Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Pasty paprykowe
YIPIN Chrupiące chili w oleju (smażone)
Chrupiące chili w oleju (smażone) YIPIN 225g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 12 opinii

YIPIN Chrupiące chili w oleju (smażone)

225 g
YIPIN
Chiny

Cena17,99 zł
79,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wzbogać smak Dań stir-fry Makaronów Pierogów


YIPIN Chrupiące chili w oleju (smażone)


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.08.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3053.00 kJ
36.3%
Wartość energetyczna (kcal)
740.00 kcal
37.0%
Tłuszcz (g)
70.00 g
100.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
7.80 g
39.0%
Węglowodany (g)
19.00 g
7.3%
w tym cukry (g)
6.80 g
7.6%
Błonnik (g)
8.30 g
Białko (g)
4.30 g
8.6%
Sól (g)
3.80 g
63.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ostre, potrawami z Azji nadaje ciekawy smak.
22.01.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Maria Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
225 g
Dostawca:
DE CARE
Marka:
YIPIN
EAN:
5904358554329
Cena za kg:
79,96 zł/kg
Waga:
225 g
Marka:
YIPIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DE CARE
EAN:
5904358554329

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce, nie odlewać zalewy. Spożyć w ciągu tygodnia. Najlepiej spożyć przed, numer partii: informacja na wieczku.


Informacje producenta

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Opis produktu

Wzbogać smak Dań stir-fry Makaronów Pierogów


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Smażona papryczka chili w oleju

Produkty z kategorii Pasty paprykowe

5.0
z 12 opinii
YIPIN Chrupiące chili w oleju (smażone) 225 g

YIPIN

Chrupiące chili w oleju (smażone)

225 g
79,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
5.0
z 23 opinii
UNIVER Pasta paprykowa ostra 70 g

UNIVER

Pasta paprykowa ostra

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 31 opinii
UNIVER Pasta paprykowa łagodna 70 g

UNIVER

Pasta paprykowa łagodna

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
5.0
z 3 opinii
LE PHARE DU CAP BON Pasta Harissa 70 g

LE PHARE DU CAP BON

Pasta Harissa

70 g
59,86 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
4.9
z 7 opinii
Nowość
YIPIN Chrupiący czosnek z chili w oleju (smażony) 15 g

YIPIN

Chrupiący czosnek z chili w oleju (smażony)

15 g
1199,33 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027

Produkty marki YIPIN

4.9
z 7 opinii
Nowość
YIPIN Chrupiący czosnek z chili w oleju (smażony) 15 g

YIPIN

Chrupiący czosnek z chili w oleju (smażony)

15 g
1199,33 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store