Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Cheddar
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar Red (kawałek)
Ser Cheddar Red (kawałek) DUBLIN DAIRY 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 34 opinii

DUBLIN DAIRY Ser Cheddar Red (kawałek)

200 g
DUBLIN DAIRY

Cena16,15 zł
80,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Prezent prosto z Irlandii - Ser Cheddar Red To produkt o wyraźnym aromacie typowym dla sera Cheddar. Posiada półtwardą konsystencję, z łatwością możesz go plastrować, kroić i ścierać. Z całą pewnością wykorzystasz go w przepisach tak, jak lubisz najbardziej! Ponadto gładka tekstura w kolorze popołudniowego słońca, pięknie zaprezentuje się we wszystkich daniach i na desce serów. Ser Cheddar w takim wydaniu będzie nie tylko doskonale wyglądać, ale też mocno wzmoże apetyt, gdyż jest wyrazisty w smaku z delikatnie wyczuwalną nutą ostrości. Z całą pewnością wpisze się w gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy i kucharzy, ponieważ cechuje go wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Przepis na zachwyt Szerokie zastosowani w kuchni, sprawia że Cheddar Red świetnie wkomponuje się w dania niejednej kuchni świata. Ze względu na smak i kolor idealnie pasuje do wszelkich fast-foodów np. pizzy, zapiekanki lub jako sos serowy do nachos. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do klasycznego cheeseburgera. Jest łatwy w krojeniu i ścieraniu, dzięki czemu można go nie tylko podać na kanapce z dodatkami, ale i błyskawicznie zetrzeć do dań obiadowych. Świetnie będzie współgrać z pieczonymi warzywami, mięsem oraz daniami na bazie mąki. Można go podawać w obecności intensywnego czerwonego wina. Zdrowy rarytas Ser Cheddar Red Dublin Dairy powstaje z mleka krowiego wysokiej jakości. Podczas procesu produkcji nabiera swoich walorów smakowo- zapachowych. Dojrzewa około 2-3 miesiące. Jest źródłem białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Porcja sera (100 g) dostarcza istotną część białka potrzebnego w codziennej diecie. Spożywaj jak element zrównoważonej diety oraz zdrowego stylu życia. Wygodne opakowanie Zastosowane opakowanie pozwala zachować walory smakowe i zapachowe produktu. Co więcej, łatwo się otwiera i bez problemu można je dokładnie zamknąć. Wszystko to sprawia, że opakowanie jest bardzo wygodne oraz sprzyja delektowaniu się oryginalnym smakiem naszego sera. Apetyczna marka z Irlandii W serach marki Dublin Dairy odkryjesz prawdziwy smak Irlandii, a każdy kęs przeniesie Cię do krain malowanych najpiękniejszymi krajobrazami Wyspy. Dublin Dairy to także synonim prostego i szybkiego gotowania oraz celebrowania posiłków w gronie najbliższych. Marka słynie z dbałości o wysoką jakość, którą za każdym razem odnajdziesz w oryginalnym smaku produktów opatrzonych irlandzką koniczynką. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą stronę: https://dublindairy.pl/


DUBLIN DAIRY Ser Cheddar Red (kawałek)


Produkt dostępny
Dostępne warianty
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar White (kawałek)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1630.00 kJ
19.4%
Wartość energetyczna (kcal)
390.00 kcal
19.5%
Tłuszcz (g)
32.00 g
45.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
20.00 g
100.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
26.00 g
52.0%
Sól (g)
1.90 g
31.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
6%
3
0%
2
0%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyjechał do mnie spleśniały. Już zdążyłam zgłosić spleśniałe pomidory, a ser otworzyłam następnego dnia i nie miałam siły znowu pisać do firmy.
23.04.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Artem
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Miłka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
80,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
EUROSER
Marka:
DUBLIN DAIRY
EAN:
5902431270395
Cena za kg:
80,75 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
DUBLIN DAIRY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROSER
EAN:
5902431270395

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: +1°C - +8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Dublin Dairy


Marka standaryzowana

MarkaDublin Dairy

Opis produktu

Prezent prosto z Irlandii - Ser Cheddar Red To produkt o wyraźnym aromacie typowym dla sera Cheddar. Posiada półtwardą konsystencję, z łatwością możesz go plastrować, kroić i ścierać. Z całą pewnością wykorzystasz go w przepisach tak, jak lubisz najbardziej! Ponadto gładka tekstura w kolorze popołudniowego słońca, pięknie zaprezentuje się we wszystkich daniach i na desce serów. Ser Cheddar w takim wydaniu będzie nie tylko doskonale wyglądać, ale też mocno wzmoże apetyt, gdyż jest wyrazisty w smaku z delikatnie wyczuwalną nutą ostrości. Z całą pewnością wpisze się w gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy i kucharzy, ponieważ cechuje go wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Przepis na zachwyt Szerokie zastosowani w kuchni, sprawia że Cheddar Red świetnie wkomponuje się w dania niejednej kuchni świata. Ze względu na smak i kolor idealnie pasuje do wszelkich fast-foodów np. pizzy, zapiekanki lub jako sos serowy do nachos. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do klasycznego cheeseburgera. Jest łatwy w krojeniu i ścieraniu, dzięki czemu można go nie tylko podać na kanapce z dodatkami, ale i błyskawicznie zetrzeć do dań obiadowych. Świetnie będzie współgrać z pieczonymi warzywami, mięsem oraz daniami na bazie mąki. Można go podawać w obecności intensywnego czerwonego wina. Zdrowy rarytas Ser Cheddar Red Dublin Dairy powstaje z mleka krowiego wysokiej jakości. Podczas procesu produkcji nabiera swoich walorów smakowo- zapachowych. Dojrzewa około 2-3 miesiące. Jest źródłem białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Porcja sera (100 g) dostarcza istotną część białka potrzebnego w codziennej diecie. Spożywaj jak element zrównoważonej diety oraz zdrowego stylu życia. Wygodne opakowanie Zastosowane opakowanie pozwala zachować walory smakowe i zapachowe produktu. Co więcej, łatwo się otwiera i bez problemu można je dokładnie zamknąć. Wszystko to sprawia, że opakowanie jest bardzo wygodne oraz sprzyja delektowaniu się oryginalnym smakiem naszego sera. Apetyczna marka z Irlandii W serach marki Dublin Dairy odkryjesz prawdziwy smak Irlandii, a każdy kęs przeniesie Cię do krain malowanych najpiękniejszymi krajobrazami Wyspy. Dublin Dairy to także synonim prostego i szybkiego gotowania oraz celebrowania posiłków w gronie najbliższych. Marka słynie z dbałości o wysoką jakość, którą za każdym razem odnajdziesz w oryginalnym smaku produktów opatrzonych irlandzką koniczynką. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą stronę: https://dublindairy.pl/


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser

Wariant Cheddar Red

Produkty z kategorii Cheddar

4.8
z 18 opinii

30% taniej

KERRYGOLD Ser Cheddar White 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar White

200 g
54,95 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
15,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 107 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Red (plastry) 150 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Red (plastry)

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 106 opinii
KERRYGOLD Ser cheddar Red 200 g

KERRYGOLD

Ser cheddar Red

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
4.9
z 111 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Mature 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Mature

200 g
77,75 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
5.0
z 93 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Vintage 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Vintage

200 g
82,45 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 12 opinii
CATHEDRAL CITY Ser Cheddar Mature (kostka) 200 g

CATHEDRAL CITY

Ser Cheddar Mature (kostka)

200 g
87,95 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 37 opinii
CATHEDRAL CITY Ser Cheddar Mild - kawałek 200 g

CATHEDRAL CITY

Ser Cheddar Mild - kawałek

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 34 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar Red (kawałek) 200 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar Red (kawałek)

200 g
80,75 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar White (kawałek) 200 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar White (kawałek)

200 g
80,75 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
IRISH FARMERS Ser Cheddar Mild White 200 g

IRISH FARMERS

Ser Cheddar Mild White

200 g
70,75 zł/kg
Cena14,15 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
IRISH FARMERS Ser Cheddar Mild Red 200 g

IRISH FARMERS

Ser Cheddar Mild Red

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
FRESH PACK Ser Cheddar Mild Red 130 g

FRESH PACK

Ser Cheddar Mild Red

130 g
72,23 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
FRESH PACK Ser Cheddar Mild White 130 g

FRESH PACK

Ser Cheddar Mild White

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DUBLIN DAIRY

4.8
z 75 opinii

30% taniej

DUBLIN DAIRY White Cheddar White (plastry) 150 g

DUBLIN DAIRY White

Cheddar White (plastry)

150 g
46,60 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 114 opinii

30% taniej

DUBLIN DAIRY Red Ser Cheddar Red (plastry ) 150 g

DUBLIN DAIRY Red

Ser Cheddar Red (plastry )

150 g
46,60 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar White (kawałek) 200 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar White (kawałek)

200 g
80,75 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka
5.0
z 50 opinii
DUBLIN DAIRY Tradycyjne masło irlandzkie 200 g

DUBLIN DAIRY

Tradycyjne masło irlandzkie

200 g
62,95 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
5.0
z 39 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar Red tarty 150 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar Red tarty

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Irlandzki Cheddar Mix tarty 150 g

DUBLIN DAIRY

Ser Irlandzki Cheddar Mix tarty

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store