Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Dekoracje i posypki
KAMIS Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix
Posypka dekoracyjna cukrowa   niebieski mix KAMIS 55g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

KAMIS Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix

55 g
KAMIS
Polska

Cena9,99 zł
181,64 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cukrowa posypka Kamis nie zawiera w swym składzie oleju palmowego, a jej żywe kolory pochodzą z glonu spiruliny. Posypka „niebieski mix" to uroczy dodatek do dekoracji babeczek lub innych wypieków, która uatrakcyjnia desery dla chłopców oraz inne okazje, np. baby shower. Użyj jej na jeszcze płynną polewę lub posyp bitą śmietanę bezpośrednio przed podaniem.


Cechy

kolor pochodzący z roślin


KAMIS Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1749.00 kJ
20.8%
Wartość energetyczna (kcal)
413.00 kcal
20.7%
Tłuszcz (g)
3.40 g
4.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
95.00 g
36.5%
w tym cukry (g)
87.00 g
96.7%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Layla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
181,64 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
55 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084284042
Cena za kg:
181,64 zł/kg
Waga:
55 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084284042

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Opis produktu

Cukrowa posypka Kamis nie zawiera w swym składzie oleju palmowego, a jej żywe kolory pochodzą z glonu spiruliny. Posypka „niebieski mix" to uroczy dodatek do dekoracji babeczek lub innych wypieków, która uatrakcyjnia desery dla chłopców oraz inne okazje, np. baby shower. Użyj jej na jeszcze płynną polewę lub posyp bitą śmietanę bezpośrednio przed podaniem.


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji znajdziecie na: www.kamis.pl


Informacje dot. stylu życia

Nie zawiera oleju palmowego


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Posypka

Wariant niebieski mix

Produkty z kategorii Dekoracje i posypki

4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Borówka amerykańska liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Borówka amerykańska liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 48 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
666,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 18 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (grys)

15 g
586,00 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 48 opinii
KRESTO Mango liofilizowane (bezglutenowe) 15 g

KRESTO

Mango liofilizowane (bezglutenowe)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 40 opinii
BRACIA ZAWADZCY Jabłka prażone 790 g

BRACIA ZAWADZCY

Jabłka prażone

790 g
13,66 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 6 opinii
DR. OETKER Posypka dekoracyjna cukrowa 80 g

DR. OETKER

Posypka dekoracyjna cukrowa

80 g
57,38 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
Nowość
KRESTO Ananas liofilizowany (bezglutenowy) 15 g

KRESTO

Ananas liofilizowany (bezglutenowy)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
KRESTO Banan liofilizowany (bezglutenowy) 25 g

KRESTO

Banan liofilizowany (bezglutenowy)

25 g
319,60 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 8 opinii
KINDLEY'S Pianki do deserów - pastelowe 150 g

KINDLEY'S

Pianki do deserów - pastelowe

150 g
78,60 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
5.0
z 7 opinii
DELECTA Lukier biały dekoracyjny 80 g

DELECTA

Lukier biały dekoracyjny

80 g
34,88 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 5 opinii
DELECTA Lukier zielony dekoracyjny 80 g

DELECTA

Lukier zielony dekoracyjny

80 g
34,88 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 7 opinii
QF Tapioka - perły do deserów 370 g

QF

Tapioka - perły do deserów

370 g
27,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
4.7
z 7 opinii
BIO PLANET Plastry kokosowe BIO 100 g

BIO PLANET

Plastry kokosowe BIO

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 12 opinii
BIOVEGAN Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO 9 g

BIOVEGAN

Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO

9 g
687,78 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
2.7
z 3 opinii
DELECTA Fajny pisak XXL - biały 30 g

DELECTA

Fajny pisak XXL - biały

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
DELECTA Fajny pisak XXL - żółty 30 g

DELECTA

Fajny pisak XXL - żółty

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
DELECTA Słoneczna łąka - mix dekoracji 48 g

DELECTA

Słoneczna łąka - mix dekoracji

48 g
187,29 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
KAMIS Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix 55 g

KAMIS

Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix

55 g
181,64 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
WIGANT Płatki kokosa (suszone) 100 g

WIGANT

Płatki kokosa (suszone)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki KAMIS

4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store