Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Dekoracje i posypki
DELECTA Fajny pisak XXL - biały
Fajny pisak XXL   biały DELECTA 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
2.7
z 3 opinii

DELECTA Fajny pisak XXL - biały

30 g
DELECTA
Polska

Cena3,99 zł
133,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

czysty skład

szybko zastyga

1 min w gorącej wodzie


DELECTA Fajny pisak XXL - biały


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
DELECTA Fajny pisak XXL - żółty
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2280.00 kJ
27.1%
Wartość energetyczna (kcal)
546.00 kcal
27.3%
Tłuszcz (g)
30.00 g
42.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
18.00 g
90.0%
Węglowodany (g)
68.00 g
26.2%
w tym cukry (g)
68.00 g
75.6%
Białko (g)
0.80 g
1.6%
Sól (g)
0.06 g
1.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
2.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
33%
4
0%
3
0%
2
33%
1
33%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Mimo tego że był najpierw zanurzony w ciepłej wodzie to i tak bardzo ciężko się wyciska. Wyrzuciłam, bo dziecko nie było w stanie skorzystać
08.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
suchy, jakby otwarty wcześniej, a kupowąłam ich wiele, więc znam ich konsystencję przed podgrzaniem
07.12.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
133,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
DELECTA
EAN:
5900983023346
Cena za kg:
133,00 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
DELECTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900983023346

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: 1. Umieść cały pisak w gorącej wodzie (nakrętką do dołu) na ok. 1 min. 2. Kilka razy ugnieć tubkę do uzyskania jednolitej struktury. Po otwarciu pisak jest gotowy do użycia. Uwaga: Jeśli podczas dekorowania pisak zastygnie w tubce - wstaw go na chwilę do gorącej wody. Niewykorzystany pisak możesz użyć ponownie - wstaw go do gorącej wody do czasu, aż będzie miękki.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem/Nr partii - patrz na zgrzew. Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Nie przechowywać w lodówce! Po otwarciu zużyć w ciągu 60 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

60


Informacje producenta

Marka

Delecta


Marka standaryzowana

MarkaDelecta

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Fajny pisak XXL

Wariant biały

Produkty z kategorii Dekoracje i posypki

4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Borówka amerykańska liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Borówka amerykańska liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 48 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
666,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 18 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (grys)

15 g
586,00 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 48 opinii
KRESTO Mango liofilizowane (bezglutenowe) 15 g

KRESTO

Mango liofilizowane (bezglutenowe)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 40 opinii
BRACIA ZAWADZCY Jabłka prażone 790 g

BRACIA ZAWADZCY

Jabłka prażone

790 g
13,66 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 6 opinii
DR. OETKER Posypka dekoracyjna cukrowa 80 g

DR. OETKER

Posypka dekoracyjna cukrowa

80 g
57,38 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
Nowość
KRESTO Ananas liofilizowany (bezglutenowy) 15 g

KRESTO

Ananas liofilizowany (bezglutenowy)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
KRESTO Banan liofilizowany (bezglutenowy) 25 g

KRESTO

Banan liofilizowany (bezglutenowy)

25 g
319,60 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 8 opinii
KINDLEY'S Pianki do deserów - pastelowe 150 g

KINDLEY'S

Pianki do deserów - pastelowe

150 g
78,60 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
5.0
z 7 opinii
DELECTA Lukier biały dekoracyjny 80 g

DELECTA

Lukier biały dekoracyjny

80 g
34,88 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 5 opinii
DELECTA Lukier zielony dekoracyjny 80 g

DELECTA

Lukier zielony dekoracyjny

80 g
34,88 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 7 opinii
QF Tapioka - perły do deserów 370 g

QF

Tapioka - perły do deserów

370 g
27,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
4.7
z 7 opinii
BIO PLANET Plastry kokosowe BIO 100 g

BIO PLANET

Plastry kokosowe BIO

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 12 opinii
BIOVEGAN Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO 9 g

BIOVEGAN

Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO

9 g
687,78 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
2.7
z 3 opinii
DELECTA Fajny pisak XXL - biały 30 g

DELECTA

Fajny pisak XXL - biały

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
DELECTA Fajny pisak XXL - żółty 30 g

DELECTA

Fajny pisak XXL - żółty

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
DELECTA Słoneczna łąka - mix dekoracji 48 g

DELECTA

Słoneczna łąka - mix dekoracji

48 g
187,29 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
KAMIS Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix 55 g

KAMIS

Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix

55 g
181,64 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
WIGANT Płatki kokosa (suszone) 100 g

WIGANT

Płatki kokosa (suszone)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki DELECTA

5.0
z 131 opinii
DELECTA Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki) 8 g

DELECTA

Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki)

8 g
161,25 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 58 opinii
DELECTA Drożdże do pizzy (na 0,5kg mąki) 8 g

DELECTA

Drożdże do pizzy (na 0,5kg mąki)

8 g
161,25 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 143 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 2kg mąki) 30 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 2kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 38 opinii
DELECTA Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 17 opinii
DELECTA Budyń o smaku krówki (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku krówki (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 22 opinii
DELECTA Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 20 opinii
DELECTA Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 130 opinii
DELECTA Soda oczyszczona 70 g

DELECTA

Soda oczyszczona

70 g
18,43 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 76 opinii
DELECTA Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki) 30 g

DELECTA

Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)

30 g
39,67 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 31 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) 15 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 1kg mąki)

15 g
46,00 zł/kg
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 34 opinii
DELECTA Cukier z dodatkiem wanilii 12 g

DELECTA

Cukier z dodatkiem wanilii

12 g
182,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 19 opinii
DELECTA Aromat migdałowy 12 ml

DELECTA

Aromat migdałowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
DELECTA Aromat arakowy 12 ml

DELECTA

Aromat arakowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 33 opinii
DELECTA Aromat waniliowy 12 ml

DELECTA

Aromat waniliowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
DELECTA Aromat śmietankowy 12 ml

DELECTA

Aromat śmietankowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 33 opinii
DELECTA Kisiel o smaku malinowym (bez dodatku cukru) 38 g

DELECTA

Kisiel o smaku malinowym (bez dodatku cukru)

38 g
41,84 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store