Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny
Margaryny

Margaryny

Wróć do Masło i margaryny

Do smarowaniaNa cholesterolZ masłemDo pieczenia



5.0
z 152 opinii

25% taniej

LURPAK Premium Miks Lekko Solony 200 g

LURPAK Premium

Miks Lekko Solony

200 g
37,45 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 144 opinii

15% taniej

LURPAK Miks tłuszczowy do smarowania 200 g

LURPAK

Miks tłuszczowy do smarowania

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 166 opinii
FINUU Klasyczne z fińskiego masła, olejów z rzepaku i lnianki 200 g

FINUU

Klasyczne z fińskiego masła, olejów z rzepaku i lnianki

200 g
43,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

4.9
z 255 opinii
FINUU Klasyczne 350 g

FINUU

Klasyczne

350 g
43,57 zł/kg
Cena15,25 zł
Do koszyka

5.0
z 195 opinii
MR Słynne Margaryna 500 g

MR Słynne

Margaryna

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

5.0
z 112 opinii
FINUU Solone z fińskiego masła, olejów z rzepaku i lnianki 200 g

FINUU

Solone z fińskiego masła, olejów z rzepaku i lnianki

200 g
43,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

4.9
z 165 opinii
RAMA Classic Margaryna klasyczna 400 g

RAMA Classic

Margaryna klasyczna

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka

4.9
z 251 opinii
SMAKOWITA Margaryna maślany smak 450 g

SMAKOWITA

Margaryna maślany smak

450 g
13,31 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 139 opinii
KASIA Margaryna 250 g

KASIA

Margaryna

250 g
15,16 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka

4.9
z 35 opinii
KASIA Margaryna 100% roślinna bez laktozy 250 g

KASIA

Margaryna 100% roślinna bez laktozy

250 g
15,16 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka

4.8
z 123 opinii
FLORA Original Margaryna 400 g

FLORA Original

Margaryna

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka


5.0
z 61 opinii
FINUU Miks tłuszczowy do smarowania bez laktozy 200 g

FINUU

Miks tłuszczowy do smarowania bez laktozy

200 g
43,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

5.0
z 86 opinii
MLEMIX ZAMBROWSKI Mix tłuszczowy 200 g

MLEMIX ZAMBROWSKI

Mix tłuszczowy

200 g
35,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka

4.9
z 45 opinii
BENECOL Tłuszcz do smarowania z dodatkiem stanoli roślinnych o smaku masła 400 g

BENECOL

Tłuszcz do smarowania z dodatkiem stanoli roślinnych o smaku masła

400 g
52,23 zł/kg
Cena20,89 zł
Do koszyka

4.9
z 107 opinii
OPTIMA Cardio Original Margaryna roślinna z dodatkiem steroli roślinnych 400 g

OPTIMA Cardio

Original Margaryna roślinna z dodatkiem steroli roślinnych

400 g
38,48 zł/kg
Cena15,39 zł
Do koszyka

4.6
z 62 opinii
FLORA Gold Tłuszcz roślinny do smarowania 400 g

FLORA

Gold Tłuszcz roślinny do smarowania

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka

4.8
z 37 opinii
BENECOL Margaryna o smaku masła 225 g

BENECOL

Margaryna o smaku masła

225 g
71,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka


5.0
z 14 opinii
BENECOL Margaryna klasyczna z dodatkiem stanoli roślinnych 225 g

BENECOL

Margaryna klasyczna z dodatkiem stanoli roślinnych

225 g
71,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.8
z 73 opinii
OPTIMA Cardio Margaryna roślinna z dodatkiem steroli roślinnych o smaku masła 400 g

OPTIMA Cardio

Margaryna roślinna z dodatkiem steroli roślinnych o smaku masła

400 g
38,48 zł/kg
Cena15,39 zł
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
BENECOL Margaryna klasyczna 400 g

BENECOL

Margaryna klasyczna

400 g
52,23 zł/kg
Cena20,89 zł
Do koszyka

4.8
z 42 opinii
Nowość
DELMA EXTRA Margaryna maślany smak (450g+50g gratis) 500 g

DELMA EXTRA

Margaryna maślany smak (450g+50g gratis)

500 g
11,70 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka

4.9
z 38 opinii
DELMA Do Kanapek Margaryna o smaku wiejskiego masełka 450 g

DELMA Do Kanapek

Margaryna o smaku wiejskiego masełka

450 g
13,00 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka

4.9
z 69 opinii
PALMA Margaryna do wypieków 80% 250 g

PALMA

Margaryna do wypieków 80%

250 g
15,00 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka

5.0
z 47 opinii
FLORA Pro.Activ Margaryna niskotłuszczowa o smaku masła 400 g

FLORA Pro.Activ

Margaryna niskotłuszczowa o smaku masła

400 g
42,87 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store