Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny
Masło
Tradycyjne
LUMIKO Masło z Łukowa 61% tłuszczu
Masło z Łukowa 61% tłuszczu LUMIKO 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 56 opinii

LUMIKO Masło z Łukowa 61% tłuszczu

200 g
LUMIKO
Polska

Cena5,95 zł
29,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

Polska Dobra Marka 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma


LUMIKO Masło z Łukowa 61% tłuszczu


Produkt dostępny
Dostępne warianty
LUMIKO Masło Ekstra 83% z Łukowa
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
Keto

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2322.00 kJ
27.6%
Wartość energetyczna (kcal)
564.00 kcal
28.2%
Tłuszcz (g)
61.00 g
87.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
40.00 g
200.0%
Węglowodany (g)
1.80 g
0.7%
w tym cukry (g)
1.50 g
1.7%
Białko (g)
2.00 g
4.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
56 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Cena na obecną chwile (marzec 2026) bezkonkurencyjna za SZTABKĘ masła ;)
15.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione, zamawiam na Frisco miedzu innymi dla tego masla
06.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
LUMIKO
Marka:
LUMIKO
EAN:
5907616901064
Cena za kg:
29,75 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
LUMIKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LUMIKO
EAN:
5907616901064

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data podana na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Chronić przed światłem.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 10


Informacje producenta

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

O producencie

Polska mleczarnia 100 % polski kapitał


Dodatkowe informacje

www.lumiko.com.pl Facebook: ZakladMleczarskiLumiko Instagram: lumiko_smak_spokoju


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Masło z Łukowa

Wariant o zawartości trzech czwartych tłuszczu

Produkty z kategorii Tradycyjne

4.9
z 1047 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 103 opinii

23% taniej

GOAT FARM Masło kozie 125 g

GOAT FARM

Masło kozie

125 g
71,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2058 opinii
OSM ŁOWICZ Masło extra 200 g

OSM ŁOWICZ

Masło extra

200 g
31,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 333 opinii
SOBIK Osełka górska - masło extra 300 g

SOBIK

Osełka górska - masło extra

300 g
59,30 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 214 opinii
KANKA Masło extra 82% tłuszczu 200 g

KANKA

Masło extra 82% tłuszczu

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
4.9
z 398 opinii
ŁACIATE Masło extra 200 g

ŁACIATE

Masło extra

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 185 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra ( 100g) 100 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra ( 100g)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 146 opinii
SOBIK Masło Extra Osełeczka Górska Mini 100 g

SOBIK

Masło Extra Osełeczka Górska Mini

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 101 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Masło Polskie Extra bez laktozy 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Masło Polskie Extra bez laktozy

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
5.0
z 82 opinii
STRZAŁKOWO Masło extra kostka 250 g

STRZAŁKOWO

Masło extra kostka

250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 210 opinii
KANKA Masło extra osełka (82% tł.) 300 g

KANKA

Masło extra osełka (82% tł.)

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
POLMLEK Masło extra 200 g

POLMLEK

Masło extra

200 g
37,95 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 20 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło extra BIO

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.7
z 30 opinii
EKO ŁUKTA Masło Extra Osełka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło Extra Osełka BIO

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Masło osełkowe BIO 200 g

BIO PLANET

Masło osełkowe BIO

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.4
z 8 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra (bez laktozy) BIO 125 g

EKO ŁUKTA

Masło extra (bez laktozy) BIO

125 g
79,12 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 155 opinii
LUMIKO Masło ekstra 85% Kremowe 200 g

LUMIKO

Masło ekstra 85% Kremowe

200 g
46,95 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
5.0
z 166 opinii
LUMIKO Masło Ekstra 83% bez laktozy z Łukowa 200 g

LUMIKO

Masło Ekstra 83% bez laktozy z Łukowa

200 g
28,95 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.9
z 56 opinii
LUMIKO Masło z Łukowa 61% tłuszczu 200 g

LUMIKO

Masło z Łukowa 61% tłuszczu

200 g
29,75 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
4.9
z 90 opinii
LUMIKO Masło Ekstra 83% z Łukowa 200 g

LUMIKO

Masło Ekstra 83% z Łukowa

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
LUMIKO Masło extra osełka 83% 300 g

LUMIKO

Masło extra osełka 83%

300 g
29,63 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

Produkty marki LUMIKO

5.0
z 166 opinii
LUMIKO Masło Ekstra 83% bez laktozy z Łukowa 200 g

LUMIKO

Masło Ekstra 83% bez laktozy z Łukowa

200 g
28,95 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
LUMIKO Masło ekstra 85% Kremowe 200 g

LUMIKO

Masło ekstra 85% Kremowe

200 g
46,95 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
4.9
z 90 opinii
LUMIKO Masło Ekstra 83% z Łukowa 200 g

LUMIKO

Masło Ekstra 83% z Łukowa

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
LUMIKO Masło extra osełka 83% 300 g

LUMIKO

Masło extra osełka 83%

300 g
29,63 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store