Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Panierki
Mieszanki do panierowania
PRYMAT AIR FRYER Panierka do nuggetsów - klasyczna (z dodatkiem słodkiej papryki)
Panierka do nuggetsów   klasyczna (z dodatkiem słodkiej papryki) AIR FRYER PRYMAT 68g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 6 opinii

PRYMAT AIR FRYER Panierka do nuggetsów - klasyczna (z dodatkiem słodkiej papryki)

68 g
PRYMAT
Polska

Cena2,79 zł
41,03 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Panierka klasyczna do nuggetsów z air fryera. AIR FRYER Panierka do nuggetsów klasyczna to propozycja dla miłośników fast foodu w domowym, lżejszym wydaniu. Szybki obieg gorącego powietrza pozwala na równomierne upieczenie kawałków mięsa z każdej strony – przy jednoczesnym zachowaniu chrupiącej, apetycznej skórki. Przygotowując filet z kurczaka w tradycyjny sposób, łatwo o jego przesuszenie. W przypadku panierki do nuggetsów Prymat wystarczy niewielka ilość tłuszczu oraz Air Fryer – pyszne i soczyste kawałki delikatnego kurczaka gwarantowane! Panierka zawiera składniki, które dodatkowo podbijają naturalny smak kurczaka, nie dominując go. Nadaje się również do dań z piekarnika.


Cechy

Air fryer - ok. 13 min. 180 °C

z dodatkiem słodkiej papryki


PRYMAT AIR FRYER Panierka do nuggetsów - klasyczna (z dodatkiem słodkiej papryki)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
PRYMAT AIR FRYER Panierka do nuggetsów pikantna z chili
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1668.00 kJ
19.9%
Wartość energetyczna (kcal)
395.00 kcal
19.8%
Tłuszcz (g)
5.90 g
8.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.80 g
4.0%
Węglowodany (g)
69.00 g
26.5%
w tym cukry (g)
3.50 g
3.9%
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
5.70 g
95.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.08.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,03 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
68 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135068543
Cena za kg:
41,03 zł/kg
Waga:
68 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135068543

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przygotuj: - filet z kurczaka - olej Sposób przygotowania: 1. Filet z kurczaka pokrój na kawałki ok. 4 cm, wymieszaj z olejem, a następnie obtocz w panierce. Użyj 1 płaskiej łyżeczki oleju i 2 łyżek (17 g) panierki na 100 g mięsa. 2. Piecz w urządzeniu air fryer ok. 13 minut w 180 °C. W połowie czasu obróć mięso na drugą stronę. Uwaga! Czas pieczenia zależy od zaleceń producenta urządzenia oraz ilości pieczonych nuggetsów. Opakowanie wystarczy na 400 g filetu z kurczaka. Panierki tej można użyć także do dań z piekarnika.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Podmarka

Podmarka Air Fryer


Opis produktu

Panierka klasyczna do nuggetsów z air fryera. AIR FRYER Panierka do nuggetsów klasyczna to propozycja dla miłośników fast foodu w domowym, lżejszym wydaniu. Szybki obieg gorącego powietrza pozwala na równomierne upieczenie kawałków mięsa z każdej strony – przy jednoczesnym zachowaniu chrupiącej, apetycznej skórki. Przygotowując filet z kurczaka w tradycyjny sposób, łatwo o jego przesuszenie. W przypadku panierki do nuggetsów Prymat wystarczy niewielka ilość tłuszczu oraz Air Fryer – pyszne i soczyste kawałki delikatnego kurczaka gwarantowane! Panierka zawiera składniki, które dodatkowo podbijają naturalny smak kurczaka, nie dominując go. Nadaje się również do dań z piekarnika.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Panierka do nuggetsów

Wariant klasyczna

Produkty z kategorii Mieszanki do panierowania

4.8
z 6 opinii
PRYMAT AIR FRYER Panierka do nuggetsów - klasyczna (z dodatkiem słodkiej papryki) 68 g

PRYMAT AIR FRYER

Panierka do nuggetsów - klasyczna (z dodatkiem słodkiej papryki)

68 g
41,03 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
PRYMAT AIR FRYER Panierka do nuggetsów pikantna z chili 68 g

PRYMAT AIR FRYER

Panierka do nuggetsów pikantna z chili

68 g
41,03 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 13 opinii
KAMIS Nuggetsy - panierka klasyczna 70 g

KAMIS

Nuggetsy - panierka klasyczna

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
5.0
z 17 opinii
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka serowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka serowa

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
4.9
z 8 opinii
KAMIS Chrupiący schabowy - panierka klasyczna 70 g

KAMIS

Chrupiący schabowy - panierka klasyczna

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
5.0
z 9 opinii
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka paprykowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka paprykowa

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028
5.0
z 11 opinii
Nowość
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka czosnkowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka czosnkowa

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2027
4.7
z 11 opinii
KNORR FIX Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka) 70 g

KNORR FIX

Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka)

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 7 opinii
KNORR FIX Chrupiący kurczak z papryką (panierka) 70 g

KNORR FIX

Chrupiący kurczak z papryką (panierka)

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 7 opinii
HOUSE OF ASIA Mieszanka do tempury (panierka do smażenia) 150 g

HOUSE OF ASIA

Mieszanka do tempury (panierka do smażenia)

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 98 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 155 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 50 opinii
PRYMAT Rozmaryn suszony 15 g

PRYMAT

Rozmaryn suszony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 54 opinii
PRYMAT Kurkuma mielona 20 g

PRYMAT

Kurkuma mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store