Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny
Margaryny
Do smarowania
DELMA EXTRA Margaryna maślany smak (450g+50g gratis)
Margaryna maślany smak (450g+50g gratis) EXTRA DELMA 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
4.8
z 42 opinii

DELMA EXTRA Margaryna maślany smak (450g+50g gratis)

500 g
DELMA
Polska

Cena5,85 zł
11,70 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Doskonale komponuje się ze świeżym pieczywem. Konsystencja produktu pozwala na użycie go od razu po wyjęciu z lodówki.


Cechy

bez konserwantów

bogata w witaminy A, D, E

idealna do kanapek


DELMA EXTRA Margaryna maślany smak (450g+50g gratis)


Produkt dostępny
Tagi
nowości
wegetariański
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1443.00 kJ
17.2%
Wartość energetyczna (kcal)
351.00 kcal
17.6%
Tłuszcz (g)
39.00 g
55.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
10.00 g
50.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.30 g
5.0%
Witamina A (µg)
800.00 g
100.0%
Witamina D (µg)
7.50 g
150.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
42 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
19%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
jak sama nazwa mówi maślany smak i to mi się w niej najbardziej podoba no i cena
09.05.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.02.2026
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0
Iwona Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.11.2025
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,70 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
FLORA FOOD
Marka:
DELMA
EAN:
8719200240933
Cena za kg:
11,70 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
DELMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FLORA FOOD
EAN:
8719200240933

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz spód opakowania. Przechowywać w temperaturze 2°C - 8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Delma


Marka standaryzowana

MarkaDelma

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Doskonale komponuje się ze świeżym pieczywem. Konsystencja produktu pozwala na użycie go od razu po wyjęciu z lodówki.


Oświadczenia żywieniowe

bogata w witaminy A, D, E


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Margaryna półtłusta

Wariant o smaku masła

Produkty z kategorii Do smarowania

5.0
z 195 opinii
MR Słynne Margaryna 500 g

MR Słynne

Margaryna

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 165 opinii
RAMA Classic Margaryna klasyczna 400 g

RAMA Classic

Margaryna klasyczna

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 251 opinii
SMAKOWITA Margaryna maślany smak 450 g

SMAKOWITA

Margaryna maślany smak

450 g
13,31 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 123 opinii
FLORA Original Margaryna 400 g

FLORA Original

Margaryna

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
4.6
z 62 opinii
FLORA Gold Tłuszcz roślinny do smarowania 400 g

FLORA

Gold Tłuszcz roślinny do smarowania

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
4.8
z 42 opinii
Nowość
DELMA EXTRA Margaryna maślany smak (450g+50g gratis) 500 g

DELMA EXTRA

Margaryna maślany smak (450g+50g gratis)

500 g
11,70 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
DELMA Do Kanapek Margaryna o smaku wiejskiego masełka 450 g

DELMA Do Kanapek

Margaryna o smaku wiejskiego masełka

450 g
13,00 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka

Produkty marki DELMA

4.9
z 38 opinii
DELMA Do Kanapek Margaryna o smaku wiejskiego masełka 450 g

DELMA Do Kanapek

Margaryna o smaku wiejskiego masełka

450 g
13,00 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store