Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny
Margaryny
Do smarowania
RAMA Classic Margaryna klasyczna
Margaryna klasyczna Classic RAMA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 165 opinii

RAMA Classic Margaryna klasyczna

400 g
RAMA
Polska

Cena7,69 zł
19,23 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odpowiednia dla wegan. 100% roślinna receptura 100% naturalnych składników


Cechy

100% naturalne składniki

bez oleju palmowego - nie zawiera oleju palmowego


RAMA Classic Margaryna klasyczna


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
wegański
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2180.00 kJ
26.0%
Wartość energetyczna (kcal)
530.00 kcal
26.5%
Tłuszcz (g)
59.00 g
84.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
18.00 g
90.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
0.30 g
5.0%
Witamina A (µg)
814.00 g
101.8%
Witamina D (µg)
7.50 g
150.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
165 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
9%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie otrzymałam produktu
07.01.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
od lat niezmienna
27.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️❤️
20.06.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
niezawodna do wszystkiego
08.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez wad
23.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,23 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
FLORA FOOD
Marka:
RAMA
EAN:
8719200264854
Cena za kg:
19,23 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
RAMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FLORA FOOD
EAN:
8719200264854

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz wieczko. Przechowywać schłodzone, przechowywać w temperaturze 2-8 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Wpływ na klimat (kg CO₂-eq w 100 g) 0,33.


Informacje producenta

Marka

Rama


Marka standaryzowana

MarkaRama

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Odpowiednia dla wegan. 100% roślinna receptura 100% naturalnych składników


O marce

Nasza w 100% roślinna receptura jest oparta na tłuszczach roślinnych i składa się w 100% z naturalnych składników. Bez choćby śladu nabiału! Dzięki odpowiedniej kompozycji naturalnych składników Rama wyróżnia się kremowo-aksamitną konsystencją i wyjątkowym smakiem! Świetnie sprawdza się do smarowania kanapek. Zawiera witaminy A oraz D, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Rama to prosty skład i doskonały smak. Bez konserwantów, bez sztucznych zagęstników, bez sztucznych barwników. W 100% roślinna!


Dodatkowe informacje

Smakuje tak dobrze, a ma o 83% mniejszy wpływ na klimat niż tradycyjne masło*. W 100% roślinna, w 100% z naturalnych składników. Bez oleju palmowego i konserwantów. *Narzędzie do oceny cyklu życia (opracowane przez Quantis) porównujące markę RAMA i masło w Polsce (2023). Patrz https://www.rama.com/pl-pl/zrownowazony-rozwoj.


Informacje dot. stylu życia

Nie zawiera oleju palmowego

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Tłuszcz do smarowania

Wariant Classic

Produkty z kategorii Do smarowania

5.0
z 195 opinii
MR Słynne Margaryna 500 g

MR Słynne

Margaryna

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 251 opinii
SMAKOWITA Margaryna maślany smak 450 g

SMAKOWITA

Margaryna maślany smak

450 g
13,31 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 165 opinii
RAMA Classic Margaryna klasyczna 400 g

RAMA Classic

Margaryna klasyczna

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.8
z 123 opinii
FLORA Original Margaryna 400 g

FLORA Original

Margaryna

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
4.8
z 42 opinii
Nowość
DELMA EXTRA Margaryna maślany smak (450g+50g gratis) 500 g

DELMA EXTRA

Margaryna maślany smak (450g+50g gratis)

500 g
11,70 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
4.6
z 62 opinii
FLORA Gold Tłuszcz roślinny do smarowania 400 g

FLORA

Gold Tłuszcz roślinny do smarowania

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
DELMA Do Kanapek Margaryna o smaku wiejskiego masełka 450 g

DELMA Do Kanapek

Margaryna o smaku wiejskiego masełka

450 g
13,00 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka

Produkty marki RAMA

5.0
z 49 opinii
RAMA Crema 31 % 200 ml

RAMA

Crema 31 %

200 ml
26,95 zł/l
Cena5,39 zł
Do koszyka
5.0
z 18 opinii
RAMA Crema 15 % 200 g

RAMA

Crema 15 %

200 g
22,75 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store