Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Dekoracje i posypki
BIO PLANET Plastry kokosowe BIO
Plastry kokosowe BIO BIO PLANET 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 7 opinii

BIO PLANET Plastry kokosowe BIO

100 g
BIO PLANET

Cena9,39 zł
93,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Suszone, pyszne i chrupiące plastry kokosów są doskonałym zamiennikiem dla konwencjonalnych słodyczy.
Znakomicie smakują jako samodzielna przekąska, jak również w musli i płatkach śniadaniowych.
Składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli.

BIO PLANET Plastry kokosowe BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 14.10.2026
Tagi
bio
wegetariański
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
0%
3
14%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
bez smaku
14.01.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Phyllis
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Aia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Kazimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
93,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907814664075
Cena za kg:
93,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907814664075

Produkty z kategorii Dekoracje i posypki

4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Borówka amerykańska liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Borówka amerykańska liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 48 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
666,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 18 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (grys)

15 g
586,00 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 48 opinii
KRESTO Mango liofilizowane (bezglutenowe) 15 g

KRESTO

Mango liofilizowane (bezglutenowe)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 6 opinii
DR. OETKER Posypka dekoracyjna cukrowa 80 g

DR. OETKER

Posypka dekoracyjna cukrowa

80 g
57,38 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 40 opinii
BRACIA ZAWADZCY Jabłka prażone 790 g

BRACIA ZAWADZCY

Jabłka prażone

790 g
13,66 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 38 opinii
Nowość
KRESTO Ananas liofilizowany (bezglutenowy) 15� g

KRESTO

Ananas liofilizowany (bezglutenowy)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
KRESTO Banan liofilizowany (bezglutenowy) 25 g

KRESTO

Banan liofilizowany (bezglutenowy)

25 g
319,60 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 8 opinii
KINDLEY'S Pianki do deserów - pastelowe 150 g

KINDLEY'S

Pianki do deserów - pastelowe

150 g
78,60 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
5.0
z 7 opinii
DELECTA Lukier biały dekoracyjny 80 g

DELECTA

Lukier biały dekoracyjny

80 g
34,88 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 5 opinii
DELECTA Lukier zielony dekoracyjny 80 g

DELECTA

Lukier zielony dekoracyjny

80 g
34,88 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 7 opinii
QF Tapioka - perły do deserów 370 g

QF

Tapioka - perły do deserów

370 g
27,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
4.7
z 7 opinii
BIO PLANET Plastry kokosowe BIO 100 g

BIO PLANET

Plastry kokosowe BIO

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 12 opinii
BIOVEGAN Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO 9 g

BIOVEGAN

Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO

9 g
687,78 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 2 opinii
DELECTA Fajny pisak XXL - żółty 30 g

DELECTA

Fajny pisak XXL - żółty

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
2.7
z 3 opinii
DELECTA Fajny pisak XXL - biały 30 g

DELECTA

Fajny pisak XXL - biały

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 4 opinii
DELECTA Słoneczna łąka - mix dekoracji 48 g

DELECTA

Słoneczna łąka - mix dekoracji

48 g
187,29 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
KAMIS Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix 55 g

KAMIS

Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix

55 g
181,64 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
WIGANT Płatki kokosa (suszone) 100 g

WIGANT

Płatki kokosa (suszone)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 49 opinii

20% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 30 opinii

16% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store