Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny

Masło i margaryny

Wróć do Nabiał, jaja, sery

MasłoMargaryny



5.0
z 569 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne 200 g

KERRYGOLD

Tradycyjne irlandzkie masło naturalne

200 g
41,45 zł/kg
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 51 opinii

18% taniej

KERRYGOLD Oryginalne masło irlandzkie z ziołami 125 g

KERRYGOLD

Oryginalne masło irlandzkie z ziołami

125 g
63,92 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 103 opinii

23% taniej

GOAT FARM Masło kozie 125 g

GOAT FARM

Masło kozie

125 g
71,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 1047 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 190 opinii
POLMLEK Masło klarowane 250 g

POLMLEK

Masło klarowane

250 g
46,76 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026

5.0
z 146 opinii
SOBIK Masło Extra Osełeczka Górska Mini 100 g

SOBIK

Masło Extra Osełeczka Górska Mini

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 2058 opinii
OSM ŁOWICZ Masło extra 200 g

OSM ŁOWICZ

Masło extra

200 g
31,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,39 zł
Do koszyka

4.9
z 333 opinii
SOBIK Osełka górska - masło extra 300 g

SOBIK

Osełka górska - masło extra

300 g
59,30 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

4.9
z 117 opinii
LURPAK Duńskie Masło klasyczne lekko solone 200 g

LURPAK

Duńskie Masło klasyczne lekko solone

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 214 opinii
LURPAK Duńskie Masło klasyczne 200 g

LURPAK

Duńskie Masło klasyczne

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 82 opinii
STRZAŁKOWO Masło extra kostka 250 g

STRZAŁKOWO

Masło extra kostka

250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni


5.0
z 37 opinii
KERRYGOLD Oryginalne masło irlandzkie z solą morską 125 g

KERRYGOLD

Oryginalne masło irlandzkie z solą morską

125 g
77,52 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka

4.9
z 327 opinii
MLEKOVITA Masło klarowane 500 g

MLEKOVITA

Masło klarowane

500 g
44,78 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka

4.8
z 185 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra ( 100g) 100 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra ( 100g)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 210 opinii
KANKA Masło extra osełka (82% tł.) 300 g

KANKA

Masło extra osełka (82% tł.)

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 398 opinii
ŁACIATE Masło extra 200 g

ŁACIATE

Masło extra

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.9
z 214 opinii
KANKA Masło extra 82% tłuszczu 200 g

KANKA

Masło extra 82% tłuszczu

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka


5.0
z 50 opinii
DUBLIN DAIRY Tradycyjne masło irlandzkie 200 g

DUBLIN DAIRY

Tradycyjne masło irlandzkie

200 g
62,95 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka

4.9
z 263 opinii
POLMLEK Masło extra 200 g

POLMLEK

Masło extra

200 g
37,95 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

5.0
z 80 opinii
KERRYGOLD Masło solone 200 g

KERRYGOLD

Masło solone

200 g
63,45 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka

4.9
z 101 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Masło Polskie Extra bez laktozy 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Masło Polskie Extra bez laktozy

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka

4.9
z 155 opinii
LUMIKO Masło ekstra 85% Kremowe 200 g

LUMIKO

Masło ekstra 85% Kremowe

200 g
46,95 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka

5.0
z 166 opinii
LUMIKO Masło Ekstra 83% bez laktozy z Łukowa 200 g

LUMIKO

Masło Ekstra 83% bez laktozy z Łukowa

200 g
28,95 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka

4.9
z 56 opinii
LUMIKO Masło z Łukowa 61% tłuszczu 200 g

LUMIKO

Masło z Łukowa 61% tłuszczu

200 g
29,75 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka

4.9
z 90 opinii
LUMIKO Masło Ekstra 83% z Łukowa 200 g

LUMIKO

Masło Ekstra 83% z Łukowa

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka

4.9
z 94 opinii
LUMIKO Masło extra osełka 83% 300 g

LUMIKO

Masło extra osełka 83%

300 g
29,63 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

4.9
z 45 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne masło irlandzkie z czosnkiem prażonym 125 g

KERRYGOLD

Tradycyjne masło irlandzkie z czosnkiem prażonym

125 g
77,52 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka

5.0
z 153 opinii

25% taniej

LURPAK Premium Miks Lekko Solony 200 g

LURPAK Premium

Miks Lekko Solony

200 g
37,45 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 144 opinii

15% taniej

LURPAK Miks tłuszczowy do smarowania 200 g

LURPAK

Miks tłuszczowy do smarowania

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 139 opinii
KASIA Margaryna 250 g

KASIA

Margaryna

250 g
15,16 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka

4.9
z 35 opinii
KASIA Margaryna 100% roślinna bez laktozy 250 g

KASIA

Margaryna 100% roślinna bez laktozy

250 g
15,16 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka

5.0
z 195 opinii
MR Słynne Margaryna 500 g

MR Słynne

Margaryna

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

4.9
z 251 opinii
SMAKOWITA Margaryna maślany smak 450 g

SMAKOWITA

Margaryna maślany smak

450 g
13,31 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka


5.0
z 86 opinii
MLEMIX ZAMBROWSKI Mix tłuszczowy 200 g

MLEMIX ZAMBROWSKI

Mix tłuszczowy

200 g
35,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka

4.9
z 255 opinii
FINUU Klasyczne 350 g

FINUU

Klasyczne

350 g
43,57 zł/kg
Cena15,25 zł
Do koszyka

4.9
z 107 opinii
OPTIMA Cardio Original Margaryna roślinna z dodatkiem steroli roślinnych 400 g

OPTIMA Cardio

Original Margaryna roślinna z dodatkiem steroli roślinnych

400 g
38,48 zł/kg
Cena15,39 zł
Do koszyka

5.0
z 166 opinii
FINUU Klasyczne z fińskiego masła, olejów z rzepaku i lnianki 200 g

FINUU

Klasyczne z fińskiego masła, olejów z rzepaku i lnianki

200 g
43,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

5.0
z 112 opinii
FINUU Solone z fińskiego masła, olejów z rzepaku i lnianki 200 g

FINUU

Solone z fińskiego masła, olejów z rzepaku i lnianki

200 g
43,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

4.9
z 165 opinii
RAMA Classic Margaryna klasyczna 400 g

RAMA Classic

Margaryna klasyczna

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka


5.0
z 61 opinii
FINUU Miks tłuszczowy do smarowania bez laktozy 200 g

FINUU

Miks tłuszczowy do smarowania bez laktozy

200 g
43,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

4.8
z 123 opinii
FLORA Original Margaryna 400 g

FLORA Original

Margaryna

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka

4.8
z 42 opinii
Nowość
DELMA EXTRA Margaryna maślany smak (450g+50g gratis) 500 g

DELMA EXTRA

Margaryna maślany smak (450g+50g gratis)

500 g
11,70 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka

4.6
z 62 opinii
FLORA Gold Tłuszcz roślinny do smarowania 400 g

FLORA

Gold Tłuszcz roślinny do smarowania

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka

5.0
z 14 opinii
BENECOL Margaryna klasyczna z dodatkiem stanoli roślinnych 225 g

BENECOL

Margaryna klasyczna z dodatkiem stanoli roślinnych

225 g
71,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.8
z 37 opinii
BENECOL Margaryna o smaku masła 225 g

BENECOL

Margaryna o smaku masła

225 g
71,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.8
z 73 opinii
OPTIMA Cardio Margaryna roślinna z dodatkiem steroli roślinnych o smaku masła 400 g

OPTIMA Cardio

Margaryna roślinna z dodatkiem steroli roślinnych o smaku masła

400 g
38,48 zł/kg
Cena15,39 zł
Do koszyka

4.9
z 45 opinii
BENECOL Tłuszcz do smarowania z dodatkiem stanoli roślinnych o smaku masła 400 g

BENECOL

Tłuszcz do smarowania z dodatkiem stanoli roślinnych o smaku masła

400 g
52,23 zł/kg
Cena20,89 zł
Do koszyka

4.9
z 38 opinii
DELMA Do Kanapek Margaryna o smaku wiejskiego masełka 450 g

DELMA Do Kanapek

Margaryna o smaku wiejskiego masełka

450 g
13,00 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka

4.9
z 69 opinii
PALMA Margaryna do wypieków 80% 250 g

PALMA

Margaryna do wypieków 80%

250 g
15,00 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
BENECOL Margaryna klasyczna 400 g

BENECOL

Margaryna klasyczna

400 g
52,23 zł/kg
Cena20,89 zł
Do koszyka

5.0
z 47 opinii
FLORA Pro.Activ Margaryna niskotłuszczowa o smaku masła 400 g

FLORA Pro.Activ

Margaryna niskotłuszczowa o smaku masła

400 g
42,87 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka

4.9
z 57 opinii
BIO PLANET Masło klarowane ghee BIO 250 g

BIO PLANET

Masło klarowane ghee BIO

250 g
149,16 zł/kg
Cena37,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026

4.9
z 20 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło extra BIO

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.7
z 30 opinii
EKO ŁUKTA Masło Extra Osełka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło Extra Osełka BIO

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

5.0
z 2 opinii
FOODS BY ANN Ghee - masło klarowane BIO 400 g

FOODS BY ANN

Ghee - masło klarowane BIO

400 g
174,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026


4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Masło osełkowe BIO 200 g

BIO PLANET

Masło osełkowe BIO

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

4.4
z 8 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra (bez laktozy) BIO 125 g

EKO ŁUKTA

Masło extra (bez laktozy) BIO

125 g
79,12 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store