Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Cheddar
KERRYGOLD Ser Cheddar White
Ser Cheddar White KERRYGOLD 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

30% taniej

4.8
z 18 opinii

KERRYGOLD Ser Cheddar White

200 g
KERRYGOLD
Irlandia

Cena promocyjna10,99 zł
54,95 zł/kg
15,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (30% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Dojrzewający 3 miesiące. Z mleka od krów wypasanych na łąkach do 300 dni w roku.


KERRYGOLD Ser Cheddar White


Produkt dostępny
Dostępne warianty
KERRYGOLD Ser Cheddar Mature
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1725.00 kJ
20.5%
Wartość energetyczna (kcal)
416.00 kcal
20.8%
Tłuszcz (g)
34.90 g
49.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
21.70 g
108.5%
Węglowodany (g)
0.10 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.10 g
0.1%
Białko (g)
25.40 g
50.8%
Sól (g)
1.90 g
31.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️❤️🔥
07.08.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny ser. Świetny na deskę serów ,kanapkę czy zapiekankę. Polecam.
22.01.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
23.12.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.09.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.01.2026
0
0
An
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Kaja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
54,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
GRANLAN
Marka:
KERRYGOLD
EAN:
5011038134112
Cena za kg:
54,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
KERRYGOLD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRANLAN
EAN:
5011038134112

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w lodówce: 2 °C-5 °C. Po otwarciu należy spożyć w ciągu 7 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

7


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 5


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowane w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Kerrygold


Marka standaryzowana

MarkaKerrygold

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Dojrzewający 3 miesiące. Z mleka od krów wypasanych na łąkach do 300 dni w roku.


Podzielony opis produktu

Functional Name Delikatny dojrzewający irlandzki ch

Produkty z kategorii Cheddar

4.8
z 18 opinii

30% taniej

KERRYGOLD Ser Cheddar White 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar White

200 g
54,95 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
15,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 111 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Mature 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Mature

200 g
77,75 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 106 opinii
KERRYGOLD Ser cheddar Red 200 g

KERRYGOLD

Ser cheddar Red

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
5.0
z 93 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Vintage 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Vintage

200 g
82,45 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 107 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Red (plastry) 150 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Red (plastry)

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 26 opinii
IRISH FARMERS Ser Cheddar Mild White 200 g

IRISH FARMERS

Ser Cheddar Mild White

200 g
70,75 zł/kg
Cena14,15 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
IRISH FARMERS Ser Cheddar Mild Red 200 g

IRISH FARMERS

Ser Cheddar Mild Red

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
CATHEDRAL CITY Ser Cheddar Mild - kawałek 200 g

CATHEDRAL CITY

Ser Cheddar Mild - kawałek

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
CATHEDRAL CITY Ser Cheddar Mature (kostka) 200 g

CATHEDRAL CITY

Ser Cheddar Mature (kostka)

200 g
87,95 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 34 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar Red (kawałek) 200 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar Red (kawałek)

200 g
80,75 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar White (kawałek) 200 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar White (kawałek)

200 g
80,75 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
FRESH PACK Ser Cheddar Mild Red 130 g

FRESH PACK

Ser Cheddar Mild Red

130 g
72,23 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
FRESH PACK Ser Cheddar Mild White 130 g

FRESH PACK

Ser Cheddar Mild White

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KERRYGOLD

5.0
z 567 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne 200 g

KERRYGOLD

Tradycyjne irlandzkie masło naturalne

200 g
41,45 zł/kg
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 50 opinii

18% taniej

KERRYGOLD Oryginalne masło irlandzkie z ziołami 125 g

KERRYGOLD

Oryginalne masło irlandzkie z ziołami

125 g
63,92 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 111 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Mature 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Mature

200 g
77,75 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 106 opinii
KERRYGOLD Ser cheddar Red 200 g

KERRYGOLD

Ser cheddar Red

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
5.0
z 93 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Vintage 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Vintage

200 g
82,45 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 85 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar White (plastry) 150 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar White (plastry)

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 107 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Red (plastry) 150 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Red (plastry)

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 37 opinii
KERRYGOLD Oryginalne masło irlandzkie z solą morską 125 g

KERRYGOLD

Oryginalne masło irlandzkie z solą morską

125 g
77,52 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
5.0
z 80 opinii
KERRYGOLD Masło solone 200 g

KERRYGOLD

Masło solone

200 g
63,45 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne masło irlandzkie z czosnkiem prażonym 125 g

KERRYGOLD

Tradycyjne masło irlandzkie z czosnkiem prażonym

125 g
77,52 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store