Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania i zupy instant
Zupy w kubku
KNORR Gorący Kubek Grochowa z grzankami
Grochowa z grzankami Gorący Kubek KNORR 21g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 39 opinii

KNORR Gorący Kubek Grochowa z grzankami

21 g
KNORR
Rumunia

Cena1,99 zł
94,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Knorr Gorący Kubek zupa grochowa z grzankami to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów, skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości. Zupa grochowa to połączenie tradycyjnych smaków grochu, wędzonego boczku oraz słoniny, kremowej konsystencji zupy i chrupiących grzanek, doprawione aromatyczną nutą majeranku, czosnku i pieprzu. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ten szybki, a jednocześnie pożywny i sycący posiłek zaspokoi głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale też szybka oraz prosta w przygotowaniu. Zupa grochowa świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionej, aromatycznej zupy grochowej, która zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli zupa grochowa zadowoliła Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa pieczarkowa z grzankami, zupa serowa z grzankami albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!


Cechy

- Zupa grochowa z grzankami Knorr Gorący Kubek bez konserwantów to idealna, rozgrzewająca przekąska dla zabieganych, którą możesz łatwo i szybko przygotować

- Zupa ma bogaty smak i aromat, który wzmacniają najbardziej znane i lubiane przyprawy, takie jak czosnek, pieprz czy majeranek

- Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać wrzącą wodą, odczekać chwilę, wymieszać i zupa gotowa

- Zupa grochowa z grzankami Knorr Gorący Kubek to pyszna zupa błyskawiczna, którą przygotujesz w 2 minuty

- Ta pełna smaku, aromatyczna zupa grochowa z grzankami nie zawiera konserwantów

- Gorący Kubek to obietnica smacznego posiłku w pracy, na uczelni, w szkole czy podczas zabieganego dnia w domu – nieważne, jak bardzo się spieszysz, zasługujesz na rozgrzewającą, pyszną przekąskę


KNORR Gorący Kubek Grochowa z grzankami


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
159.00 kJ
1.9%
Wartość energetyczna (kcal)
38.00 kcal
1.9%
Tłuszcz (g)
0.80 g
1.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
5.70 g
2.2%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Błonnik (g)
0.60 g
Białko (g)
1.60 g
3.2%
Sól (g)
0.90 g
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
39 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Rościsław
zweryfikowano
Zgłaszam
Co Knorr, to Knorr! Nie wymaga komentarzy! 💯
15.09.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super ❤️
28.07.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Vladimir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Maria Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
94,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
21 g
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
KNORR
EAN:
8712100867316
Cena za kg:
94,76 zł/kg
Waga:
21 g
Marka:
KNORR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8712100867316

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

1) Zawartość torebki wsyp do kubka. 2) Zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj. 3) Smacznego!


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Knorr


Marka standaryzowana

MarkaKnorr

Podmarka

Podmarka Gorący Kubek


Opis produktu

Knorr Gorący Kubek zupa grochowa z grzankami to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów, skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości. Zupa grochowa to połączenie tradycyjnych smaków grochu, wędzonego boczku oraz słoniny, kremowej konsystencji zupy i chrupiących grzanek, doprawione aromatyczną nutą majeranku, czosnku i pieprzu. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ten szybki, a jednocześnie pożywny i sycący posiłek zaspokoi głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale też szybka oraz prosta w przygotowaniu. Zupa grochowa świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionej, aromatycznej zupy grochowej, która zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli zupa grochowa zadowoliła Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa pieczarkowa z grzankami, zupa serowa z grzankami albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!


O marce

Knorr Gorący Kubek zupa grochowa z grzankami to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów, skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości. Zupa grochowa to połączenie tradycyjnych smaków grochu, wędzonego boczku oraz słoniny, kremowej konsystencji zupy i chrupiących grzanek, doprawione aromatyczną nutą majeranku, czosnku i pieprzu. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ten szybki, a jednocześnie pożywny i sycący posiłek zaspokoi głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale też szybka oraz prosta w przygotowaniu. Zupa grochowa świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionej, aromatycznej zupy grochowej, która zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli zupa grochowa zadowoliła Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa pieczarkowa z grzankami, zupa serowa z grzankami albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!


O producencie

Knorr Gorący Kubek zupa grochowa z grzankami to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów, skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości. Zupa grochowa to połączenie tradycyjnych smaków grochu, wędzonego boczku oraz słoniny, kremowej konsystencji zupy i chrupiących grzanek, doprawione aromatyczną nutą majeranku, czosnku i pieprzu. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ten szybki, a jednocześnie pożywny i sycący posiłek zaspokoi głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale też szybka oraz prosta w przygotowaniu. Zupa grochowa świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionej, aromatycznej zupy grochowej, która zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli zupa grochowa zadowoliła Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa pieczarkowa z grzankami, zupa serowa z grzankami albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!


Podzielony opis produktu

Functional Name Grochowa z grzankami

Variant Grochowa z grzankami

Produkty z kategorii Zupy w kubku

4.9
z 51 opinii
KNORR Gorący Kubek Serowa z grzankami 22 g

KNORR Gorący Kubek

Serowa z grzankami

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 78 opinii
KNORR Gorący Kubek Pomidorowa z makaronem 19 g

KNORR Gorący Kubek

Pomidorowa z makaronem

19 g
104,74 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 54 opinii
KNORR Gorący Kubek Rosół z kury z makaronem 12 g

KNORR Gorący Kubek

Rosół z kury z makaronem

12 g
165,83 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
KNORR Gorący Kubek Pieczarkowa z grzankami 15 g

KNORR Gorący Kubek

Pieczarkowa z grzankami

15 g
132,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 39 opinii
KNORR Gorący Kubek Grochowa z grzankami 21 g

KNORR Gorący Kubek

Grochowa z grzankami

21 g
94,76 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 15 opinii
KNORR Gorący Kubek Kurkowa z makaronem 13 g

KNORR Gorący Kubek

Kurkowa z makaronem

13 g
153,08 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 9 opinii
WINIARY Rosół z makaronem (instant) 12 g

WINIARY

Rosół z makaronem (instant)

12 g
165,83 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki KNORR

4.9
z 81 opinii
KNORR Nudle Ser w ziołach 61 g

KNORR Nudle

Ser w ziołach

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 67 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese 41 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese

41 g
146,10 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 26 opinii
KNORR Sos sałatkowy grecki 9 g

KNORR

Sos sałatkowy grecki

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 51 opinii
KNORR Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy 9 g

KNORR

Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 62 opinii
KNORR Rosół z kury (6 kostek) 60 g

KNORR

Rosół z kury (6 kostek)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 35 opinii
KNORR Sos sałatkowy włoski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy włoski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 28 opinii
KNORR Sos sałatkowy francuski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy francuski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 51 opinii
KNORR Gorący Kubek Serowa z grzankami 22 g

KNORR Gorący Kubek

Serowa z grzankami

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 78 opinii
KNORR Gorący Kubek Pomidorowa z makaronem 19 g

KNORR Gorący Kubek

Pomidorowa z makaronem

19 g
104,74 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 50 opinii
KNORR Nudle Pomidorowe łagodne 65 g

KNORR Nudle

Pomidorowe łagodne

65 g
46,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 54 opinii
KNORR Gorący Kubek Rosół z kury z makaronem 12 g

KNORR Gorący Kubek

Rosół z kury z makaronem

12 g
165,83 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 30 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese extra ziołowe 42 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese extra ziołowe

42 g
142,62 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 55 opinii
KNORR FIX Spaghetti Napoli 45 g

KNORR FIX

Spaghetti Napoli

45 g
106,44 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 59 opinii
KNORR Gorący Kubek Pieczarkowa z grzankami 15 g

KNORR Gorący Kubek

Pieczarkowa z grzankami

15 g
132,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 19 opinii
KNORR Nudle Pieczony kurczak 61 g

KNORR Nudle

Pieczony kurczak

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 37 opinii
KNORR FIX Mieszanka do potraw chińskich 37 g

KNORR FIX

Mieszanka do potraw chińskich

37 g
161,89 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store