Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny
Masło
Tradycyjne
POLMLEK Masło extra
Masło extra POLMLEK 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 263 opinii

POLMLEK Masło extra

200 g
POLMLEK

Cena7,59 zł
37,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

naturalnie polskie masło


POLMLEK Masło extra


Produkt dostępny
Data przydatności: około 22 dni
Tagi
bez cukru
Keto

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3058.00 kJ
36.4%
Wartość energetyczna (kcal)
744.00 kcal
37.2%
Tłuszcz (g)
82.00 g
117.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
55.00 g
275.0%
Węglowodany (g)
0.70 g
0.3%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
0.20 g
3.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
263 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Na maśle była pleśń, zle warunki przechowywania
08.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
DOBRA CENA. Polecam
04.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Może być
22.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Wolę masło Irlandzkie, lepiej się smaruje
19.10.2025
0
1
Ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
17.10.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
W mojej ocenie jeden z lepszych produktów tego typu na rynku. Pachnie i smakuje jak masło, a nie jak syntetyk. Dobrze się przechowuje – również w zamrażalniku. Po rozmrożeniu nie traci właściwości.
04.10.2025
1
1

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
POLMLEK
Marka:
POLMLEK
EAN:
5906340696017
Cena za kg:
37,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
POLMLEK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
POLMLEK
EAN:
5906340696017

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C w zacienionym miejscu.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 10


Informacje producenta

Marka

Polmlek


Marka standaryzowana

MarkaPolmlek

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Produkt Polski


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Masło ekstra

Produkty z kategorii Tradycyjne

5.0
z 103 opinii

23% taniej

GOAT FARM Masło kozie 125 g

GOAT FARM

Masło kozie

125 g
71,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1047 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 146 opinii
SOBIK Masło Extra Osełeczka Górska Mini 100 g

SOBIK

Masło Extra Osełeczka Górska Mini

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 2058 opinii
OSM ŁOWICZ Masło extra 200 g

OSM ŁOWICZ

Masło extra

200 g
31,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 333 opinii
SOBIK Osełka górska - masło extra 300 g

SOBIK

Osełka górska - masło extra

300 g
59,30 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 82 opinii
STRZAŁKOWO Masło extra kostka 250 g

STRZAŁKOWO

Masło extra kostka

250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 20 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło extra BIO

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.7
z 30 opinii
EKO ŁUKTA Masło Extra Osełka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło Extra Osełka BIO

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 185 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra ( 100g) 100 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra ( 100g)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 210 opinii
KANKA Masło extra osełka (82% tł.) 300 g

KANKA

Masło extra osełka (82% tł.)

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 398 opinii
ŁACIATE Masło extra 200 g

ŁACIATE

Masło extra

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 214 opinii
KANKA Masło extra 82% tłuszczu 200 g

KANKA

Masło extra 82% tłuszczu

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
POLMLEK Masło extra 200 g

POLMLEK

Masło extra

200 g
37,95 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 101 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Masło Polskie Extra bez laktozy 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Masło Polskie Extra bez laktozy

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Masło osełkowe BIO 200 g

BIO PLANET

Masło osełkowe BIO

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.4
z 8 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra (bez laktozy) BIO 125 g

EKO ŁUKTA

Masło extra (bez laktozy) BIO

125 g
79,12 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 155 opinii
LUMIKO Masło ekstra 85% Kremowe 200 g

LUMIKO

Masło ekstra 85% Kremowe

200 g
46,95 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
5.0
z 166 opinii
LUMIKO Masło Ekstra 83% bez laktozy z Łukowa 200 g

LUMIKO

Masło Ekstra 83% bez laktozy z Łukowa

200 g
28,95 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.9
z 56 opinii
LUMIKO Masło z Łukowa 61% tłuszczu 200 g

LUMIKO

Masło z Łukowa 61% tłuszczu

200 g
29,75 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
4.9
z 90 opinii
LUMIKO Masło Ekstra 83% z Łukowa 200 g

LUMIKO

Masło Ekstra 83% z Łukowa

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
LUMIKO Masło extra osełka 83% 300 g

LUMIKO

Masło extra osełka 83%

300 g
29,63 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

Produkty marki POLMLEK

5.0
z 77 opinii
POLMLEK Breakfast jabłko-banan-truskawka-czarna porzeczka z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast jabłko-banan-truskawka-czarna porzeczka z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 62 opinii
POLMLEK Breakfast ananas-banan-jabłko z płatkami owsianymi i mleczkiem kokosowym 300 ml

POLMLEK

Breakfast ananas-banan-jabłko z płatkami owsianymi i mleczkiem kokosowym

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 190 opinii
POLMLEK Masło klarowane 250 g

POLMLEK

Masło klarowane

250 g
46,76 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 202 opinii
POLMLEK Mleko 2% UHT 1 l

POLMLEK

Mleko 2% UHT

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
5.0
z 387 opinii
POLMLEK Mleko Łagodne 2% UHT bez laktozy 1 l

POLMLEK

Mleko Łagodne 2% UHT bez laktozy

1 l
4,39 zł/l
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.9
z 101 opinii
POLMLEK Mleko UHT 3,2% 1 l

POLMLEK

Mleko UHT 3,2%

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 207 opinii
POLMLEK Twaróg chudy 250 g

POLMLEK

Twaróg chudy

250 g
21,96 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 247 opinii
POLMLEK Twaróg półtłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg półtłusty

250 g
22,20 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 81 opinii
POLMLEK Twaróg tłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg tłusty

250 g
25,00 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 37 opinii
POLMLEK Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 31 opinii
POLMLEK Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią 300 ml

POLMLEK

Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią

300 ml
12,63 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 12 opinii
POLMLEK Jogurt truskawkowy z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt truskawkowy z musli kokosowym

210 g
21,86 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 39 opinii
POLMLEK Jogurt z jeżyną z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt z jeżyną z musli kokosowym

210 g
23,76 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 41 opinii
POLMLEK Jogurt malinowy z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt malinowy z musli kokosowym

210 g
23,76 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 138 opinii
POLMLEK Poezja Lux Deser czekoladowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja Lux Deser czekoladowy z bitą śmietanką

180 g
17,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 47 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser orzechowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser orzechowy z bitą śmietanką

180 g
19,17 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store