Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Żurawina suszona
BIO PLANET Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO
Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO BIO PLANET 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 10 opinii

BIO PLANET Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO

100 g
BIO PLANET

Cena9,99 zł
99,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żurawina słodzona cukrem trzcinowym Bio Planet to suszona w naturalny sposób, niesiarkowa żurawina dosładzana cukrem trzcinowym. Stanowi doskonały pomysł na pożywną przekąskę. Sprawdza się także jako składnik sosów.

Żurawina Bio Planet jest produktem bogatym w cenne witaminy oraz kwasy organiczne, które skutecznie przeciwdziałają rozwojowi komórek nowotworowych. Pochodzi tylko z certyfikowanych, ekologicznych upraw w Kanadzie.

Żurawina słodzona cukrem trzcinowym – smaczna i zdrowa przekąska:

  • Połączenie żurawiny z cukrem trzcinowym i odrobiną oleju słonecznikowego
  • Przyjemny, słodki smak
  • Produkt w 100% ekologiczny

BIO PLANET Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.01.2028
Dostępne warianty
BIO PLANET Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.10.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907814665201
Cena za kg:
99,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907814665201

Produkty z kategorii Żurawina suszona

4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 64 opinii
HEBAR Żurawina suszona 400 g

HEBAR

Żurawina suszona

400 g
46,47 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 90 opinii
BAKALLAND Żurawina (całe owoce) 100 g

BAKALLAND

Żurawina (całe owoce)

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 54 opinii
BAKALLAND Żurawina (całe owoce) 300 g

BAKALLAND

Żurawina (całe owoce)

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO 100 g

BIO PLANET

Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO 100 g

BIO PLANET

Żurawina słodzona cukrem trzcinowym BIO

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028
4.9
z 54 opinii
KRESTO Żurawina (całe owoce) 200 g

KRESTO

Żurawina (całe owoce)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 49 opinii

20% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 30 opinii

16% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store