Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Barwniki i aromaty
KRESTO Szpinak liofilizowany (proszek)
Szpinak liofilizowany (proszek) KRESTO 15g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

KRESTO Szpinak liofilizowany (proszek)

15 g
KRESTO
Polska

Cena6,99 zł
466,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.07.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
466,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
15 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451108470
Cena za kg:
466,00 zł/kg
Waga:
15 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451108470

Produkty z kategorii Barwniki i aromaty

5.0
z 12 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (proszek) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (proszek)

15 g
466,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 21 opinii
DR. OETKER Aromat waniliowy 9 ml

DR. OETKER

Aromat waniliowy

9 ml
243,33 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
DELECTA Aromat migdałowy 12 ml

DELECTA

Aromat migdałowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 33 opinii
DELECTA Aromat waniliowy 12 ml

DELECTA

Aromat waniliowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
DELECTA Aromat śmietankowy 12 ml

DELECTA

Aromat śmietankowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
DELECTA Aromat arakowy 12 ml

DELECTA

Aromat arakowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii
KRESTO Szpinak liofilizowany (proszek) 15 g

KRESTO

Szpinak liofilizowany (proszek)

15 g
466,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 4 opinii
AMUS Barwniki spożywcze do żywności - 8 kolorów 24 g

AMUS

Barwniki spożywcze do żywności - 8 kolorów

24 g
1207,92 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 1 opinii
KRESTO Burak liofilizowany (proszek) 15 g

KRESTO

Burak liofilizowany (proszek)

15 g
466,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
BIOVEGAN Barwniki spożywcze bezglutenowe BIO - 6 kolorów (6x8g) 40 g

BIOVEGAN

Barwniki spożywcze bezglutenowe BIO - 6 kolorów (6x8g)

40 g
874,75 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 24 opinii
DR. OETKER Pasta waniliowa z wanilii bourbon z Madagaskaru 19 g

DR. OETKER

Pasta waniliowa z wanilii bourbon z Madagaskaru

19 g
525,79 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 88 opinii
DELECTA Ekstrakt naturalny - wanilia z Madagaskaru 30 ml

DELECTA

Ekstrakt naturalny - wanilia z Madagaskaru

30 ml
233,00 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KRESTO

5.0
z 37 opinii

20% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 24 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 15 opinii

15% taniej

KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.6
z 13 opinii

17% taniej

KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 19 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 11 opinii
KRESTO Migdały Nonpareil 150 g

KRESTO

Migdały Nonpareil

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 42 opinii
KRESTO Sezam 200 g

KRESTO

Sezam

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store