinii
KNORR Rosół z kury (6 kostek) 60 g

KNORR

Rosół z kury (6 kostek)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 30 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese extra ziołowe 42 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese extra ziołowe

42 g
142,62 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 37 opinii
KNORR FIX Mieszanka do potraw chińskich 37 g

KNORR FIX

Mieszanka do potraw chińskich

37 g
161,89 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 49 opinii
KNORR Puree ziemniaczane z boczkiem i cebulką w kubku 51 g

KNORR

Puree ziemniaczane z boczkiem i cebulką w kubku

51 g
137,06 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 28 opinii
KNORR Gorący Kubek 4 sery z grzankami 17 g

KNORR Gorący Kubek

4 sery z grzankami

17 g
117,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 73 opinii
KNORR Gorący Kubek Krem borowikowy z grzankami 15 g

KNORR Gorący Kubek

Krem borowikowy z grzankami

15 g
132,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store