Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Żurawina suszona
KRESTO Żurawina (całe owoce)
Żurawina (całe owoce) KRESTO 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 54 opinii

KRESTO Żurawina (całe owoce)

200 g
KRESTO

Cena12,99 zł
64,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żurawina suszona Kresto to produkt godny zaufania. Doskonałą jakość zawdzięcza odpowiedniej i ścisłej selekcji, którą owoce musiały przejść, zanim trafiły do opakowań. Żurawina jest bogata w witaminy C, A, B1, B2. Oprócz tego dostarczają dużą ilość pektyn, błonnika, węglowodanów oraz wielu innych mikroelementów.

Żurawina jest także bogata w żelazo, magnez, potas, fosfor, wapno, dzięki czemu poleca się ją osobom z anemią. Znana jest także jako pomoc w infekcjach dróg oddechowych, wspomaga organizm w walce min. Z grypą. Suszona żurawina doskonale smakuje jedzona prosto z torebki, jednak może być również dodatkiem do wielu dań, deserów lub wypieków.

Żurawina suszona – propozycje podania:

  • Musli z bananem i suszoną żurawiną
  • Naleśniki z camembertem i suszoną żurawiną
  • Rozgrzewająca herbata z miodem i żurawiną

KRESTO Żurawina (całe owoce)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1386.00 kJ
16.5%
Wartość energetyczna (kcal)
327.00 kcal
16.4%
Tłuszcz (g)
0.90 g
1.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
76.00 g
29.2%
w tym cukry (g)
68.00 g
75.6%
Błonnik (g)
6.40 g
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
54 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię duże i soczyste owoce jeszcze nie jedzone, ale wyglądają obiecująco.
14.10.2025
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
podczas zakupu nie pokazujecie pańtwa z którego pochodzi produkt - jest na drugiej stronie- a tego nie widać
16.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
64,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451107336
Cena za kg:
64,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451107336

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od nasłonecznienia i źródeł ciepła, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie jest zalecany dla małych dzieci ze względu na ryzyko zadławienia.


Informacje producenta

Marka

Kresto


Marka standaryzowana

MarkaKresto

Logotypy stron trzecich

Green Dot


O marce

Kresto - Jakość, którą widać!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żurawina

Wariant całe owoce


Opis produktu

KRESTO Żurawina suszona - świadome odżywianie! Jakość, którą widać! Żurawina suszona marki KRESTO to doskonały produkt godny polecenia. Zamknięte w niewielkiej paczce małe, słodko-kwaśne owoce gwarantują niezwykłe doznania smakowe, a ich jakość jest widoczna gołym okiem. Warto zatem dołączyć ją do grona popularnych suszonych owoców, takich jak morele czy śliwki. Owoce żurawiny są bogate w witaminy, minerały oraz błonnik pokarmowy. Dostarczają odpowiedniej dawki pektyn, węglowodanów oraz wielu mikroelementów, m.in. żelaza (powoduję to, że owoce suszonej żurawiny są polecana osobom z anemią), magnezu, wapnia, fosforu, potasu i jodu. Cechy Produkt naturalny dla odżywiających się świadomie. Smaczna, zdrowa i niskokaloryczna przekąska dla osób dbających o linię. Żurawina cięta, dokładnie oczyszczona, idealna do sosów, galaretek, legumin, ciast, placków, sałatek, farszów oraz do bezpośredniego spożycia. Bogate źródło substancji odżywczych i mikroelementów.

Pochodzenie

:Kraj pochodzenia: A - USA, B - Kanada, C - Chile. Kod kraju pochodzenia podany został po dacie minimalnej trwałości.

Produkty z kategorii Żurawina suszona

4.9
z 64 opinii
HEBAR Żurawina suszona 400 g

HEBAR

Żurawina suszona

400 g
46,47 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 90 opinii
BAKALLAND Żurawina (całe owoce) 100 g

BAKALLAND

Żurawina (całe owoce)

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 54 opinii
BAKALLAND Żurawina (całe owoce) 300 g

BAKALLAND

Żurawina (całe owoce)

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO 100 g

BIO PLANET

Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO 100 g

BIO PLANET

Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028
4.9
z 54 opinii
KRESTO Żurawina (całe owoce) 200 g

KRESTO

Żurawina (całe owoce)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki KRESTO

5.0
z 37 opinii

20% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 24 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 15 opinii

15% taniej

KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.6
z 13 opinii

17% taniej

KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 19 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 11 opinii
KRESTO Migdały Nonpareil 150 g

KRESTO

Migdały Nonpareil

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 42 opinii
KRESTO Sezam 200 g

KRESTO

Sezam

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store