Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Dekoracje i posypki
KRESTO Banan liofilizowany (bezglutenowy)
Banan liofilizowany (bezglutenowy) KRESTO 25g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

KRESTO Banan liofilizowany (bezglutenowy)

25 g
KRESTO
Ekwador

Cena7,99 zł
319,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

- Chrupiące i pożywne owoce - Intensywny smak i aromat - Bez dodatku cukru**** **** zawiera tylko naturalnie występujące cukry.


Cechy

produkt bezglutenowy

otwórz i jedz!

użyj jako dodatek do jogurtów, deserów, ciast czy napojów

wysoka zawartość błonnika pokarmowego


KRESTO Banan liofilizowany (bezglutenowy)


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.01.2027
Tagi
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1901.00 kJ
22.6%
Wartość energetyczna (kcal)
455.00 kcal
22.8%
Tłuszcz (g)
0.60 g
0.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
108.00 g
41.5%
w tym cukry (g)
85.00 g
94.4%
Błonnik (g)
13.00 g
Białko (g)
5.00 g
10.0%
Sól (g)
0.04 g
0.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
forma, łatwość dodania do potraw bez dodatkowej obróbki
02.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
319,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
25 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451107961
Cena za kg:
319,60 zł/kg
Waga:
25 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451107961

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: nadruk na spodzie opakowania. Torebkę szczelnie zamkniętą przechowywać w suchym i chłodnym miejscu - produkt higroskopijny. Spożyć po otwarciu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Znak przekreślonego kłosa - PL-116-009


Informacje producenta

Marka

Kresto


Marka standaryzowana

MarkaKresto

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa

Green Dot


Opis produktu

- Chrupiące i pożywne owoce - Intensywny smak i aromat - Bez dodatku cukru**** **** zawiera tylko naturalnie występujące cukry.


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość błonnika pokarmowego

Bez dodatku cukru. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Banan

Produkty z kategorii Dekoracje i posypki

4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 48 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
666,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 18 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (grys)

15 g
586,00 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 26 opinii
KRESTO Borówka amerykańska liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Borówka amerykańska liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 48 opinii
KRESTO Mango liofilizowane (bezglutenowe) 15 g

KRESTO

Mango liofilizowane (bezglutenowe)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
Nowość
KRESTO Ananas liofilizowany (bezglutenowy) 15 g

KRESTO

Ananas liofilizowany (bezglutenowy)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 40 opinii
BRACIA ZAWADZCY Jabłka prażone 790 g

BRACIA ZAWADZCY

Jabłka prażone

790 g
13,66 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 6 opinii
DR. OETKER Posypka dekoracyjna cukrowa 80 g

DR. OETKER

Posypka dekoracyjna cukrowa

80 g
57,38 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 15 opinii
KRESTO Banan liofilizowany (bezglutenowy) 25 g

KRESTO

Banan liofilizowany (bezglutenowy)

25 g
319,60 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 8 opinii
KINDLEY'S Pianki do deserów - pastelowe 150 g

KINDLEY'S

Pianki do deserów - pastelowe

150 g
78,60 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.7
z 7 opinii
QF Tapioka - perły do deserów 370 g

QF

Tapioka - perły do deserów

370 g
27,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
5.0
z 7 opinii
DELECTA Lukier biały dekoracyjny 80 g

DELECTA

Lukier biały dekoracyjny

80 g
34,88 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 5 opinii
DELECTA Lukier zielony dekoracyjny 80 g

DELECTA

Lukier zielony dekoracyjny

80 g
34,88 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 7 opinii
BIO PLANET Plastry kokosowe BIO 100 g

BIO PLANET

Plastry kokosowe BIO

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 12 opinii
BIOVEGAN Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO 9 g

BIOVEGAN

Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO

9 g
687,78 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
2.7
z 3 opinii
DELECTA Fajny pisak XXL - biały 30 g

DELECTA

Fajny pisak XXL - biały

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
DELECTA Fajny pisak XXL - żółty 30 g

DELECTA

Fajny pisak XXL - żółty

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
DELECTA Słoneczna łąka - mix dekoracji 48 g

DELECTA

Słoneczna łąka - mix dekoracji

48 g
187,29 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
KAMIS Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix 55 g

KAMIS

Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix

55 g
181,64 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
WIGANT Płatki kokosa (suszone) 100 g

WIGANT

Płatki kokosa (suszone)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki KRESTO

5.0
z 37 opinii

20% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 19 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 24 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 13 opinii

17% taniej

KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 15 opinii

15% taniej

KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 45 opinii
KRESTO Pestki dyni 100 g

KRESTO

Pestki dyni

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 11 opinii
KRESTO Migdały Nonpareil 150 g

KRESTO

Migdały Nonpareil

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store