Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Barwniki i aromaty
DELECTA Ekstrakt naturalny - wanilia z Madagaskaru
Ekstrakt naturalny   wanilia z Madagaskaru DELECTA 30ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 88 opinii

DELECTA Ekstrakt naturalny - wanilia z Madagaskaru

30 ml
DELECTA
Polska

Cena6,99 zł
233,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zastosowanie: uniwersalny dodatek do ciast, deserów i napojów.


Cechy

naturalny aromat

do ciast, deserów i napojów


DELECTA Ekstrakt naturalny - wanilia z Madagaskaru


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
88 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
super wanilia
02.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, esencjonalny
31.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
jeden z najlepszych o ile nie najlepszy...
23.12.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Użyteczne przy pieczeniu ciast
19.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeden z najbardziej aromatyczmych
13.11.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała
01.10.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry smak i aromat
22.08.2025
0
0
Nela
zweryfikowano
Zgłaszam
Intensywny aromat
02.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
233,00 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
30 ml
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
DELECTA
EAN:
5900983024527
Cena za kg:
233,00 zł/l
Pojemność:
30 ml
Marka:
DELECTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900983024527

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Dozowanie: 2-4 łyżeczki na 250 g mąki. Wstrząsnąć przed użyciem.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - patrz nakrętka. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Delecta


Marka standaryzowana

MarkaDelecta

Opis produktu

Zastosowanie: uniwersalny dodatek do ciast, deserów i napojów.


Podzielony opis produktu

Functional Name Naturalny ekstrakt

Variant wanilia z Madagaskaru premium

Produkty z kategorii Barwniki i aromaty

5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 21 opinii
DR. OETKER Aromat waniliowy 9 ml

DR. OETKER

Aromat waniliowy

9 ml
243,33 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 12 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (proszek) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (proszek)

15 g
466,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 19 opinii
DELECTA Aromat migdałowy 12 ml

DELECTA

Aromat migdałowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 33 opinii
DELECTA Aromat waniliowy 12 ml

DELECTA

Aromat waniliowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
DELECTA Aromat śmietankowy 12 ml

DELECTA

Aromat śmietankowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
DELECTA Aromat arakowy 12 ml

DELECTA

Aromat arakowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii
KRESTO Szpinak liofilizowany (proszek) 15 g

KRESTO

Szpinak liofilizowany (proszek)

15 g
466,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 4 opinii
AMUS Barwniki spożywcze do żywności - 8 kolorów 24 g

AMUS

Barwniki spożywcze do żywności - 8 kolorów

24 g
1207,92 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 1 opinii
KRESTO Burak liofilizowany (proszek) 15 g

KRESTO

Burak liofilizowany (proszek)

15 g
466,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
BIOVEGAN Barwniki spożywcze bezglutenowe BIO - 6 kolorów (6x8g) 40 g

BIOVEGAN

Barwniki spożywcze bezglutenowe BIO - 6 kolorów (6x8g)

40 g
874,75 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 24 opinii
DR. OETKER Pasta waniliowa z wanilii bourbon z Madagaskaru 19 g

DR. OETKER

Pasta waniliowa z wanilii bourbon z Madagaskaru

19 g
525,79 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 88 opinii
DELECTA Ekstrakt naturalny - wanilia z Madagaskaru 30 ml

DELECTA

Ekstrakt naturalny - wanilia z Madagaskaru

30 ml
233,00 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DELECTA

5.0
z 131 opinii
DELECTA Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki) 8 g

DELECTA

Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki)

8 g
161,25 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 58 opinii
DELECTA Drożdże do pizzy (na 0,5kg mąki) 8 g

DELECTA

Drożdże do pizzy (na 0,5kg mąki)

8 g
161,25 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 143 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 2kg mąki) 30 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 2kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 38 opinii
DELECTA Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 17 opinii
DELECTA Budyń o smaku krówki (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku krówki (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 22 opinii
DELECTA Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 20 opinii
DELECTA Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 130 opinii
DELECTA Soda oczyszczona 70 g

DELECTA

Soda oczyszczona

70 g
18,43 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 76 opinii
DELECTA Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki) 30 g

DELECTA

Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)

30 g
39,67 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 31 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) 15 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 1kg mąki)

15 g
46,00 zł/kg
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 34 opinii
DELECTA Cukier z dodatkiem wanilii 12 g

DELECTA

Cukier z dodatkiem wanilii

12 g
182,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 19 opinii
DELECTA Aromat migdałowy 12 ml

DELECTA

Aromat migdałowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
DELECTA Aromat arakowy 12 ml

DELECTA

Aromat arakowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 33 opinii
DELECTA Aromat waniliowy 12 ml

DELECTA

Aromat waniliowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
DELECTA Aromat śmietankowy 12 ml

DELECTA

Aromat śmietankowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 33 opinii
DELECTA Kisiel o smaku malinowym (bez dodatku cukru) 38 g

DELECTA

Kisiel o smaku malinowym (bez dodatku cukru)

38 g
41,84 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store