Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny
Masło
Irlandzkie/Duńskie
KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne
Tradycyjne irlandzkie masło naturalne KERRYGOLD 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 569 opinii

KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne

200 g
KERRYGOLD

8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (3% taniej)
63,45 zł/kg
12,69 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (35% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Tradycyjne irlandzkie masło naturalne od Kerrygold charakteryzuje się unikalnym smakiem, zapachem oraz typowym dla siebie żółtym kolorem, który wynika między innymi z 80% zawartości tłuszczu.

Produkt został przygotowany z wysokiej jakości składników, dzięki czemu można cieszyć się wprost nieograniczonymi możliwościami jego wykorzystania. Masło zawiera duże ilości witaminy A oraz innych cennych dla zdrowia składników odżywczych.

Masło to idealnie nadaje się do pieczenia, smażenia, przygotowywania kanapek oraz wielu innych, nawet bardzo zaawansowanych potraw.

Czy wiesz, że:

  • masło jest bogatym źródłem witamin A, D, E i K
  • dobrej jakości masło dostarcza cennego dla zdrowia kwasu tłuszczowego CLA,
  • masło jest najlepiej przyswajalnym tłuszczem zwierzęcym.

Cechy

z mleka z najczystszych łąk


KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne


Produkt dostępny
Tagi
promocja
bez cukru
Powiązane promocje
KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne 200 g
8,29 zł/szt. kupując 2 szt.
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3076.00 kJ
36.6%
Wartość energetyczna (kcal)
748.00 kcal
37.4%
Tłuszcz (g)
82.50 g
117.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
56.00 g
280.0%
Węglowodany (g)
0.70 g
0.3%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
569 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️🔥👍️
07.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre jak zwykle.
29.07.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne. Polecam!
04.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne jak zwykle. Prawidłowy kolor i aromat, dobrze się smaruje.
25.06.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne i łatwiej się smaruje.
21.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Masło trzyma jakość, świeże i dobre jak zwykle.
08.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Masełko pycha 💪
31.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
31.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest drogie ale smak i konsystencja to bardzo duży plus
22.03.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze masło w Europie.
17.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, chociaż za drogie
06.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre masło pod względem smaku i smarowności. Polecam.
04.03.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo mi odpowiada. Super się smaruje.
20.02.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
moim zdaniem masło fantastyczne.
18.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne masło. Dobrze się rozsmarowuje.
09.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Super masło, nie musi długo czekać na smarowanie po wyjęciu z lodówki, chyba zawiera mało wody lub wcale💪
06.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre masło, z mleka krów wypasanych na pastwiskach, a więc nieco zdrowsze niż inne, poza tym dobre w smaku i łatwo się smaruje.
30.12.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre.
29.12.2025
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne. Wspaniale się rozsmarowuje.
24.12.2025
0
0
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne, nie twarde
20.12.2025
0
1

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
GRANLAN
Marka:
KERRYGOLD
EAN:
4001954160266
Cena za kg:
41,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
KERRYGOLD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRANLAN
EAN:
4001954160266

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temp.: +2°C do +6°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Kerrygold


Marka standaryzowana

MarkaKerrygold

Dodatkowe informacje

Więcej informacji na temat irlandzkich krów karmionych trawą znajdziesz na stronie kerrygold.com/irishgrassfed.


Pochodzenie

Wyprodukowano w Irlandii.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Tradycyjne masło irlandzkie

Produkty z kategorii Irlandzkie/Duńskie

5.0
z 569 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne 200 g

KERRYGOLD

Tradycyjne irlandzkie masło naturalne

200 g
41,45 zł/kg
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 51 opinii

18% taniej

KERRYGOLD Oryginalne masło irlandzkie z ziołami 125 g

KERRYGOLD

Oryginalne masło irlandzkie z ziołami

125 g
63,92 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 214 opinii
LURPAK Duńskie Masło klasyczne 200 g

LURPAK

Duńskie Masło klasyczne

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 117 opinii
LURPAK Duńskie Masło klasyczne lekko solone 200 g

LURPAK

Duńskie Masło klasyczne lekko solone

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
KERRYGOLD Oryginalne masło irlandzkie z solą morską 125 g

KERRYGOLD

Oryginalne masło irlandzkie z solą morską

125 g
77,52 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
5.0
z 80 opinii
KERRYGOLD Masło solone 200 g

KERRYGOLD

Masło solone

200 g
63,45 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
5.0
z 50 opinii
DUBLIN DAIRY Tradycyjne masło irlandzkie 200 g

DUBLIN DAIRY

Tradycyjne masło irlandzkie

200 g
62,95 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne masło irlandzkie z czosnkiem prażonym 125 g

KERRYGOLD

Tradycyjne masło irlandzkie z czosnkiem prażonym

125 g
77,52 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka

Produkty marki KERRYGOLD

4.8
z 18 opinii

30% taniej

KERRYGOLD Ser Cheddar White 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar White

200 g
54,95 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
15,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 51 opinii

18% taniej

KERRYGOLD Oryginalne masło irlandzkie z ziołami 125 g

KERRYGOLD

Oryginalne masło irlandzkie z ziołami

125 g
63,92 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 111 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Mature 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Mature

200 g
77,75 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 106 opinii
KERRYGOLD Ser cheddar Red 200 g

KERRYGOLD

Ser cheddar Red

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
5.0
z 93 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Vintage 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Vintage

200 g
82,45 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 85 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar White (plastry) 150 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar White (plastry)

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 107 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Red (plastry) 150 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Red (plastry)

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 37 opinii
KERRYGOLD Oryginalne masło irlandzkie z solą morską 125 g

KERRYGOLD

Oryginalne masło irlandzkie z solą morską

125 g
77,52 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
5.0
z 80 opinii
KERRYGOLD Masło solone 200 g

KERRYGOLD

Masło solone

200 g
63,45 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne masło irlandzkie z czosnkiem prażonym 125 g

KERRYGOLD

Tradycyjne masło irlandzkie z czosnkiem prażonym

125 g
77,52 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store