Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny
Margaryny
Na cholesterol

Na cholesterol

Wróć do Margaryny




4.9
z 107 opinii
OPTIMA Cardio Original Margaryna roślinna z dodatkiem steroli roślinnych 400 g

OPTIMA Cardio

Original Margaryna roślinna z dodatkiem steroli roślinnych

400 g
38,48 zł/kg
Cena15,39 zł
Do koszyka

4.8
z 37 opinii
BENECOL Margaryna o smaku masła 225 g

BENECOL

Margaryna o smaku masła

225 g
71,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

5.0
z 14 opinii
BENECOL Margaryna klasyczna z dodatkiem stanoli roślinnych 225 g

BENECOL

Margaryna klasyczna z dodatkiem stanoli roślinnych

225 g
71,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.8
z 73 opinii
OPTIMA Cardio Margaryna roślinna z dodatkiem steroli roślinnych o smaku masła 400 g

OPTIMA Cardio

Margaryna roślinna z dodatkiem steroli roślinnych o smaku masła

400 g
38,48 zł/kg
Cena15,39 zł
Do koszyka

4.9
z 45 opinii
BENECOL Tłuszcz do smarowania z dodatkiem stanoli roślinnych o smaku masła 400 g

BENECOL

Tłuszcz do smarowania z dodatkiem stanoli roślinnych o smaku masła

400 g
52,23 zł/kg
Cena20,89 zł
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
BENECOL Margaryna klasyczna 400 g

BENECOL

Margaryna klasyczna

400 g
52,23 zł/kg
Cena20,89 zł
Do koszyka

5.0
z 47 opinii
FLORA Pro.Activ Margaryna niskotłuszczowa o smaku masła 400 g

FLORA Pro.Activ

Margaryna niskotłuszczowa o smaku masła

400 g
42,87 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store