Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy laskowe
Całe (obrane)
KRESTO Orzechy laskowe
Orzechy laskowe KRESTO 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 25 opinii

KRESTO Orzechy laskowe

100 g
KRESTO

Cena11,99 zł
119,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Orzech laskowy Kresto to wyborna w smaku, a zarazem zdrowa przekąska. Orzechy laskowe charakteryzują się wysoką zawartością minerałów (zwłaszcza potasu i magnezu), są źródłem łatwo przyswajalnego białka i błonnika. Zawierają w składzie „witaminę młodości”, czyli witaminę E – garść orzechów uzupełnia 80% dziennego zapotrzebowania na tę witaminę oraz witaminy z grupy B, które wywierają pozytywny wpływ na kondycję psychofizyczną organizmu.

Orzechy Kresto komponują się zarówno z potrawami słodkimi, jak i słonymi – są dodawane do sałatek, mięs i ciast. Nadają potrawom charakterystyczny smak.

Z orzechami laskowymi – propozycje dań:

  • Tarta z orzechami laskowymi
  • Schab w orzechowej panierce
  • Orzechowa szarlotka

Cechy

NIEZWYKLE CHRUPKIE

SYCĄCA PRZEKĄSKA

IDEALNE DO CIAST I DESERÓW


KRESTO Orzechy laskowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.01.2027
Dostępne warianty
KRESTO Orzechy pecan
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2776.00 kJ
33.0%
Wartość energetyczna (kcal)
671.00 kcal
33.6%
Tłuszcz (g)
60.00 g
85.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.80 g
24.0%
Węglowodany (g)
15.00 g
5.8%
w tym cukry (g)
3.60 g
4.0%
Białko (g)
16.00 g
32.0%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzechy dobre jak zwykle.
29.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.08.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
119,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451011107
Cena za kg:
119,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451011107

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

KRESTO


Marka standaryzowana

MarkaKresto

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Orzechy laskowe KRESTO stanowią świetną alternatywę dla niezdrowych przekąsek, a także idealny dodatek do deserów, dań i sałatek. Orzechy laskowe można z powodzeniem wykorzystywać w kuchni do przygotowania domowych wypieków, lodów, porannych musli lub dań wytrawnych, takich jak makarony czy mięsa.


O marce

KRESTO - Jakość, którą widać! KRESTO - świadome odżywianie!


O producencie

Orzechy laskowe KRESTO stanowią świetną alternatywę dla niezdrowych przekąsek, a także idealny dodatek do deserów, dań i sałatek. Orzechy laskowe można z powodzeniem wykorzystywać w kuchni do przygotowania domowych wypieków, lodów, porannych musli lub dań wytrawnych, takich jak makarony czy mięsa.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Orzechy laskowe


Pochodzenie

:Kraj pochodzenia: A - Hiszpania, B - Turcja, C - Gruzja, D - Azerbejdżan, E - Włochy. Kod kraju pochodzenia podany został po dacie minimalnej trwałości.

Produkty z kategorii Orzechy laskowe

4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 9 opinii
HEBAR Orzechy laskowe 400 g

HEBAR

Orzechy laskowe

400 g
94,97 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Orzechy laskowe BIO 100 g

BIO PLANET

Orzechy laskowe BIO

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki KRESTO

5.0
z 37 opinii

20% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 24 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 19 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 13 opinii

17% taniej

KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 15 opinii

15% taniej

KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 45 opinii
KRESTO Pestki dyni 100 g

KRESTO

Pestki dyni

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 11 opinii
KRESTO Migdały Nonpareil 150 g

KRESTO

Migdały Nonpareil

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 24 opinii
KRESTO Mix orzechów (migdały arachidowe nerkowce laskowe) 140 g

KRESTO

Mix orzechów (migdały arachidowe nerkowce laskowe)

140 g
77,07 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store